Piłka nożna

Baraż o V ligę: Orzeł Myślenice vs Zieleńczanka Zielonki

Baraż o V ligę: Orzeł Myślenice vs Zieleńczanka Zielonki

Orzeł Myślenice zawalczy w meczach barażowych o awans do V ligi! Mecz Orła w sobotę 15 czerwca o 17:00 w Myślenicach

W stawce pozostaje czterech wicemistrzów okręgówek, a w półfinale zmierzą się Orzeł Myślenice z Zieleńczanką Zielonki i Pogoń Kraków z Brzeziną Osiek. Mecz Orła w sobotę 15 czerwca o 17:00 w Myślenicach!

- Na ten mecz nikogo nie trzeba szczególnie zapraszać - tak w mediach społecznościowych zapowiadają spotkanie barażowe w Orle Myślenice. To będzie święto kibicowskie i historyczna szansa dla piłkarzy prowadzonych przez trenera Kamila Ostrowskiego. Orzeł Myślenice bowiem nigdy nie grał na tym poziomie rozgrywkowym!

Do V ligi awansuje tylko jedna drużyna z czterech grających w barażu. Zwycięzcy meczów półfinałowych zmierzą się następnie w finale, który odbędzie się na boisku wygranego z pojedynku Pogoni Kraków z Brzeziną Osiek. Orzeł Myślenice zatem u siebie zagra tylko mecz półfinałowe starcie w sobotę 15 czerwca o 17:00, natomiast w przypadku wygranej tydzień później zagra w finale.

W playoffach grają drużyny z drugich miejsc w czterech Klasach Okręgowych. Orzeł Myślenice sezon zakończył na drugim miejscu, ustępując jedynie Rabie Dobczyce. Ostatecznie stracił do mistrza i nowego beniaminka V ligi pięć oczek. Nie zmienia to jednak faktu, że to był najlepszy sezon w historii Orła Myślenice na tym szczeblu rozgrywek. 

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej