Kultura

Szymon Chmiel znany jako SzNaJdeR obronił tytuł Mistrza Polski w Beatboxie

Szymon Chmiel znany jako SzNaJdeR obronił tytuł Mistrza Polski w Beatboxie

Szymon Chmiel SzNaJdeR obronił tytuł Mistrza Polski Beatboxu i drugi rok z rzędu sięgnął po najwyższą nagrodę w tej dziedzinie. Pierwszy był również w kategorii TagTeam

 

Beatbox to forma rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą ust, języka, gardła, przepony i krtani. Mistrzostwa Polski odbyły się w Terminalu Kultury Gocław w Warszawie.

Myśleniczanin Szymon Chmiel działający pod pseudonimem SzNaJdeR zajął pierwsze miejsce w kategorii soli i broniąc tym samym tytuł Mistrza Polski z 2023 roku. Pierwszy był również w kategorii TagTeam, czyli rywalizacji 2 na 2.

Szymon Chmiel (SzNaJdeR): Nadal nie dociera, że jestem jednym z dwóch polskich beatboxerów, którzy obronili tytuł Mistrza Polski w kategorii Solo kolejnego roku. Dodatkowo - uzyskanie tytułu mistrza w TagTeam było dla mnie ogromnym osiągnięciem.

Dwudziesta edycja mistrzostw Polski na pewno zapadnie w mojej pamięci jako wyjątkowy event, na którym zebrałem ogromną ilość wsparcia oraz pozytywnej energii od wielu ludzi. Dziękuję każdej osobie, która walczyła ze mną w tegorocznej edycji Polish Beatbox Battle 2024; daliście mi naprawdę dużą dawkę stresu i pokazaliście, że cała społeczność polskiego beatboxu wchodzi na wysoki poziom!

Tutaj próbka możliwości SzNaJdeRa:

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...