Kultura

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Wystartował [wideo]

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Wystartował [wideo]

 

XX Finał WOŚP na rockowo
Trzeci rok z rzędu kapele punk-rockowe rozpoczęły w Myślenicach granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Po raz trzeci, na dzień przed wielkim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Myślenicach udało się zorganizować koncert punk-rockowy w sali Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tegoroczna impreza zgromadziła rekordową liczbę osób. Wstęp nie był biletowany, natomiast każdy wchodzący na salę mógł wrzucić do puszki WOŚP dowolną kwotę. W przerwach między koncertami licytowano gadżety oferowane przez poszczególne kapele. Na scenie zaprezentowały się zespoły Krasz, The Bastard i Hellhaven.
W ubiegłym roku podczas koncertów udało się zebrać 1359 zł. Dokładna kwota z dzisiejszej imprezy będzie znana w dniu finału 8 stycznia. W tym roku w ramach WOŚP pieniądze zbierane są na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Trzeci rok z rzędu kapele punk-rockowe rozpoczęły w Myślenicach granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się zebrać 1866,16 zł


Występ zespołów Krasz i The Bastard

Po raz trzeci, na dzień przed wielkim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Myślenicach udało się zorganizować koncert punk-rockowy w sali Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tegoroczna impreza zgromadziła rekordową liczbę osób i według szacunków organizatora było ich ponad 250. Wstęp nie był biletowany, natomiast każdy wchodzący na salę mógł wrzucić do puszki WOŚP dowolną kwotę. W przerwach między koncertami licytowano gadżety oferowane przez poszczególne kapele. Na scenie zaprezentowały się zespoły Krasz, The Bastard i Hellhaven.

Podczas koncertów udało się zebrać 1866,16 zł. To o ponad 500 zł więcej niż w ubiegłym roku, kiedy podczas rockowej orkiestry do puszek trafiło 1359 zł. W tym roku w ramach WOŚP pieniądze zbierane są na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

Powiązane tematy

Komentarze (34)

 • Brak zdjęcia
  8 sty 2012

  Na koncert przyszedłem posłuchać a nie szaleć pod sceną. Toteż chciałem przekazac wielkie wyrazy uznania dla hellhaven - chłopaki nie wiem czy wiecie, ale pod wzgledem aranzacji i techniki pozostawiliscie wszystkich w tyle. Krasz i Bastardzi graja suepr muze pod zabawe publiki, wylewaja litry pozytywnej energii ale niestety utrzymuja poczucie ze punk rock to ciagle kiepksiej jakosci muzyka (technicznie i aranzacyjnie). Ale mimo wszystko bardzo mi sie podobalo, i chwala za to ze koncert sie odbyl. Wielkie dzieki dla wszystkich kapel.

  22 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  8 sty 2012

  Tekst z wujkiem był super :D HellHaven są genialni. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli! :)

  18 2 Odpowiedz
 • Hell Haven 8 sty 2012

  Dziękujemy wszystkim za obecność. To najlepszy WOŚP na jakim dotychczas mieliśmy zaszczyt zagrać ! Dziękujemy The Bastard za zaproszenie i organizację.

  Ps. Czy może mi ktoś powiedzieć jak brzmieliśmy ? Czy było selektywnie ? Jaki był odbiór po drugiej stronie głośnika ?

  W podzięce dla wszystkich z Was, którzy pojawili się na WOŚP'ie i wrzucili trochę grosza na dobrą sprawę: http://db.tt/25nu46pT (Minialbum koncertowy HellHaven za free)

  Dziękuję

  17 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  8 sty 2012

  Rekord Padł!!!

  W III wydaniu Rockowego WOŚPu padła rekordowa jak na tą imprezę uzbierana suma pieniędzy, większa niż w poprzednich latach. 1866,16zł tyle pieniędzy trafiło w sobotni wieczór w MOKiSie do puszki.
  Dziękujemy załodze która tak licznie przybyła w ten dzień za dobrą zabawę oraz ogień pod sceną, dziękujemy kapelom Krasz i Helleaven za wspólny koncert, dziękujemy władzom MOKiSu za udostępnienie sali na ten dzień oraz dziekujemy sztabowi WOŚPu w Myślenicach za wsparcie. Mamy nadzieję że za rok znowu uda nam się zorganizować kolejny rockowy WOŚP.

  Pozdrawiamy i do zobaczenia na koncertach.

  14 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  8 sty 2012

  [quote=gość: pfff] ja uwazam ze fochy ze sceny bastardow do akustykow byly nie na miejscu, gwiazdami na skale swiatowa jeszcze nie sa zeby tak sie zachowyac [/quote]
  Myślcie co chcecie ale ja mam swoje zdanie i bardzo dobrze że się dopominają o lepsze warunki bo to w końcu oni zorganizowali ten koncert a na chałę to miejsca nie ma i chwała im za to. Poza tym sprzęt w domu kultury jest nowoczesny i mogło to o wiele lepiej brzmieć. A jak żal zad ściska to przepraszam.
  Miłego dnia

  13 1 Odpowiedz

Zobacz więcej