Piłka nożna V liga: Orzeł Myślenice - Kornatka Rokita 0:0

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz piłkarzy Orła Myślenice z Kornatką Rokita. Orzeł zajmuje 6 miejsce w tabeli
W meczu z beniaminkiem ligi Rokitą Kornatka piłkarze Orła stworzyli kilka sytuacji, jednak nie udało im się zamienić ich na bramkę. Podobnie grali zawodnicy z Kornatki, którzy mogli prowadzić jeszcze w pierwszej połowie.
Najbliżej strzelenia bramki był Kański raz strzelając piętą, a następnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego "nożycami" trafiając w słupek.
Orzeł Myślenice po trzech kolejkach z 5 punktami zajmuje 6 miejsce w tabeli. Kolejny mecz na własnym terenie zagrają w niedzielę 26 sierpnia z Wiślanami Jaśkowice http://wydarzenia.miasto-info.pl/2249,pilka-nozna-v-liga-orzel-myslenice-wislanie-jaskowice.html

Orzeł Myślenice po trzech kolejkach z 5 punktami zajmuje 6 miejsce w tabeli. Kolejny mecz na własnym terenie zagrają w niedzielę 26 sierpnia z Wiślanami Jaśkowice zajmującymi 14 miejsce w tabeli.