V liga: Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 3:0

Orzeł Myślenice po dwóch porażkach z rzędu - z liderującą Gościbią Sułkowice 0:1 oraz Piastem Wołowice 1:3 wrócił na właściwe tory, wygrywając 3:0 z Pcimianką Pcim

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 3:0 (2:0)
Mistarz 2, Żak 37, Ostrowski 83

Pcimianka już w pierwszej minucie mogła objąć prowadzenie, gdy piłka spadła na siódmym metrze pod nogi Bajaka, ale ten nie zdołał oddać strzału. Błyskawiczna kontra dała rzut rożny myśleniczanom, a po dośrodkowaniu Święcha piękną główką popisał się Mistarz, wyprowadzając Orła na prowadzenie.

Przyjezdni bliscy wyrównania byli, gdy po podaniu aktywnego Bajaka sam na sam z Pajką znalazł się Rojek, ale jego intencje przeczytał golkiper Orła. Jeszcze w pierwszej połowie świetne wejście na boisko zaliczył Kański, który zastąpił kontuzjowanego Mistarza. Napastnik zwiódł obrońcę i między dwoma stoperami puścił w uliczkę Żaka, a ten nie zwykł marnować sytuacji sam na sam i strzałem z pierwszej piłki umieścił ją w długim rogu.

Na 3:0 powinien podwyższyć Kasprzyk po świetnym dośrodkowaniu Lesińskiego, ale jego główkę szczęśliwie obronił golkiper Pcimianki.

W drugiej połowie Orzeł wciąż stwarzał zagrożenie. Między innymi Ślusarz trafił w słupek, a strzał Kańskiego efektownie sparował Nowicki. Pcimianka odpowiedziała strzałem Moskala, z którym poradził sobie Pajka oraz główką Marszalika, po której piłka poszybowała wysoko nad bramką. W ostatnich minutach Orłowcy mogli strzelić jeszcze kilka bramek, dobijając rywala, ale do siatki udało się trafić tylko raz, gdy po asyście Żaka skuteczną podcinką wynik na 3:0 ustalił Ostrowski.

Orzeł: Pajka - Cichoń, Kasprzyk, Ostrowski, Lesiński - Dąbrowa, Ślusarz, Bzdek (75 Górka), Święch (69 Lech), Żak (78 B.Łętocha) - Mistarz (28 Kański)
Pcimianka: Nowicki - Pawlik (46 Kuboń), Czepiel, Wiechniak, K. Pandyra (80 M. Pandyra) - Majak, Chmiel (65 Moskal), Marszalik, Sekuła, Burtan (46 Rapacz) - Rojek