Miasto

Zmiany w portalu: Twój fragment sieci - budujemy społeczność

Zmiany w portalu: Twój fragment sieci - budujemy społeczność
Zmiany w portalu: Twój fragment w sieci - budujemy społeczność
Zmiany w Miasto-info.pl pozwalają na stworzenie własnego fragmentu w sieci i aktywny udział mieszkańców w codziennym życiu powiatu myślenickiego. Analizując wyniki ankiety przeprowadzonej wśród naszych Użytkowników oraz biorąc pod uwagę otrzymywane od was listy, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian
Zmiany w Miasto-info.pl pozwalają na stworzenie własnego fragmentu w sieci i aktywny udział mieszkańców w codziennym życiu powiatu myślenickiego. Analizując wyniki ankiety http://miasto-info.pl/myslenice/2353,miasto-info-pl-twoj-fragment-sieci.html przeprowadzonej wśród naszych Użytkowników oraz biorąc pod uwagę otrzymywane od Was listy, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian
Miasto-info.pl od początku swojej działalności wyróżnia charakter społecznościowy, dzięki czemu treści mogą tworzyć jego użytkownicy. To główna idea przyświecająca nam od pięciu lat. W głównej mierze to od Was zależy, jakie tematy poruszane są na naszych łamach i to Wy tworzycie opinie, biorąc udział w panelu dyskusyjnym.
W Wasze ręce oddajemy nie tylko możliwość relacjonowania wydarzeń http://miasto-info.pl/news/add , ale również ich zapowiadanie http://wydarzenia.miasto-info.pl/add i komentowanie http://forum.miasto-info.pl/, a dla osób posiadających lekkie pióro - możliwość prowadzenia blogów http://blogi.miasto-info.pl/. Pasjonaci fotografii nadal mogą publikować swoje prace w dziale FotoArt http://fotoart.miasto-info.pl/ .
Rezygnujemy z anonimowych wpisów 
Rezygnujemy z anonimowych wpisów, co według większości ankietowanych powinno podnieść poziom merytoryczny komentarzy. Od dzisiaj aktywność na portalu możliwa jest po wcześniejszym zalogowaniu. Dostęp do treści bez logowania nadal jest możliwy. Na stronie głównej umieściliśmy narzędzia pomocne do sortowania artykułów. [SCREEN]
[SCREEN] W profilach użytkowników poprawiliśmy m.in. funkcjonalność poczty wewnętrznej i system subskrybowania interesujących Was treści. Panel pozwala na zarządzenie Waszymi materiałami, dodawanie artykułów, wydarzeń, zdjęć, wpisów na blogach, komentarzy, ogłoszeń oraz kontaktu z innymi użytkownikami.
Dodane posty mogą być oceniane przez pozostałych użytkowników za pomocą "+" i "-". Obok nich umieściliśmy rozwijany panel pozwalający na wygenerowanie linku do wpisu lub zgłoszenie naruszenia. Kliknięcie tego ostatniego to sygnał dla administratora, że w danym poście mogą np. być naruszone czyjeś dobra osobiste. [SCREEN]
Katalog firm i ogłoszenia
Zmieniliśmy układ strony w taki sposób, aby stał się bardziej czytelny. Tak jest nie tylko na stronie głównej i wewnątrz artykułów, ale również w poszczególnych działach m.in.: katalog firm http://firmy.miasto-info.pl/, ogłoszenia http://ogloszenia.miasto-info.pl/ , społeczność http://miasto-info.pl/spoleczenstwo/ , forum http://forum.miasto-info.pl/, blogi http://blogi.miasto-info.pl/. 
 
W dziale ogłoszenia http://ogloszenia.miasto-info.pl/ wpisy zostały posegregowane a ich żywotność przedłużona z 14 do 28 dni. Anonsy pozostają bezpłatne, dodatkowo do każdego z nich można dołączyć zdjęcie. Nowością są ogłoszenia dla firm, które oznaczone zostaną gwiazdką.
Wpis w katalogu firm http://firmy.miasto-info.pl/ możliwy jest na dwóch poziomach: darmowym i premium (dowiedz się więcej http://firmy.miasto-info.pl/add-select ), które pozwalają nie tylko na zamieszczenie informacji o prowadzonej przez Was działalności, ale również stworzenia własnej strony internetowej - wizytówki firmy w przeciągu kilkunastu minut. Firmy posiadające wpis premium http://firmy.miasto-info.pl/add-select  mogą również dodawać ogłoszenia, które zostaną wyróżnione.
Zaplanowaliśmy także nowe powierzchnie reklamowe http://miasto-info.pl/reklama.html  i rodzaje nośników  dla firm zainteresowanych promocją swojej działalności w ramach naszego portalu. Proponowane banery to tylko nasza sugestia (istnieje możliwość umieszczania ich w innych modułach portalu). Przedstawicieli firm zachęcamy do spotkania się z naszym konsultantem lub kontakt poprzez redakcja@miasto-info.pl. Chętnie pomożemy w zaplanowaniu Twojej kampanii reklamowej.
Rozrywka i kalendarz wydarzeń
Organizatorzy imprez mogą korzystać z nowych możliwości promocji ich wydarzenia w ramach patronatu medialnego Miasto-info.pl http://miasto-info.pl/patronat-medialny.html. Wydarzenia objęte patronatem medialnym otrzymują specjalny status, są promowane na stronie głównej oraz w kalendarzu wydarzeń. 
Wspomniane nowości, to zaledwie garstka narzędzi  jakie oddajemy w Wasze ręce. Większość z nich dotyczy funkcjonalności strony, a pozostałe poznacie w trakcie jej użytkowania. 
Do przeglądania portalu Miasto-info.pl zalecamy przeglądarkę Google Chrome lub Firefox. W najbliższych dniach u użytkowników korzystających ze starszych wersji przeglądarki Internet Exlporer mogą występować błędy. Ich obecność oraz dodatkowe sugestie prosimy zgłaszać za pomocą poczty wewnętrznej pisząc na konto Redakcja http://mieszkancy.miasto-info.pl/1/ . Od każdego z nas zależy w jaki sposób zagospodarujemy fragment sieci, jakim jest portal Miasto-info.pl.
 
Zmiany w Miasto-info.pl pozwalają na stworzenie własnego fragmentu w sieci i aktywny udział mieszkańców w codziennym życiu powiatu myślenickiego. Analizując wyniki ankiety przeprowadzonej wśród naszych Użytkowników oraz biorąc pod uwagę otrzymywane od Was listy, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian
 
 
Miasto-info.pl od początku swojej działalności wyróżnia charakter społecznościowy, dzięki czemu treści mogą tworzyć jego użytkownicy. To idea przyświecająca nam od pięciu lat. W głównej mierze to od Was zależy, jakie tematy poruszane są na łamach i to Wy tworzycie opinie, biorąc udział w panelu dyskusyjnym.
 
W Wasze ręce oddajemy nie tylko możliwość relacjonowania wydarzeń, ale również ich zapowiadanie i komentowanie, a dla osób posiadających "lekkie pióro" zachęcamy do prowadzenia blogów, natomiast Pasjonaci fotografii nadal mogą publikować swoje prace w dziale FotoArt.
 
Rezygnujemy z anonimowych wpisów
 
Rezygnujemy z anonimowych wpisów, co według większości ankietowanych powinno podnieść poziom merytoryczny komentarzy. Od dzisiaj aktywność na portalu możliwa jest po wcześniejszym zalogowaniu. Dostęp do treści bez logowania nadal jest możliwy. Na stronie głównej umieściliśmy narzędzia pomocne do sortowania artykułów.
 
W profilach użytkowników poprawiliśmy m.in. funkcjonalność poczty wewnętrznej i system subskrybowania interesujących Was treści. Panel pozwala na zarządzenie Waszymi materiałami, dodawanie artykułów, wydarzeń, zdjęć, wpisów na blogach, komentarzy, ogłoszeń oraz kontaktu z innymi użytkownikami.
 
Dodane posty mogą być oceniane przez pozostałych użytkowników za pomocą "+" i "-". Obok nich umieściliśmy rozwijany panel pozwalający na wygenerowanie linku do wpisu lub zgłoszenie naruszenia. Kliknięcie tego ostatniego to sygnał dla administratora, że w danym poście mogą np. być naruszone czyjeś dobra osobiste. [SCREEN]
 

Katalog firm i ogłoszenia
 
Zmieniliśmy układ strony w taki sposób, aby stał się bardziej czytelny. Tak jest nie tylko na stronie głównej i wewnątrz artykułów, ale również w poszczególnych działach, to m.in.: katalog firm, ogłoszenia, społeczność, forum, blogi
 
W dziale ogłoszenia wpisy zostały posegregowane a ich żywotność przedłużona z 14 do 28 dni. Anonsy pozostają bezpłatne, dodatkowo do każdego z nich można dołączyć zdjęcie. Nowością są ogłoszenia dla firm, które oznaczone zostaną gwiazdką.
 
Wpis w katalogu firm możliwy jest na dwóch poziomach: darmowym i premium (dowiedz się więcej), które pozwalają nie tylko na zamieszczenie informacji o prowadzonej przez Was działalności, ale również stworzenia wizytówki firmy w przeciągu kilkunastu minut. Firmy posiadające wpis premium mogą również dodawać ogłoszenia, które zostaną wyróżnione.
 
 
Dla zainteresowanych promocją swojej działalnosci zaplanowaliśmy nowe powierzchnie reklamowe. Proponowane banery to tylko nasza sugestia (istnieje możliwość umieszczania ich w innych modułach portalu). Przedstawicieli firm zachęcamy do spotkania się z naszym konsultantem lub kontakt poprzez redakcja@miasto-info.pl. Chętnie pomożemy w zaplanowaniu Twojej kampanii reklamowej i dopasujemy ją do Twoich potrzeb i możliwości.
 
Rozrywka i kalendarz wydarzeń
 
Organizatorzy imprez mogą korzystać z nowych możliwości promocji ich wydarzenia w ramach patronatu medialnego Miasto-info.pl. Wydarzenia objęte patronatem medialnym otrzymują specjalny status, są promowane na stronie głównej oraz w kalendarzu wydarzeń. 
 
Wspomniane nowości, to zaledwie garstka narzędzi  jakie oddajemy w Wasze ręce. Większość z nich dotyczy funkcjonalności strony, a pozostałe poznacie w trakcie jej użytkowania. 

Do przeglądania portalu Miasto-info.pl zalecamy przeglądarkę Google Chrome lub Firefox. W najbliższych dniach u użytkowników korzystających ze starszych wersji przeglądarki Internet Exlporer mogą występować błędy. Ich obecność oraz dodatkowe sugestie prosimy zgłaszać za pomocą poczty wewnętrznej pisząc na konto Redakcja. Od każdego z nas zależy w jaki sposób zagospodarujemy fragment sieci, jakim jest portal Miasto-info.pl.
 
Dołącz do internetowej społeczności myśleniczan. Zarejestruj się!

Komentarze (44)

 • Zdzichó Kowal PJN 3 wrz 2012

  Niepoczebno siem robi taki reform, psiamać!

  17 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 wrz 2012

  Czy wpisanie kilku danych podniesie poziom dyskusji?
  Czy logując się zwiększa się moje IQ.kultura osobista,wykształcenie?
  Co do powrotu starych użytkowników,część wróci gdy będzie miała w tym interes np. przed wyborami a część powiedziała do widzenia i raczej nie wróci z powodu kosmetycznych zmian które maja głównie na celu zamknięcie niektórym gęby.
  Trzeba być naprawdę naiwnym żeby uwierzyć że te zmiany są dla dobra użytkowników?
  A może chodzi o to że strona stała sie dość popularna aby przynosić dochód z reklam i na wszelki wypadek trzeba ograniczyć troszeczkę wolność wypowiedzi aby nie odstraszyć niektórych zleceniodawców?
  Tak czy siak wysiadam na przystanku wolność słowa.

  15 2 Odpowiedz
 • Bartek Bartkowski 2 wrz 2012

  adz moze niektorym nie podobaja sie twoje wpisy a nie chce im sie z toba debatowac przez kilkanascie postow i dlatego klikaja "-" a ty odbierasz to zbyt osobiscie i zamykasz sie w sobie :) plusy i minusy dla mnie to swietna zabawa - oceniam wiekszosc postow i jesli nie chce mi sie pisac albo dyskutowac z innymi w ten sposob daje znac czy mi sie podoba wypowiedz czy nie.

  z tego co pamietam zawsze byles zwolennikiem opcji z logowaniem i masz, a donosze wrazenie ze dalej jestes niezadowolony . mi odpowiada najbardziej, nareszcie zniknie z forum chamstwo pseudoreklamy i oczernianie wszystkich dookola.

  15 6 Odpowiedz
 • 2 wrz 2012

  usunięcie niezalogowanych to krok w dobrym kierunku

  12 9 Odpowiedz
 • 2 wrz 2012
  adzygmunt napisał/a:

  Znikną niezalogowani?

  Aktywność na portalu - w tym możliwość zamieszczania postów możliwa jest wyłącznie po zalogowaniu. Wszystkie treści oczywiście zostają widoczne dla osób, które nie zdecydują się na założenie konta.

  adzygmunt napisał/a:

  Szkoda, że Redakcja nie "wstawiła" funkcji "banowania" forumowiczów, a może w jakiejś perspektywie się pojawi?

  Taka funkcja oczywiście istnieje i jest stosowana od dawna, nie do końca była skuteczna w przypadku niezalogowanych użytkowników. Udało nam się jednak rozwiązać ten problem.

  adzygmunt napisał/a:

  Dalej jestem zdecydowanie >na nie< możliwości możliwości oceniania -/+.

  Z oceny postów nie zamierzamy rezygnować. Proszę je traktować jako barometr nastrojów czytelników.

  adzygmunt napisał/a:

  To tylko parę uwag przed rozpoczęciem nowego życia przez forum. czy na tych się zakończy?

  W planie mamy jeszcze wiele zmian, jednak nie chcemy niczego zapowiadać zanim nie uda się ich wprowadzić.

  9 6 Odpowiedz

Zobacz więcej