Miasto

Spot uczniów ZS im. A. Średniawskiego zajął 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie [WIDEO]

Spot uczniów ZS im. A. Średniawskiego zajął 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie [WIDEO]

Spot zespołu p piXEL reprezentującego Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nakręć się na zdrowie"

W drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „Nakręć się na zdrowie” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska wzięło udział 220 zespołów. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie filmu, który przekona rówieśników o tym, że zdrowe odżywianie jest nie tylko w modzie, ale także przynosi wymierne korzyści – pomaga w nauce, uodparnia organizm daje wiele energii.

Wygrały filmy, w których oryginalny pomysł został przedstawiony w ciekawej formie. Tegoroczne prace miały bardzo wyrównany poziom i wybór najlepszych spotów i materiałów „zza kulis” był nadzwyczaj trudny – na temat konkursu pisze jury.

Zespół p pixel reprezentujący Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego zajął 3 miejsce w kat. najlepszy spot. Film można obejrzeć poniżej:

Reportaż z powstawania spotu: 

Powiązane tematy

Medialny dyrektor: Jeden dzień z życia Jerzego Cachla [WIDEO]
Miasto 42

Medialny dyrektor: Jeden dzień z życia Jerzego Cachla [WIDEO]

Dyrektor Jerzy Cachel zgodził się na pokazanie kulis swojej pracy. Kamera towarzyszyła mu przez cały dzień. Widzimy go w trakcie narady z kadrą kierowniczą, meczu piłki nożnej z uczniami czy podczas wręczania nagany. To pierwszy tego typu projekt na terenie powiatu myślenickiego

Komentarze

 • mysleniczaninzdziada 27 wrz 2012

  brawo dla naszych ! myslenice slawne znowu w calej polsce. zdolna mlodziez to najlepsza reklama dla szkoly!

  25 1 Odpowiedz
  • 27 wrz 2012

   tak, myślenice sławne na całą polskę. gdybym nie wchodził na ten portal nawet bym nie wiedział, że taki konkurs istniał.

   szkoła zyskuje na zdolnej młodzieży, młodzież nie zyskuje zdolności w dzisiejszych szkolach. smutne, ale prawdziwe

   22 Odpowiedz
 • paulinka 27 wrz 2012

  aj tam aj tam LO tez by zajelo wysokie miejsce... dziwi mnie tylko jak oni weszli do kuchni w mc donaldsie i nikogo tam nie bylo

  6 36 Odpowiedz
  • Dominika Wójcik 27 wrz 2012

   Nie no...serio pytasz?.....bo jak tak to bardzo mi przykro i wstyd....

   11 1 Odpowiedz
 • mirek@ 27 wrz 2012

  fajny spot podoba mi sie. szacunek panowie za wykorzystanie greenscreena

  18 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 wrz 2012

  Brawo Panowie!:D

  13 Odpowiedz
 • 27 wrz 2012

  Wszystko fajnie gratulacje dla nich.

  Sam się ucze na informatyku tylko w ZSŁ w krakowie. I jedno co mnie zastanawia czy ta "sala" komputerowa jest używana. Bo chyba dyrekcja nie świeci przykładem jak chodzi o BHP którego zasady są na egzaminie którzy uczniowie bedą pisać.

  Szkoda że niektóre animacje są niestety dość słabe ;/
  Jak na przyszłych grafików bo chyba tylko taką mają specjalizacje .

  Pozdrowienia z ZSŁ

  4 8 Odpowiedz
 • Dominika Wójcik 28 wrz 2012
  paulinka_mce napisał/a:

  Bum-Tarara napisał/a:paulinka_mce napisał/a:aj tam aj tam LO tez by zajelo wysokie miejsce... dziwi mnie tylko jak oni weszli do kuchni w mc donaldsie i nikogo tam nie byloNie no...serio pytasz?.....bo jak tak to bardzo mi przykro i wstyd....serio, ile razy jestem macu to widac w kuchni ruch jak w ulu a na tym klipie pusto

  Boże widzisz i nie grzmisz........

  11 Odpowiedz
 • kuba 2 paź 2012

  Moja szkoła.
  A na zdjęciu przewodniczący :)

  6 2 Odpowiedz
 • 13 lut 2013

  Szkoła jest zajebista a szczególnie Panie sekretarki. Szczególne pozdrowienia dla Pani Moniki od 3 najsympatyczniejszych i najprzystojniejszych uczniów w szkole ;*

  PS
  Wystarczy wiedzieć jak rozmawiać z Paniami z sekretariatu i trochę uroku osobistego (nas uwielbiają choć sam nie wiem za co :D)

  3 Odpowiedz
 • 15 lut 2013

  W spotach są najlepsi ale moim zdanie szkoła powinna dobrze uczyć. O tej szkole niestety nie da się tego powiedzieć (patrz forum o tej szkole, tragedia).

  1 Odpowiedz
 • 16 lut 2013

  Admin chyba ma jakiś związek z tą szkoła skoro usuwa "niewygodne" posty. Gdzie tu wolność wypowiedzi na ogólnodostępnym forum??!!

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej