Kultura

Sylwester 2012: Nie będzie zabawy na Rynku?

Sylwester 2012: Nie będzie zabawy na Rynku?

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zrezygnował z organizacji zabawy Sylwestrowej na Rynku w Myślenicach - podaje Gazeta Myślenicka

- Ze względu na rosnące wymagania, a co za tym idzie koszty zabezpieczenia imprezy masowej Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zrezygnował z organizacji zabawy Sylwestrowej na myślenickim Rynku. Przewidziano pokaz sztucznych ogni – na facebook'u podaje Gazeta Myślenicka.

Tygodnik powołuje się na informacje, które otrzymał od wicedyrektora MOKiS Witolda Rozwadowskiego. Czekamy na szczegółowe informacje w tej sprawie od dyrekcji MOKiS.

Czy mimo to zamierzacie spędzić Sylwestra na Rynku.

 

Powiązane tematy

Przywitaliśmy rok 2013
Kultura 6

Przywitaliśmy rok 2013

Nowy rok witaliśmy głównie w domach przed telewizorami lub u znajomych. Co dziesiąty myśleniczanin wybrał się na płytę Rynku, gdzie odbył się pokaz fajerwerków

Komentarze (20)

 • Bartek Bartkowski 13 gru 2012

  mam nadzieje ze mokis to jakos wyjasni. w tym miescie nie mozna liczyc na zadne rozrywki, zabawy na rynku tez nie byly rewelacyjne, ale cokolwiek sie działo.

  ludzie i tak przyjda zlozyc sobie zyczenia, ta tradycja istnieje od lat

  47 4 Odpowiedz
 • mirek@ 13 gru 2012

  Miasto robi wielki festyn w lecie wydając gigantyczne pieniądze na dwudniowe dni myślenic a od lat nie potrafi zoganizowac zabawy sylwestrowej. I nie ważne czy org.ją mokis bo to też jednostka gminna. Koszmarne zarządzanie zbiera swoje żniwo. Skoro będzie pokaz sztucznych ogni to ludzie i tak przyjda na płytę rynku.

  41 5 Odpowiedz
 • 13 gru 2012

  MOKiS już nie ma żadnych pomysłów na żadną imprezę. Kultura w wydaniu tej instytucji już dawno sięgnęła dna. Optymistyczne jest tylko to, że nie będzie gorzej.

  38 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 gru 2012

  cała kasa poszła na kino 3Dhd

  30 6 Odpowiedz
 • 13 gru 2012

  Zemsta będzie słodka.

  26 7 Odpowiedz

Zobacz więcej