Kultura

Sylwester: Nowy Rok przywitamy głównie w domach

Sylwester: Nowy Rok przywitamy głównie w domach

Prawie co drugi z was deklaruje, że tegorocznego Sylwestra spędzi w domu. Na pokaz fajerwerków w centrum Myślenic wybiera się co 20 ankietowany

Drugi rok z rzędu na myślenickim Rynku nie będzie sylwestrowej zabawy. Ci, którzy Nowy Rok zdecydują się przywitać pod chmurką, muszą zadowolić się pokazem fajerwerków.

- Tak jak w roku poprzednim, w Sylwestra Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu organizuje pokaz pirotechniczny o godz. 24, na który wszystkich zapraszamy. Dzięki doborowi ładunków o większej mocy - fajerwerki będą widoczne w całym mieście - poinformował nas Witold Rozwadowski zastępca dyrektora MOKiS.

Podobnie było w ubiegłym roku, kiedy na Rynku odbył się wyłącznie pokaz pirotechniczny. Mimo to mieszkańcy przychodzili na jego płytę, aby złożyć sobie życzenia.

 

Jak deklarujecie w jednym z naszych sondaży Sylwestra w Rynku ma zamiar spędzić co 20 z was. Nowy Rok w domach witać będzie prawie co drugi z nas (46%), 15% wybiera się do znajomych, natomiast na bal zdecydowało się 5%, a do klubu wybierze się 3% ankietowanych. Na inne sposoby na spędzenie ostatniej nocy roku 2013 wskazało 8% z was, natomiast 18% deklaruje, że tę noc prześpi. Czy aby na pewno? W jaki sposób wy pożegnacie stary i przywitacie nowy rok?

Powiązane tematy

Przywitaliśmy rok 2013
Kultura 6

Przywitaliśmy rok 2013

Nowy rok witaliśmy głównie w domach przed telewizorami lub u znajomych. Co dziesiąty myśleniczanin wybrał się na płytę Rynku, gdzie odbył się pokaz fajerwerków

Komentarze (11)

 • Brak zdjęcia
  30 gru 2013

  Dziwicie się że większość w domu spędza sylwestra ? przecież w Myślenicach nie ma dosłownie nic , gdzie się wybrać do Steka na sylwestra gdzie trzeba wydać kilka zł a i tak się wynudzisz :/ , na rynek gdzie oprócz fajerwerków można zobaczyć pijanych nastolatków , na Zarabie na którym nic nie ma ... lepiej iść do znajomych lub spędzić sylwestra z Polsatem ... więcej zabawy niż pojechanie do Myślenic i spędzenie go w gronie idiotów pijanych drących mordy bo im źle i nie dobrze.

  41 6 Odpowiedz
 • OKOKI 30 gru 2013

  Spędzimy sylwestra w domu bo nie mamy kasy na balety .Życze wszystkim 2014 r bez TUSKA tfu tfu j ieszcze raz tfu .zgiń ,przepadnij!.

  27 3 Odpowiedz
 • Tomasz 31 gru 2013

  NIE

  20 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 sty 2014

  Mogłeś pójść na Rynek tam było wszystko bardzo dobrze widać.

  Nie wiem jak można przełożyć pokaz fajerwerków z okazji Sylwestra na inny dzień, to dopiero byłoby pośmiewisko na całą Polskę :-) ...

  10 2 Odpowiedz
 • 1 sty 2014

  Wczorajszy pokaz fajerwerków to była kompletna żenada, po 1 Szanownemu Panu Ostrowskiemu nie chciało się nawet wyjść złożyć życzeń Noworocznych, po 2 przy tej mgle powinni przełożyć pokaz fajerwerków, kompletnie nie było nic widać, miejsce ichwystrzałów było po prostu za daleko.

  12 7 Odpowiedz

Zobacz więcej