Okolice

Siepraw: 15 samochodów "na zakazie” pod wyciągiem

Siepraw: 15 samochodów "na zakazie” pod wyciągiem

W ciągu jednego dnia policjanci interweniowali 15 razy z powodu kierowców ignorujących zakaz zatrzymywania i postoju


Myśleniccy i krakowscy funkcjonariusze ruchu drogowego 15 razy interweniowali w niedzielę 10 lutego na zgłoszenia osób korzystających z wyciągu narciarskiego i z własnej inicjatywy. Powód? Nagminne parkowanie samochodów na zakazie zatrzymywania i postoju.

Podobnie bywa na ul. Ogrodowej w Myślenicach, gdzie na początku grudnia policjanci w jeden dzień wystawili 20 mandatów za nieprawidłowe parkowanie.

Powiązane tematy

Komentarze (9)

 • 13 lut 2013

  policji też się należy mandat !

  22 6 Odpowiedz
 • 13 lut 2013

  To niestety dzieje się naprawdę, to co się wyprawia w Myślenicach może przyprawić o zawał. Zdezelowanymi rzęchami rozbija się myślenickie buractwo pozbawione krzty wyobraźni, większość ma w dupie że jeśli jeden pojazd zatrzyma się przed przejściem dla pieszych, to drugie z naprzeciwka ma zasrany obowiązek zrobić to samo... ale gdzie tam!

  Kto tym debilom dał prawo jazdy?

  10 Odpowiedz
 • mirek@ 13 lut 2013

  po to jest forum, zeby zamieszczac na nim swoje wypowiedzi. co moge poradzic na to ze ci sie nie podobaja? mysle ze nic z tym nie zrobie, bede je umieszczac nadal. zawsze mozesz ich nie czytac prawda?

  8 3 Odpowiedz
 • 13 lut 2013

  Bardzo dobrze! Wlepiać mandaty ignorantom!

  8 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lut 2013

  To nie tylko tam się tak stało że kierowcy nadmiernie parkują w niedozwolonych miejscach , tak jest wszędzie w Myślenicach też tacy są , nic nowego ale Maro pisze dobrze , Policja też stoi na nieprawidłowym miejscu :D

  7 4 Odpowiedz

Zobacz więcej