Okolice

Siepraw: 15 samochodów "na zakazie” pod wyciągiem

Siepraw: 15 samochodów "na zakazie” pod wyciągiem

W ciągu jednego dnia policjanci interweniowali 15 razy z powodu kierowców ignorujących zakaz zatrzymywania i postoju


Myśleniccy i krakowscy funkcjonariusze ruchu drogowego 15 razy interweniowali w niedzielę 10 lutego na zgłoszenia osób korzystających z wyciągu narciarskiego i z własnej inicjatywy. Powód? Nagminne parkowanie samochodów na zakazie zatrzymywania i postoju.

Podobnie bywa na ul. Ogrodowej w Myślenicach, gdzie na początku grudnia policjanci w jeden dzień wystawili 20 mandatów za nieprawidłowe parkowanie.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 13 lut 2013

  policji też się należy mandat !

  22 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lut 2013

  To nie tylko tam się tak stało że kierowcy nadmiernie parkują w niedozwolonych miejscach , tak jest wszędzie w Myślenicach też tacy są , nic nowego ale Maro pisze dobrze , Policja też stoi na nieprawidłowym miejscu :D

  7 4 Odpowiedz
 • mirek@ 13 lut 2013

  naprawde tacy jestescie... czy sie zgrywacie? a jak mieli przepprowadzic interwnecje bez wjezdzania? mieli krzyczeć do kierowców a mandaty wysyłać pocztą?

  i bardzo dobrze ! KARAĆ KARAĆ KARAĆ! za bezmyślność, skoro są znaki to trzeba ich przestrzegać a nie parkować bo inni, bo wygodniej, bo bliżej, bo tak... nie pamiętacie już czego was uczyli na kursie prawa jazdy? m.in. patrzenia na znaki więc patrzcie

  7 9 Odpowiedz
 • 13 lut 2013

  Bardzo dobrze! Wlepiać mandaty ignorantom!

  8 4 Odpowiedz
 • Grzegorz 13 lut 2013

  Zdjęcie tego nie pokazało, ale wystarczy, że policja miała włączone koguty - wtedy podczas interwencji mogą stać nawet pod zakazem.
  Nie wszystko na pierwszy rzut oka wyda się być takie oczywiste. Nikogo z nas tam nie było się czepiać policjantów.
  Obowiązujące znaki należy przestrzegać!
  No chyba, że pozwolimy na terenie zabudowanym ze znakami A-17 (Uwaga dzieci) jeździć kierowcom po 100km/h?

  5 6 Odpowiedz
  • 13 lut 2013

   To niestety dzieje się naprawdę, to co się wyprawia w Myślenicach może przyprawić o zawał. Zdezelowanymi rzęchami rozbija się myślenickie buractwo pozbawione krzty wyobraźni, większość ma w dupie że jeśli jeden pojazd zatrzyma się przed przejściem dla pieszych, to drugie z naprzeciwka ma zasrany obowiązek zrobić to samo... ale gdzie tam!

   Kto tym debilom dał prawo jazdy?

   10 Odpowiedz
 • 13 lut 2013

  mirekm - masz tak durne wypowiedzi... W każdym temacie jesteś specjalistą, swoje inteligentne wypowiedzi zostaw dla siebie!

  2 8 Odpowiedz
  • mirek@ 13 lut 2013

   po to jest forum, zeby zamieszczac na nim swoje wypowiedzi. co moge poradzic na to ze ci sie nie podobaja? mysle ze nic z tym nie zrobie, bede je umieszczac nadal. zawsze mozesz ich nie czytac prawda?

   8 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lut 2013

  Mirek mimo że czasem się róznimy to uważam że po to jest forum.Wielokrotnie zarzucają mi że tylko krytykuję ale uważam że od chwalenia są eksperci którym nie dorastam do pięt a forum jest głównie po to aby można było wrzucić swoje 3 grosze.
  Wielu uważa że wolność słowa polega na tym że mogę mówić wszystko byleby to było zgodne z ich linią postrzegania świata.

  2 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Tatry widziane z beskidzkiego szlaku
Turystyka 2

Tatry widziane z beskidzkiego szlaku

Niedzielny spacer po trasie Uklejna-Śliwnik-Chełm zaowocował panoramą Tatr widzianych przez Dominikę Wójcik Na redakcja@miasto-info.pl otrzymaliśmy widok pan...