Miasto

Topnieje śnieg, a z nim... asfalt

Topnieje śnieg, a z nim... asfalt

- Niektóre dziury przypominają kratery, najgorzej jest na moście przy ul. Piłsudskiego - pisze mirekm jeden z naszych czytelników. To pułapki, jakie na kierowców i zawieszenia ich samochodów zastawiła zima. Mimo, że w ubiegłym tygodniu łatano niektóre z nich, nadal otrzymujemy od Was informacje o kolejnych

Most na ul. Piłsudskiego prowadzący na Zarabie  

- Niektóre dziury przypominają kratery, najgorzej jest na moście przy ul. Piłsudskiego - pisze mirekm, który przesłał nam również zdjęcie z tego miejsca. - Aby wjechać na most, trzeba zwolnić niemal do zera, a i tak wpada się w dziurę wielkości koła - dodaje. Sprawdziliśmy - w tym miejscu oprócz wyrwy, natknęliśmy się na ruchomy fragment łączenia drogi z mostem.

Ul. Zdrojowa na Zarabiu, fot. AAgnieszka

Kolejne zgłoszenie jakie otrzymaliśmy od AAgnieszki dotyczy ul. Zdrojowej na Zarabiu. - Istny slalom gigant, a gdzie się uda to nawet jazda super gigantem - pisze nasza czytelniczka.

Sprawdziliśmy miejsca, które sfotografowaliście w ubiegłym tygodniu. Drogi zreperowano m.in. na ul. 3-maja, Kniaziewicza i Kazimierza Wielkiego.

Na ten temat dyskutujecie również na forum:

Tworzymy galerię stanu dróg w powiecie myślenickim. Jeśli oprócz dziur natkniecie się na inne absurdy drogowe – sfotografujcie je i podzielcie się z innymi. Zdjęcia można dodawać poniżej po zalogowaniu lub przesyłać na adres redakcja@miasto-info.pl.

 

 


Powiązane tematy

KATASTROFALNY STAN DRÓG - oceniacie, a dziur przybywa
Miasto 14

KATASTROFALNY STAN DRÓG - oceniacie, a dziur przybywa

Stan dróg w Myślenicach i powiecie 63% z was ocenia jako katastrofalny, 22% jako niedostateczny. Pokonanie niektórych odcinków dróg przypomina przeprawę przez księżyc. - Rusza remont nawierzchni - uspokajają zarządcy dróg

Komentarze (28)

 • 27 lut 2013

  Spokojnie.
  Jeśli to dziura powiatowa to przyjedzie SUPER FACHOWIEC od dziur pasatem kombi, wyciągnie worek z masą , rozetnie, wysypie do dziury wypełnionej wodą, poklepie łopatą, przydepcze butami i gotowe.
  Czasem worek nie załatwia całej dziury bo jest większa niż przewidywał .Ale to nic, przecież interwencja na zgłoszenie była.
  GWARANCJE na dziurę też na pewno udzielił. To znaczy gwarancję że na pewno łatka nie wytrzymie więcej niż 2 tygodnie, i dziura będzie większa o 30%.
  Ludzie, za co biorą pieniądze fachowcy od naszych dróg.

  32 5 Odpowiedz
 • 27 lut 2013

  Łatanie dziur niestety nie załatwi sprawy ..., z wiarygodnych źródeł wiem, że wierzchnia warstwa asfaltu powinna być wymieniana co 10-15 lat, a tymczasem niektóre z naszych dróg pamiętają jeszcze czasy komunizmu, z niewiadomych mi przyczyn, wymianę nawierzchni przy ulicy 3 Maja zaprzestano przed "domem ludowym", niestety reszta drogi jest najprościej mówiąc zużyta, w głównej mierze dzięki ponad tonażowym przejazdem przez ulicę 3 Maja (droga powiatowa) samochodów ciężarowych (dłużyce z drewnem, ciągle mknące niczym wiatr we włosach "gruszki" : )), reszta dróg jest w podobnym stanie, tzn beznadziejnym, zastanawia mnie tylko dla czego np, przy wjazdach do dużych sklepów są tak GIGANTYCZNE DZIURY, np przy wjeździe do tesco, przy wyjeździe z Biedronki, lub koło Jana, osobiście widziałem jak pod biedronką gość urwał miskę olejową, ja zaś rozwaliłem na ulicy 3 Maja oponę w taki sposób, że musiałem ją wyrzucić po jednym niecałym sezonie, masakra, i co mi z odszkodowania, jeśli za nową oponę dam 120 zł, a będzie trzeba włóczyć się po sądach i pisma pisać ?, Zróbcie wreszcie coś z tymi drogami, nie puszczajcie całego ruchu przez centrum !!, gdzie to obiecane "obejście zachodnie" ??

  29 3 Odpowiedz
 • 27 lut 2013

  Zabawnie się z busów wyjeżdża. Wstrząsy jak przy trzęsieniu ziemi! :)

  27 3 Odpowiedz
 • 27 lut 2013

  Ciężko omijać te dziury, bo jak ominiesz jedną to wpadniesz w inną. Gdyby je łatali naprawdę profesjonalnie, to nie byłoby co roku tego samego problemu. A oni sypią jakiś "siuter", który po przejeździe kilku samochodów rozsypuje się po całej jezdni.

  25 3 Odpowiedz
 • 27 lut 2013

  A dziury w strone jana od ronda? Tam to masakra

  23 Odpowiedz

Zobacz więcej