Miasto

Myślenice: Jechał przez miasto pijany. Zatrzymał go inny kierowca

Myślenice: Jechał przez miasto pijany. Zatrzymał go inny kierowca

Niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 32-latek z gminy Raciechowice, który próbował przejechać samochodem przez Myślenice. Zatrzymał go inny kierowca

Pijany 32-latek z gminy Raciechowice próbował przejechać przez ul. Słowackiego. - Jechał całą szerokością drogi. Zainteresował się nim przygodny kierowca, którego zaniepokoił styl jazdy zatrzymanego. Podczas rozmowy z jego prowadzącym zorientował się, że od siedzącego za kierownicą wyraźnie czuć alkohol. Zadzwonił na policję  - opowiada Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Policjanci  potwierdzili, że kierowca daewoo ma w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że ciąży nad nim dwuletni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejsze przestępstwo jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Powiązane tematy

Komentarze (7)

 • 22 kwi 2013

  Z mojej strony ukłony za postawe dla "przygodnego kierowcy". Właśnie uratowałeś komuś życie!

  82 7 Odpowiedz
 • piotrworker 22 kwi 2013

  "Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że ciąży nad nim dwuletni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejsze przestępstwo jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat."

  do do niczego nie prowadzi dalej typek będzie jeździł. I inni jego pokroju.

  26 1 Odpowiedz
 • 22 kwi 2013

  dobrze że na tym się skończyło a nie na czymś gorszym sam kierowca mógł uciepieć lub inna przypadkowa osoba

  27 1 Odpowiedz
 • 23 kwi 2013

  obnizyc ceny alkoholu, samochodow, zlikwidowac ubezpieczenia samochodow i po kilku latach bezrobocie w Polsce spadnie do 2%.

  4 16 Odpowiedz
 • 23 kwi 2013

  Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że ciąży nad nim dwuletni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejsze przestępstwo jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

  Zastanawiam sie dlaczego nadal mial prawko skoro juz wczesniej jezdzil po pijaku?

  8 6 Odpowiedz
 • 23 kwi 2013

  Brawo dla kierowcy, który postanowił interweniować!! Oby więcej czujnych kierowców na drogach. A tego z daewoo może w końcu wsadzą, ale czy zmądrzeje?

  16 1 Odpowiedz
 • 23 kwi 2013

  Jeżeli: miał już zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejsze przestępstwo jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości to dlaczego teraz dopiero stracił prawo jazdy?
  POPIERAM KIEROWCE KTÓRY INTERWENIOWAŁ!!!
  RZADKIE ZACHOWANIE TYM BARDZIEJ DUŻE BRAWA!!

  6 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...