Okolice

Wiśniowa: Przygniotła go myśliwska ambona. Zginął na miejscu

Wiśniowa: Przygniotła go myśliwska ambona. Zginął na miejscu

Mężczyzna pracujący nad budową myśliwskiej ambony w Wiśniowej zginął po tym jak konstrukcja runęła na niego. Mimo starań lekarzy nie udało się utrzymać go przy życiu


O życie mężczyzny walczyli członkowie zespołu ratownictwa medycznego,
fot. PSP Myślenice 

Do wypadku doszło dzisiaj ok. godz. 8 rano w Wiśniowej. Jeden z mężczyzn pracujących przy budowie ambony myśliwskiej został przez nią przygnieciony. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy PSP oraz OSP Wiśniowa i Poznachowice Dolne.

Pierwszej pomocy mężczyźnie udzielili ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie udało się uratować mężczyzny i po 30 minutach resuscytacji lekarz stwierdził zgon.

To drugi śmiertelny wypadek na terenie powiatu w tym tygodniu. W środę 24 lipca na Górnym Jazie nad rzeką Rabą utopił się 7-letni chłopiec

Komentarze (24)

 • 27 lip 2013

  Nie rozumiem jak można wyrobić sobie zdanie nie mając o temacie bladego pojęcia? poczytaj trochę, poproś jakiegoś myśliwego żeby zabrał Cię na polowanie i wyjaśnił na czym polega gospodarka łowiecka w tym selekcja...i wtedy możemy zacząć dyskutować. Póki co żaden z Ciebie adwersarz a jedynie troll - bez urazy.

  Odpowiedz mi też proszę na pytanie, wyręczysz myśliwych z wypłacania szkód rolnikom? Dobrze by było, gdybyś też przynajmniej raz w tygodniu w okresie zimowym wyskoczył do lasu i odrzucił odrobinę soli, buraków, chleba i siana.

  586 573 Odpowiedz
 • 27 lip 2013

  Każdy ma swoje zdanie.U mnie człowiek który idzie i zabija dla przyjemności nigdy nie będzie mial szacunku,nie znaczy to ze się cieszę z czyjejś śmierci,wręcz przeciwnie.Pisze to co myślę,bo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.Budy stawia się w celu zabijania zwierząt,czy was to podnieca jak zabijacie???

  601 609 Odpowiedz
 • Anna 26 lip 2013

  BARAN !!!!!!!!!!!!!!!

  216 128 Odpowiedz
 • 26 lip 2013

  nie przy budowie a przy rozbiórce redakcja widać niedoinformowana

  153 7 Odpowiedz
 • 27 lip 2013

  podnieca zabijanie.....

  ten kto hoduje kury czy króliki to hoduje je dla przyjemności z zabijania czy dla zdrowego mięsa?

  Darz Bór

  175 164 Odpowiedz

Zobacz więcej