Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Koncert Macieja Maleńczuka [WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Koncert Macieja Maleńczuka [WIDEO]

W ostatnim dniu Festiwalu Lata gwiazdą wieczoru był Maciej Maleńczuk, który wystąpił z zespołem Psychodancing


fot. Joanna Małysz 

Powiązane tematy

Myślenicki Festiwal Lata 2013
Kultura 64

Myślenicki Festiwal Lata 2013

Myślenicki Festiwal Lata to jedna z największych, plenerowych i cyklicznych imprez w Małopolsce. Tegorocznymi gwiazdami będzie zespół Afromental i Maciej Maleńczuk, ale to nie jedyne atrakcje

Komentarze (21)

 • 29 lip 2013

  Za ten krzyż do góry nogami ma u mnie KRECHE psychopata i alkoholik. mógł znieważyć KORAN wtedy było by ciekawie ....

  68 29 Odpowiedz
 • 29 lip 2013

  Pomylony koleś jednak jest. Do tej pory traktowałem go neutralnie a i faktycznie kilka kawałków miał dobrych. Ale po jego ostatnich numerach to już dla mnie raczej postać negatywna.
  Jeszcze ten odwrócony krzyż. Typek wpada na święto miasta w Niedzielę gdzie jest jednak multum osób wychowanych i wpisujących się w wiarę chrześcijańską (niektórzy to przyszli chyba od razu po mszy) a ten sobie krzyżyk wywalił do góry nogami.
  Żenada niestety..

  59 24 Odpowiedz
 • 29 lip 2013

  Napiszę szczerze, że też się rozczarowałam! Bardzo lubię Maleńczuka, ma świetny głos. Specjalnie tylko dlatego przyjechałam na Dni Myślenic w niedzielę. "Kawałki" ma świetne. W momencie kiedy chciał wywołać kontrowersje- a o to mu chodziło i dopiął swego- wyciągając odwrócony krzyż - zauważyłam że kilka osób w moim otoczeniu nadzwyczajnie odwróciło się kulturalnie i poszło, ujmując kultury człowiekowi, który stoi na scenie i jest niekiedy wzorem do naśladowania dla wielu ludzi młodszego pokolenia.. I ja- po prostu odwróciłam się i poszłam. Zabolało, ponieważ jestem chrześcijaninem i będę mówić o tym głośno. Osoba, która jest gościem w danej miejscowości, powinna mieć choć krzty godności, że biorąc pieniądze, powinna się zachować bardziej stosowniej, a nie robić sobie dysputy i żarty! Popularyzując się przy tym, a nieświadomi zwolennicy tzw. "dobrej zabawy" bo przecież zrobił coś,szalonego, dziwnego, innego, oryginalnego, cieszą się i bronią zachowanie tego zdegradowanego, biednego psychicznie człowieka. Zastanawiam się, do czego zdolny jest człowiek aby się wypromować?! Szkoda, że nie posunął się do kroku, aby ściągnąć np. okulary przeciwsłoneczne, albo spuścić spodnie do kolan.. Niestety z moich półek, znikły płyty tego artysty. Przepraszam za rozpisanie się i podzielenie moimi wrażeniami. Pozdrawiam.

  45 17 Odpowiedz
 • 29 lip 2013

  Nie jestem w stanie dokładnie zacytować Maleńczuka, ale podczas koncertu dokładnie określił naszą hipokryzję.
  Kradniemy, żłopiemy alkohol, przeklinamy, gwałcimy, mordujemy - my w 95 % katolicy.
  Może najpierw walnąć się we własne piersi, a później patrzeć na pierś innych.

  40 18 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 lip 2013

  !! tamci klną ten krzyż do góry nogami!! zaproście sobie babcie z euro spoko i zespół pieśni i tańca młode Mazowsze, poznańskie słowiki!! katolicy!! wy zamiast w kosciele to na zarabiu pewnie byliście?

  36 32 Odpowiedz

Zobacz więcej

Muzeum Niepodległości otwarte nocą
Kultura 0

Muzeum Niepodległości otwarte nocą

Noc Muzeów to okres w którym placówki otwarte są do późnych godzin nocnych. Co w tym roku mieszkańcom zaoferowało Muzuem Niepodległości?   Obchody Nocy Muze...