Kultura

Myślenicki Festiwal Lata: Koncert zespołu Afromental [WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata: Koncert zespołu Afromental [WIDEO]

Gwiazdą drugiego dnia Myślenickiego Festiwalu Lata był zespół Afromental

 

Powiązane tematy

Komentarze (18)

 • 29 lip 2013

  Wiem, że grają muzykę młodzieżową, ja mam 24 lata, a mi się nie podobało szczególnie przekleństwa płynące ze sceny, gwiazdy estrady chyba zapomniały że na "Dniach Myślenic" są również małe dzieci - super przykład.

  Poza tym jak mógł Afromental przyjechać bez "Łoza" to tak jak by Feel przyjechał bez Kupichy.

  56 13 Odpowiedz
 • Robert 29 lip 2013

  Ogólnie ok. Jednak brak Łoza mówi coś o traktowaniu fanów. Nagłośnienie fatalne, sporo kasy idzie na "gwiazdy" a nie potrafią zrobić porządnego nagłośnienia - bełkot a nie dźwięk, bardzo duży minus !!!

  35 2 Odpowiedz
 • 30 lip 2013

  AFROMENTAL górą! Najlepszy koncert ze wszystkich dni Myślenic. A to że przeklnęli kilka razy, to co?! Taki ich styl i trzymają się, to że se kurde przeklnie człowiek to wy kurde wielkie halo robicie, masakra... Mówili od serca i dali z siebie 100% każdy to widział i czuł. Zabawę rozkręcili na maksa, dzięki chłopaki :D
  Chcemy kolejnego koncertu Afomental za rok! :)

  17 3 Odpowiedz
 • Magdalena 29 lip 2013

  To nie gwiazdy są od nagłośnienia - to nasi techniczni dali d***

  14 5 Odpowiedz
 • Tomek 31 lip 2013

  Afromental to najlepszy zespół na świecie... Dali z siebie wszystko. :D
  Czepiacie się, że dwa razy Tomson przeklnął, a nie czepiacie się tego, że Maleńczuk przychodzi najebany i naćpany. -_- Tomson przeklinał
  próbując przemówić wam do rozsądku, jak jest w większości ludności...
  A pozatym, jeżeli się nie podobało zachowajcie to dla siebie, a nie piszcie w necie jacy to oni są beznajdziejni. Patrzyliście jacy byli wypoceni i zmęczeni? Robili to dla fanów, próbowali zapewnić rozrywkę na 200% a nawet i więcej. I jak widać wyszło im to... A co do Łoza część jest prawdą część blefem. Łoza naprawde nie obchodzili fani. Pojechał na inny kontynent, nie wiadomo czy wróci do Afromental... czy będzie nagrywał solo... Zobaczcie sb ostatnie zdjęcie z galerii, DAWALI Z SIEBIE WSZYSTKO !!

  11 1 Odpowiedz

Zobacz więcej