Kultura

Myślenicki Festiwal Lata: Co was przyciąga na święto miasta? [WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata: Co was przyciąga na święto miasta? [WIDEO]

Atmosfera, koncerty, imprezy, dziewczyny, dobra zabawa, pogoda i alkohol to najczęściej wymieniane powody dla których na Myślenicki Festiwal Lata przyjeżdżają tłumy

Co jeszcze według was sprawia, że przez trzy dni Zarabie staje się centrum regionu?

 

Powiązane tematy

Komentarze (12)

 • Brak zdjęcia
  29 lip 2013

  "impreza, piwo zabawa, dziewczynki nie?"

  "dziewczyny, bardzo wiele dziewczyn, chciałem coś poznać" - no na miejscu takiej dziewczyny zdzieliłbym Cię po pysku za sprowadzenie kobiety do roli rzeczy i "czegoś".

  "koncerty no i impreza w ogóle, nie!?" - Wypisz wymaluj Mariolka z Paranienormalnych.

  XD

  138 34 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 lip 2013

  O to, że mężczyzna wypowiada się o kobiecie "per coś". To nie jest wtedy mężczyzna, a zwyczajny papierek, który trzeba wyrzucić do kosza. Brak szacunku dla kobiety pozbawia Cię męskości. Wbij sobie to do głowy.

  68 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 lip 2013

  Udzieliłem ci odpowiedzi na pytanie o co mi chodzi: mówiąc jeszcze prościej: wyśmiewam tych pożal się boże facetów z wideo, a szczególnie tego, który mówi, że chciał "coś" (a nie kogoś) poznać. O to chodzi, dotarło? To świetnie!

  35 9 Odpowiedz
 • 29 lip 2013

  Myślę że Powodzianin nie ma "sporo kolesi na forum" tylko po prostu sensownie się wypowiada.. i popieram jego wypowiedź, że sprowadzanie kobiety/ dziewczyny do "czegoś" jest totalnym brakiem szacunku.. i takiego kogoś nie można nazwać facetem ani tym bardziej mężczyzną.. tylko zwykłym dzieciuchem..

  14 5 Odpowiedz
 • جوبا 30 lip 2013

  ta sonda jest swietna, Przedział wiekowy respondentow to 12-50 lat przy sredniej myśle że 15-17 lat. Dlaczego prowadzaca sonde nie pytała osób starszych w wieku, np 30 lat??? Czyżby dni myslenic były nastawione na przedział wiekowy gimnazjum? Jestem ciekaw, czy prowadząca sonde uzyskała zgode na publikacje wizerunku i wypowiedzi rodziców nieletnich respondentów? Nie wydaje mi sie :)

  co do gosćia który chciał "coś poznac" stwierdził ze jest bardzo wiele dziewczyn i chciał cos poznac, może miał co innego na mysli, np miłość francuską? :)

  "... Dziekuje !!!" :)

  7 5 Odpowiedz

Zobacz więcej

Muzeum Niepodległości otwarte nocą
Kultura 0

Muzeum Niepodległości otwarte nocą

Noc Muzeów to okres w którym placówki otwarte są do późnych godzin nocnych. Co w tym roku mieszkańcom zaoferowało Muzuem Niepodległości?   Obchody Nocy Muze...