Miasto

Worki na odpady odbierz w siedzibie RPGK przy ul. Słowackiego

Worki na odpady odbierz w siedzibie RPGK przy ul. Słowackiego

Następują zmiany i worków na odpady nie będzie można odbierać w urzędzie miasta. Rozsyłane są także numery kont bankowych do wpłat za wywożone śmieci.

Jak podaje Kornelia Uchacz z wydziału promocji UMiG Myślenice, worki na śmieci należy odbierać w siedzibie Rejonowego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Myślenicach przy ul. Słowackiego 84. - Nie będzie już możliwości odbierania worków w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice - dodaje.

W komunikacie czytamy także, że rozpoczęła się wysyłka numerów kont bankowych, na które właściciele nieruchomości będą wpłacać opłaty do gminy za gospodarowanie odpadami. Informacje rozsyłane są pocztą tradycyjną. Do końca sierpnia każdy właściciel nieruchomości powinien otrzymać taką przesyłkę.

Powiązane tematy

Komentarze (7)

 • 21 sie 2013

  PORAŻKA!!! Jedna wielka PORAŻKA państwa i Urzędu.

  12 4 Odpowiedz
 • 21 sie 2013

  To worki też mogą przecież wysłać, mam zapłacić i jeszcze się fatygować? To ja poproszę zmianę odbiorcy moich śmieci na takiego który te kontenery/kubły dostarczy na czas razem z workami. Łaski mi nikt nie robi, zwłaszcza Urząd Miasta. Jaka usługa, taka bedzie zapłata...

  11 3 Odpowiedz
  • 26 sie 2013

   To jeszcze nic, że trzeba się osobiście fatygować do RPGK po worki. Ostatnio, gdy nie zostawili nowych na wymianę, dowiedziałem się, że odbiór w siedzibie tylko do godz. 15. Czyli muszę zwolnić się z pracy, żeby zdążyć. I jeszcze wmawiano mi, że z pewnością zostawili, tylko sąsiad sobie zabrał...

   1 Odpowiedz
 • 21 sie 2013

  Ja ciągle nie otrzymałem pojemnika na BIO !! rozumiem że moja faktura będzie pomniejszona za sierpień ?!.
  mam brać wolne żeby iść po worki ? -żenada skoro tak chcą to niech RPGK będzie otwarte 24h ! żeby każdy miał możliwość ich odbioru

  18 3 Odpowiedz
 • 21 sie 2013

  Oczywiście...nie dość że nie zostawiają określonej ilości worków przy odbiorze selektywnym, to będę jeździć przez całe miasto po worki na Słowackiego. Pojemnika na BIO też do dziś nie mam ale numery kont do wpłaty to oczywiście dostarczą zgodnie z umową! Żenada!!!!

  10 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  26 sie 2013

  ludzie ale macie problem RPGK nie jest tak daleko

  2 Odpowiedz
 • 26 sie 2013

  Ciekawostka :
  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/holandia-importuje-najwiecej-odpadow-w-ue,1944771

  a u nas ZUO upada :-) choć mówiłem , że śmieci to najlepszy biznes ze stałym popytem o tendencji wzrostowej tylko trzeba chcieć aby się chciało :-)

  Odpowiedz

Zobacz więcej