Okolice

Węglówka: Kolejny pożar we wsi

Węglówka: Kolejny pożar we wsi

Niedawno policja informowała o zatrzymaniu podpalacza grasującego w okolicach Węglówki w gminie Wiśniowa. Kilka dni później w regionie w ogniu stanęła drewniana altana 


fot. PSP Myślenice 

Do pożaru doszło 7 października, kilka minut po godz. 18. Tym razem w płomieniach stanęła drewniana altana w miejscowości Węglówka (Jaworzyce). Jak informuje straż pożarna, po przybyciu pierwszej jednostki, drewniana altana cała była objęta ogniem. Zagrożony był obok stojący dom letniskowy. 

Na miejsce pożaru, oprócz miejscowej jednostki OSP Węglówka przybyły zastępy z OSP Kobielnik, OSP Wiśniowa, OSP Lipnik oraz dwa zastępy z JRG Myślenice. 
Policja ustala czy było to kolejne podpalenie.

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o serię podpaleń w gminie Wiśniowa

Powiązane tematy

Komentarze

 • 11 paź 2013

  tu nie trzeba nic ustalać to na pewno było podpalenie! przecież obok miejsca pożaru znaleziono butelki po środku łatwopalnym

  12 5 Odpowiedz
 • 11 paź 2013

  Policja zatrzymała niewinnego bo chciała mieć w końcu jakieś osiągnięcia a tu dupa z bułą znów zonk hahaha a podpalacz dalej nokautuje wioske!

  27 5 Odpowiedz
  • 12 paź 2013

   policja zatrzymała niewinnego bo chcieli premie i bardzo im się spieszyło bo na drugi dzień po zatrzymaniu pobrali urlopy i wyjechali do pracy za granice.

   17 2 Odpowiedz
 • 12 paź 2013

  na to wychodzi że policja nadal musi szukać tego właściwego podpalacza

  14 2 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   12 paź 2013

   znajdzie go w krzakach na przeciwko baru szlacheckiego

   18 3 Odpowiedz
 • 14 paź 2013

  Słuchajcie tego co siedzi znam jest nie winny Policja tak go nastraszyła ze się przyznał i co tu zrobić

  19 4 Odpowiedz
 • 16 paź 2013

  Policja Wiem że to czytacie wypuścili byście niewinego NIE MACIE DOWODÓW żeby tak odszkodowania zażądał od was ze 4 miliony za to co z nim zrobiliście TAKIE POLSKIE PRAWO

  5 4 Odpowiedz
  • 16 paź 2013

   drogi kolego. no nasza policja jest chora i na to nic nie poradzimy. oni zrobili swoje i premie wzieli. teraz wszystko w rekach sadu i adwokata. mam nadzieje ze bardzo szybko go wypuszcza.

   3 1 Odpowiedz
 • 17 paź 2013

  Co za porażka i pomyłka Policji, ciekawe jakie zostaną wyciągnięte od nich konsekwencje za to, że zmusili niewinnego chłopaka do przyznania się. Ciekawe czy jak ten niewinny wyjdzie to tak to nagłośnią jak wtedy co go zamknęli. Głupi by był gdyby nie zażądał kolosalnego odszkodowania.

  4 3 Odpowiedz
 • 20 paź 2013

  Premia zgarnięta, smażą tyłki w jakiejś tandetnej Turcji czy Egipcie. Żeby im tak mienie przysmażyło...

  4 1 Odpowiedz

Zobacz więcej