Kultura

The Bastard nakręcili teledysk w Myślenicach [WIDEO]

The Bastard nakręcili teledysk w Myślenicach [WIDEO]

Część ujęć do najnowszego teledysk zespołu The Bastard zostało nakręconych na Zarabiu, w parkach i ulicach Myślenic. "Niemy krzyk" promuje płytę myśleniczan pt. "Zagubieni w sidłach świata"

Wiele ujęć do najnowszego teledysku promującego płytę "Zagubieni w sidłach świata" zostało zrealizowanych w Myślenicach. To m.in. Zarabie, teren skateparku, parki i ulice naszego miasta.

"Zagubieni w sidłach świata". to zbiór 11 numerów utrzymanych w stylistyce szeroko rozumianego punk rocka wzbogaconego w elementy innych gatunków muzycznych. Teksty na płycie to rozliczenie się zespołu z przeszłością, ale także obraz rzeczywistości widzianej oczami Mastera - lidera zespołu i zarazem ich autora. 

Powiązane tematy

Komentarze (10)

 • mirek@ 6 lis 2013

  też nie mój gust muzyczny, ale gratuluje wytrwałości panowie. pierwszy raz o was usłyszałem dzięki miasto-info, potem zacząłem śledzić waszą karierę i cieszę się, że ludzie z tego miasteczka potrafią mieć szersze horyzonty. 3mam kciki i czekam na kolejne klipy

  26 9 Odpowiedz
 • 6 lis 2013

  A mi się kawałek bardzo podoba!

  20 3 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 6 lis 2013

  Tak, ale montaż na dobrym poziomie. Dużo ujęć, fajne wstawki (nawet z sensem). Na pewno teledysk znacznie, znacznie lepszy niż nie jednej kapeli na ich poziomie. Fajnie. To się liczy. Ciągle do przodu.

  Sama muzyka - nie moja działka, nie oceniam.

  22 9 Odpowiedz
 • Bartek Bartkowski 6 lis 2013

  nie znam sie na punku, moze taka panuje tam konwencja klipu, ale wg. mnie niczym się nie wyróżnia. ot zlepek róznych obrazkow bez glebszego zamyslu... no ale moze wlasnie taki jest punk-rock?

  19 12 Odpowiedz
 • Peex 7 lis 2013

  Mam nadzieję, że nie dostali mandatu za wiśniówkę :P

  12 2 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...