Miasto

Jest projekt oświetlenia parkingu nad basenem, ale...

Jest projekt oświetlenia parkingu nad basenem, ale...

Istnieje projekt oświetlenia fragmentu ul. Ogrodowej i niewykorzystanego parkingu nad basenem. Zostanie zrealizowany jeśli znajdą się na to pieniądze

Kilka dni temu pisaliśmy o parkingu nad basenem z którego nie korzystają mieszkańcy, mimo że poniżej brakuje miejsc parkingowych, a większość kierowców bagatelizuje zakaz zatrzymywania przy ul. Ogrodowej. Wśród najczęściej wymienianych powodów, tłumaczących brak zainteresowania parkingiem nad centrum wodnym Aquarius, wymieniacie brak oświetlenia.

Wysłaliśmy pytanie do UMiG w tej sprawie pytając czy gmina planuje instalacje w tym miejscu oświetlenia oraz w jakim czasie. W odpowiedzi czytamy:

Jest projekt oświetlenia fragmentu ul. Ogrodowej (drogi prowadzącej w górę obok basenu) i zostanie on wykonany jeżeli pozwolą na to środki finansowe. Wówczas automatycznie zostanie wykonane oświetlenie na parkingu.

Powiązane tematy

Komentarze (1)

  • Rafał Wróbel 5 gru 2013

    Parking jest dla korzystających z basenu z założenia. Ostatnio była "impreza" na basenie i parking przy ul. Ogrodowej i cały chodnik oraz boczne uliczki były zastawione autami, ludzi korzystających z basenu w tym momencie. Dlaczego organizatorzy nie odsyłają tych ludzi, żeby zaparkowali swoje samochody na tym parkingu a nie zastawiali całą drogę? Ciężko nieraz w takich sytuacjach przejechać samochodem osobowym a co dopiero jak by potrzebna była karetka czy straż pożarna.

    15 1 Odpowiedz

Zobacz więcej