Miasto

Zaginęła mieszkanka Myślenic. Trwają jej poszukiwania

Zaginęła mieszkanka Myślenic. Trwają jej poszukiwania

Policja, rodzina i inne służby poszukują 73-letniej Władysławy Kaczmarczyk, myśleniczanki, która zaginęła w sobotę 11 stycznia

Pani Władysława to mieszkanka ul. Dąbrowskiego. W sobotę w godzinach porannych opuściła w nieznanych okolicznościach dom, nie nawiązała kontaktu z rodziną i do tej pory nie wróciła.

Przybliżony rysopis zaginionej: wzrost około 155 cm, sylwetka tęga, była ubrana w czarne materiałowe lub dresowe spodnie, ciemną kurtkę, na głowie wiązana pod brodą chustka w kwiatowe wzory, na nogach miała czarne trzewiki.

- Trwają intensywne poszukiwania Władysławy Kaczmarczyk, do których oprócz funkcjonariuszy policji włączyły się inne służby (m.in. GOPR). Prosimy o przekazywanie wszelkich informacji na temat zaginionej pod numer centrali KPP w Myślenicach (12) 372-92-00 lub pod nr alarmowe 997 lub 112 - apeluje Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

 

Powiązane tematy

Komentarze (29)

 • mirek@ 12 sty 2014

  teraz juz wiem skad ten helikopter nad miastem. mam nadzieje ze uda sie pania znalezc

  55 1 Odpowiedz
 • 13 sty 2014

  hmmm a mnie ciekawi tylko jedno , po co dzwoniłeś ,bo chyba nie po to by pomóc w poszukiwaniach .

  54 7 Odpowiedz
 • 12 sty 2014

  Może pies znalazłby po zapachu jakieś części garderoby

  35 4 Odpowiedz
 • 12 sty 2014

  Po ostatnim locie helikoptera jechała karetka- nie wiecie czy udała się znaleźć tę panią? A może trzeba się włączyć w piesze poszukiwania?

  35 4 Odpowiedz
 • 14 sty 2014

  Pani Władysława nadal jest poszukiwana, plotki na temat jej znalezienia są nieprawdziwe. W dalszym ciągu prosimy o jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

  28 1 Odpowiedz

Zobacz więcej