Miasto

Zwłoki w lesie. To może być zaginiona 73-latka z Myślenic

Zwłoki w lesie. To może być zaginiona 73-latka z Myślenic

Specerujący w lesie na górze Dalin policjant znalazł ciało. Policja nie wyklucza, że mogą to być zwłoki zaginionej niedawno 73-latki z Myślenic

Policjant, który wczoraj w południe natknął się na ciało miał wolny dzień. Spędzał go spacerując po lesie. Na wierzchołku góry Dalin, w młodniku leśnym, między drzewami, około 40 m. od pobliskiego szlaku turystycznego, odnalazł zwłoki kobiety. Policjanci podejrzewają, że może to być zaginiona w styczniu mieszkanka Myślenic. 

- Znalezione zwłoki znajdowały się w stanie częściowej mumifikacji. Ciało zmarłej zostało przekazane do ZMS CMUJ celem wykonania niezbędnych w sprawie badań zarówno co do przyczyny zgonu jak i porównawczych mających ustalić jej tożsamość. Znalezione na miejscu części odzieży, obuwie, nakrycie głowy, mogą wskazywać na to, że jest to ciało zaginionej 11 stycznia 73-letniej kobiety z Myślenic – wyjaśnia Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji. 

Prokuratura i policja badają okoliczności zdarzenia, wersje przebiegu wypadków będą weryfikowane w drodze czynności  śledczych. Wstępnie przyjęto, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie.

Powiązane tematy

Komentarze (20)

 • 3 mar 2014

  Wieczne odpoczywanie....

  67 9 Odpowiedz
 • 4 mar 2014

  a ty tam czemu nie zajrzałaś ?

  66 22 Odpowiedz
 • 3 mar 2014

  ..racz jej dac panie...

  47 6 Odpowiedz
 • 4 mar 2014

  Hańbą jest to co wypisujesz. Poza śmigłowcem, kładami i innym sprzętem, cały możliwy teren przeszukiwało - NA PIECHOTĘ - prawie 100 strażaków. Chodzili od rana do zmierzchu. Pechem niestety było to, że akurat nie trafili w to miejsce gdzie znajdowała się ta staruszka. Tak więc jeśli nie masz o czymś pojęcia to nie zabieraj głosu!!

  38 18 Odpowiedz
 • 4 mar 2014

  Niema co teraz rozprawiać dlaczego nie znaleziono jej wcześniej.Kondolencje dla rodziny.
  R.I.P

  23 3 Odpowiedz

Zobacz więcej