Miasto

Władysława Kaczmarczyk ciągle poszukiwana. Rodzina apeluje o pomoc

Władysława Kaczmarczyk ciągle poszukiwana. Rodzina apeluje o pomoc

Myślenice obiegła plotka o rzekomym odnalezieniu zaginionej 11 stycznia Władysławy Kaczmarczyk. - Poszukiwania nadal trwają - zapewnia rodzina

Pani Władysława to mieszkanka ul. Dąbrowskiego. W sobotę 11 stycznia w godzinach porannych wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ma 73 lata, około 155 cm wzrostu, tęgą sylwetkę, a w dzień w którym zaginęła miała na sobie czarne materiałowe lub dresowe spodnie, ciemną kurtkę, na głowie wiązana pod brodą chustka w kwiatowe wzory, a na nogach czarne trzewiki.

W poszukiwaniach myśleniczanki brali udział nie tylko mieszkańcy, ale także policjanci, strażacy, a nawet GOPR, który użył do tego helikoptera. 

W ostatnich dniach miasto obiegły plotki o rzekomym odnalezieniu Pani Władysławy. 

- Rzeczą dla nas zupełnie niezrozumiałą i bolesną jednocześnie jest przyjmowanie kolejnych wiadomości, dość mocno rozpowszechnionych w mieście i okolicach, na temat jej rzekomego znalezienia w różnych miejscach i okolicznościach. Zwłaszcza, gdy ani nie została odnaleziona, ani nie dostaliśmy do tej pory żadnych informacji, które pomogłyby nam w poszukiwaniach. A one nadal trwają i wciąż mamy nadzieję, że nasza ciocia się odnajdzie - w liście do nas piszą bliscy zaginionej.

Wszelkie informacje dotyczące Władysławy Kaczmarczyk można przekazywać pod numer centrali Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach (12) 372-92-00 lub pod numery alarmowe 997 lub 112.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 21 sty 2014

  Ta Pani podobno miała spore problemy z pamięcią, może wsiadła do jakiego autobusu/busu i wypadałoby poszerzyć obszar poszukiwań?

  25 9 Odpowiedz
 • OKOKI 21 sty 2014

  Można by w tv regionalnej Kraków zamieścić ogłoszenie o zaginionej.

  27 2 Odpowiedz
 • ,,, ,,,, 22 sty 2014

  Może rodzina powinna poprosić o pomoc jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, pomógł wielu osobom.

  9 31 Odpowiedz
 • kasia 22 sty 2014

  czy można jakoś pomóc,ja dzień i noc myślę o Pani Władzi,co jeszcze można zrobić żeby ją odnaleźć? rozpatruje wszystkie możliwości,bo to zaginięcie wydaje się takie nierealne i niewiarygodne.może można jakieś ulotki porozdawać członkom swoich rodzin,którzy mieszkają po za granicami myślenic,może sklepy w małych i większych wioskach? nie każdy ma dostęp do internetu,może to by coś pomogło?

  14 4 Odpowiedz
 • 22 sty 2014

  Ogłoszenia o zaginięciu pani Władzi były rozwieszane w zeszłym tygodniu we wszystkich okolicznych miejscowościach, w sklepach, na przystankach i w busach... nie wiem co jeszcze można zrobić.

  10 5 Odpowiedz
 • kasia 25 sty 2014

  BOŻE już dwa tygodnie,gdzie ta biedulka się podziała,dalej żadnego śladu ?

  13 2 Odpowiedz
 • Basia 27 sty 2014

  i co znalazła się ??????szkoda kobiety.takie mrozy ...

  10 2 Odpowiedz
 • 29 sty 2014

  Mój nos mi podpowiada, żeby przeszukać jeszcze raz posesję domu oraz posesje sąsiadów !!!

  16 Odpowiedz
 • 31 sty 2014

  Trzymam mocno kciuki za szczesliwe odnalezienie!!!!
  A rodzinie zycze wytrwania i wiary ze bedzie dobrze!!!!!
  "Nadzieja umiera ostatnia"

  8 Odpowiedz
 • 3 mar 2014

  NIE ŻYJE 73-LETNIA WŁADYSŁAWA KACZMARCZYK – ZAGINIONA W STYCZNIU MIESZKANKA MYŚLENIC

  W niedzielne popołudnie, 2 marca, jeden z funkcjonariuszy Policji w dniu wolnym od służby znalazł się w paśmie wierzchołka góry Dalin, w granicach administracyjnych Myślenic. Zawiadomił, że w młodniku leśnym, między drzewami, około 40 m od pobliskiego szlaku turystycznego, odnalazł zwłoki kobiety. Wszystko wskazuje na to, że może to być zaginiona w styczniu mieszkanka Myślenic.

  Do zbadania sprawy natychmiast powołano grupę operacyjno-dochodzeniową, której pracę nadzorował prokurator. Znalezione zwłoki znajdowały się w stanie częściowej mumifikacji. Ciało zmarłej zostało przekazane do ZMS CMUJ celem wykonania niezbędnych w sprawie badań zarówno co do przyczyny zgonu jak i porównawczych mających ustalić jej tożsamość. Znalezione na miejscu części odzieży, obuwie, nakrycie głowy, mogą wskazywać na to, że jest to ciało zaginionej 11 stycznia br. 73-letniej kobiety z Myślenic. Prokuratura i policja badają okoliczności zdarzenia, wersje przebiegu wypadków będą weryfikowane w drodze czynności śledczych. Wstępnie przyjęto, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie.

  źródło: KPP Myślenice

  1 1 Odpowiedz
 • 3 mar 2014

  to jest smieszne ! wielka akcja ratunkowa ! helikoptery ! kłady ! ale ruszyć sie tyłków w las nie chcialo ! Ona dała rade tam dojść a tylu ludzi nie ????? HAŃBA !

  2 6 Odpowiedz

Zobacz więcej

Pacjent w Myślenicach z ujemnym wynikiem. Lekarze czekają na wynik obywatelki Francji
Koronawirus 28

Pacjent w Myślenicach z ujemnym wynikiem. Lekarze czekają na wynik obywatelki Francji

U 45-letniego pacjenta, który przebywał na oddziale zakaźnym myślenickiego szpitala nie wykryto koronawirusa. Lekarze czekają na wynik badania obywatelki Francji, która trafiła na oddział zakaźny z ośrodka wypoczynkowego w Mszanie Górnej koło Limanowej artykuł aktualizowany Badania na obecność koronawirusa u 45-latka ze Skawiny wykluczyły jego o...

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki
Myślenice 58

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że na dwóch końcach ul. Szpitalnej gmina postawiła parkomaty. Kierowcy ignorowali urządzenia, pozostawiając samochody na chodniku - po drugiej stronie ulicy. Od teraz to niemożliwe, bo wjazd na niego blokują słupki W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o parkomatach jakie stanęły po obu stronach ul. Szpitalnej. To dalszy ci...

Dwa zderzenia pod estakadą. Ucierpiały trzy osoby
Myślenice 3

Dwa zderzenia pod estakadą. Ucierpiały trzy osoby

Dwa dni z rzędu na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z Zakopianką pod estakadą doszło do dwóch zderzeń w których ucierpiały trzy osoby W dniach 7 i 8 marca doszło do dwóch zderzeń w obrębie skrzyżowania ul. Słowackiego z Zakopianką. W pierwszej kolizji uszkodzone samochody częściowo blokowały przejazd wyłączając jeden pas ruchu. Strażacy zabezpieczyli...

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł
Myślenice 21

Ratownicy zbierają na sprzęt. Mają połowę. Brakuje im jeszcze 10 tys. zł

Ratownicy wychodzą do wezwania bez względu na sytuację i panujące warunki atmosferyczne. Aby poszukiwania przebiegały sprawnie, potrzebny jest rozwój, a ten gwarantuje odpowiedni sprzęt. Myślenicką Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z Psami można wesprzeć poprzez internetową zbiórkę Idąc na poszukiwania zaginionej osoby często czują niepewność, którą...