Miasto

Władysława Kaczmarczyk ciągle poszukiwana. Rodzina apeluje o pomoc

Władysława Kaczmarczyk ciągle poszukiwana. Rodzina apeluje o pomoc

Myślenice obiegła plotka o rzekomym odnalezieniu zaginionej 11 stycznia Władysławy Kaczmarczyk. - Poszukiwania nadal trwają - zapewnia rodzina

Pani Władysława to mieszkanka ul. Dąbrowskiego. W sobotę 11 stycznia w godzinach porannych wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ma 73 lata, około 155 cm wzrostu, tęgą sylwetkę, a w dzień w którym zaginęła miała na sobie czarne materiałowe lub dresowe spodnie, ciemną kurtkę, na głowie wiązana pod brodą chustka w kwiatowe wzory, a na nogach czarne trzewiki.

W poszukiwaniach myśleniczanki brali udział nie tylko mieszkańcy, ale także policjanci, strażacy, a nawet GOPR, który użył do tego helikoptera. 

W ostatnich dniach miasto obiegły plotki o rzekomym odnalezieniu Pani Władysławy. 

- Rzeczą dla nas zupełnie niezrozumiałą i bolesną jednocześnie jest przyjmowanie kolejnych wiadomości, dość mocno rozpowszechnionych w mieście i okolicach, na temat jej rzekomego znalezienia w różnych miejscach i okolicznościach. Zwłaszcza, gdy ani nie została odnaleziona, ani nie dostaliśmy do tej pory żadnych informacji, które pomogłyby nam w poszukiwaniach. A one nadal trwają i wciąż mamy nadzieję, że nasza ciocia się odnajdzie - w liście do nas piszą bliscy zaginionej.

Wszelkie informacje dotyczące Władysławy Kaczmarczyk można przekazywać pod numer centrali Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach (12) 372-92-00 lub pod numery alarmowe 997 lub 112.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 21 sty 2014

  Ta Pani podobno miała spore problemy z pamięcią, może wsiadła do jakiego autobusu/busu i wypadałoby poszerzyć obszar poszukiwań?

  25 9 Odpowiedz
 • OKOKI 21 sty 2014

  Można by w tv regionalnej Kraków zamieścić ogłoszenie o zaginionej.

  27 2 Odpowiedz
 • ,,, ,,,, 22 sty 2014

  Może rodzina powinna poprosić o pomoc jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, pomógł wielu osobom.

  9 31 Odpowiedz
 • kasia 22 sty 2014

  czy można jakoś pomóc,ja dzień i noc myślę o Pani Władzi,co jeszcze można zrobić żeby ją odnaleźć? rozpatruje wszystkie możliwości,bo to zaginięcie wydaje się takie nierealne i niewiarygodne.może można jakieś ulotki porozdawać członkom swoich rodzin,którzy mieszkają po za granicami myślenic,może sklepy w małych i większych wioskach? nie każdy ma dostęp do internetu,może to by coś pomogło?

  14 4 Odpowiedz
 • 22 sty 2014

  Ogłoszenia o zaginięciu pani Władzi były rozwieszane w zeszłym tygodniu we wszystkich okolicznych miejscowościach, w sklepach, na przystankach i w busach... nie wiem co jeszcze można zrobić.

  10 5 Odpowiedz
 • kasia 25 sty 2014

  BOŻE już dwa tygodnie,gdzie ta biedulka się podziała,dalej żadnego śladu ?

  13 2 Odpowiedz
 • Basia 27 sty 2014

  i co znalazła się ??????szkoda kobiety.takie mrozy ...

  10 2 Odpowiedz
 • 29 sty 2014

  Mój nos mi podpowiada, żeby przeszukać jeszcze raz posesję domu oraz posesje sąsiadów !!!

  16 Odpowiedz
 • 31 sty 2014

  Trzymam mocno kciuki za szczesliwe odnalezienie!!!!
  A rodzinie zycze wytrwania i wiary ze bedzie dobrze!!!!!
  "Nadzieja umiera ostatnia"

  8 Odpowiedz
 • 3 mar 2014

  NIE ŻYJE 73-LETNIA WŁADYSŁAWA KACZMARCZYK – ZAGINIONA W STYCZNIU MIESZKANKA MYŚLENIC

  W niedzielne popołudnie, 2 marca, jeden z funkcjonariuszy Policji w dniu wolnym od służby znalazł się w paśmie wierzchołka góry Dalin, w granicach administracyjnych Myślenic. Zawiadomił, że w młodniku leśnym, między drzewami, około 40 m od pobliskiego szlaku turystycznego, odnalazł zwłoki kobiety. Wszystko wskazuje na to, że może to być zaginiona w styczniu mieszkanka Myślenic.

  Do zbadania sprawy natychmiast powołano grupę operacyjno-dochodzeniową, której pracę nadzorował prokurator. Znalezione zwłoki znajdowały się w stanie częściowej mumifikacji. Ciało zmarłej zostało przekazane do ZMS CMUJ celem wykonania niezbędnych w sprawie badań zarówno co do przyczyny zgonu jak i porównawczych mających ustalić jej tożsamość. Znalezione na miejscu części odzieży, obuwie, nakrycie głowy, mogą wskazywać na to, że jest to ciało zaginionej 11 stycznia br. 73-letniej kobiety z Myślenic. Prokuratura i policja badają okoliczności zdarzenia, wersje przebiegu wypadków będą weryfikowane w drodze czynności śledczych. Wstępnie przyjęto, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie.

  źródło: KPP Myślenice

  1 1 Odpowiedz
 • 3 mar 2014

  to jest smieszne ! wielka akcja ratunkowa ! helikoptery ! kłady ! ale ruszyć sie tyłków w las nie chcialo ! Ona dała rade tam dojść a tylu ludzi nie ????? HAŃBA !

  2 6 Odpowiedz

Zobacz więcej