Sport

Sylwia Jaśkowiec wystąpi na Olimpiadzie w Soczi

Sylwia Jaśkowiec wystąpi na Olimpiadzie w Soczi

Biegaczka narciarska z Osieczan otrzymała nominację olimpijską i będzie reprezentować Polskę w biegach narciarskich podczas Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi

Zawodniczka LKS HILLTOP Wiśniowa-Osieczany będzie reprezentować Polskę w biegach narciarskich podczas Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. To jej drugi występ na Olimpiadzie, bowiem po raz pierwszy reprezentowała nasz kraj w 2010 roku w Vancouver, gdzie zajęła 6 miejsce w sztafecie, 28 m. na 10 km stylem dowolnym i 25 miejsce na 30 km stylem klasycznym.

W grudniu 2013 roku zajęła 3 miejsce w prologu Tour de Ski w Oberhofie i po raz pierwszy w swojej karierze stanęła na podium o randzie Pucharu Świata.

Powiązane tematy

Komentarze (9)

 • Def Ibrylator 24 sty 2014

  Ładna, fajna, sympatyczna, utalentowana, "swoja"... Czegóż chcieć więcej ? :)

  34 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 sty 2014

  "Czegóż chcieć więcej ? :)"
  Żeby nie musiała patrzeć zazdrosnym wzrokiem na sprzęt i serwis innych zawodniczek?

  31 Odpowiedz
 • profesor profesor 24 sty 2014

  Pani Sylwio, gratuluję! Zazwyczaj telewizja przegrywa u mnie z książką, jednak podczas Olimpiady będę śledził Pani występy.

  29 4 Odpowiedz
 • adzygmunt 24 sty 2014

  Stary jestem! Pamiętam Sylwię jako uczennicę szkoły w Osieczanach, tak gdzieś od trzeciej, czwartej klasy, jak biegała przełaje pod kierunkiem p. Staszka Gubały. Już wówczas była lepsza od innych. Potem doszły narty /może równocześnie/, następni szkoleniowcy, że wymienię tylko dwóch nieżyjących Adama Kasińskiego i niezapomnianego Kazia Bubulę!
  Brawo Sylwia a już myślałem, że z tej katastrofy drogowej i j kontuzji, przy małym wsparciu związku się nie wygrzebiesz. A jednak uparłaś się i zwyciężyłaś!
  krówka123 sprzęt i serwis, coś o tym wiem od Staszka. Niestety to komercja jakich mało!
  A może już coś się zmieniło?

  22 Odpowiedz
 • ania 24 sty 2014

  cudnie, medalu życzymy

  20 1 Odpowiedz

Zobacz więcej