Sylwia Jaśkowiec wystąpi na Olimpiadzie w Soczi

Biegaczka narciarska z Osieczan otrzymała nominację olimpijską i będzie reprezentować Polskę w biegach narciarskich podczas Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi

Zawodniczka LKS HILLTOP Wiśniowa-Osieczany będzie reprezentować Polskę w biegach narciarskich podczas Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. To jej drugi występ na Olimpiadzie, bowiem po raz pierwszy reprezentowała nasz kraj w 2010 roku w Vancouver, gdzie zajęła 6 miejsce w sztafecie, 28 m. na 10 km stylem dowolnym i 25 miejsce na 30 km stylem klasycznym.

W grudniu 2013 roku zajęła 3 miejsce w prologu Tour de Ski w Oberhofie i po raz pierwszy w swojej karierze stanęła na podium o randzie Pucharu Świata.