Okolice

Dobczyce: Całą bandą napadli na kierowcę i pasażera samochodu w centrum miasta

Dobczyce: Całą bandą napadli na kierowcę i pasażera samochodu w centrum miasta

Pięciu mężczyzn napadło na samochód stojący przed sklepem całodobowym. Brutalnie kopali kierowcę i pasażera. Wszystko zarejestrował monitoring

Do napadu doszło przed sklepem całodobowym w centrum Dobczyc w nocy 19 stycznia. Jak podaje policja; grupa pięciu mężczyzn (mieszkańców powiatu myślenickiego) bez wyraźnej przyczyny zaatakowała kierowcę i pasażera z gminy Dobczyce. 

Mężczyźni brutalnie kopali i bili osoby siedzące w samochodzie, a nawet zadawali im uderzenia drzwiami. Kopali również pojazd. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring miejski. Dzięki reakcji dyżurnego, policjantom udało się zatrzymać napastników na gorącym uczynku.

- Trafili do policyjnego aresztu. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Myślenicach zastosował wobec czterech z nich środki zapobiegawcze: dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Czeka ich postępowanie sądowe i kara od 3 do nawet 5 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji. 

Zdjęcia z monitoringu miejskiego pokazują przebieg zdarzenia. Najpierw bandyci napadli kierowcę samochodu...

 

 

 Następnie za wszelką cenę starali się go wyciągnąć na chodnik...

 

W tym samym czasie, pozostali znęcali się nad pasażerem samochodu...

 

... nie oszczędzając przy tym samego pojazdu

 

 

 

 

Powiązane tematy

Komentarze (37)

 • 30 sty 2014

  Publiczna chłosta i prace społeczne w jaskrawych kombinezonach... ale nie nasze prawo da im wyżywienie i rozrywki na koszt podatnika. Dzięki temu nawet nie będą mieli z czego spłacić odszkodowania które poszkodowani mogli by się domagać na drodze cywilnej...

  125 4 Odpowiedz
 • 30 sty 2014

  napis na kurtce i wszytko jasne ..

  .

  110 11 Odpowiedz
 • 30 sty 2014

  zgadzm sie!!!publiczne prace i tak samo ich wylac po dupach!!!!guma i zimna woda!!!!a nie cieplutko w celi z rozrywkami!!!co to jest.....??

  76 1 Odpowiedz
 • 30 sty 2014

  Co się dzieje z tą okolicą teraz coraz więcej napadów i rozbojów.
  Według mnie twarze powinny być pokazane a nie zamazywane bo jak by ktoś wiedział że ktoś go może poznać na ulicy to mozę zastanowił by sie 10 razy przed takim czymś.

  65 1 Odpowiedz
 • 30 sty 2014

  Takich do kamieniołomu i niech zapieprzają na swoje więzienne jedzenie...

  58 1 Odpowiedz

Zobacz więcej