Sport

Memoriał im Kuliga i Bublewicza: Kasperczyk/Syty na 12 miejscu [WIDEO]

Memoriał im Kuliga i Bublewicza: Kasperczyk/Syty na 12 miejscu [WIDEO]

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty zajęli 12 miejsce podczas Memoriału im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza rozegranego w Wieliczce

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5) zajęli 12 pozycję w klasyfikacji generalnej VIII Memoriału im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza rozegranego w Wieliczce. Załoga TIGER Rally Team prolog ukończyła na 4 miejscu. 

- Pojawiliśmy się w Wieliczce, aby uczcić pamięć dwóch znakomitych kierowców Mariana Bublewicza i Janusza Kuliga. Prolog poszedł bardzo dobrze, choć gdyby nie falstart i potrącenie beczki pewnie miejsce byłoby wyższe. Drugiego dnia mieliśmy trochę przygód – jakieś spóźnione hamowanie, niezbyt dobrze pokonana beczka, przestrzelony zakręt. Miejsce nie jest najlepsze, ale liczyła się obecność na „rodzimym podwórku”, zbieranie doświadczenia i kolejne kilometry w Fieście R5. Fajnie było się pokazać kibicom i powalczyć w gronie doskonałych zawodników. Bardzo udana impreza i cieszymy się, że wystartowaliśmy - mówi Tomasz Kasperczyk.

W dniach 11-13 kwietnia załoga wystartuje w Rajdzie Świdnicki-Krause. 

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • Brak zdjęcia
  24 mar 2014

  Przyszły Mistrz Polski .

  4 6 Odpowiedz
  • 24 mar 2014

   Żeby być mistrzem to trzeba zacząć wygrywać. Na razie na to się nie zanosi. Czołówki zawodników nie było ,dlatego takie "dobre" miejsce.

   8 6 Odpowiedz
 • 24 mar 2014

  hmm, a co na to Vivaldi?

  1 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2014

  Dlatego napisałam przyszły.
  Ma to co w tym sporcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu,młody wiek ,talent ,zapał i co najważniejsze środki potrzebne do osiągnięcia celu.Drugi start tym samochodem i co,już ma wygrywać? W Arłamowie zaskoczył wszystkich wygrywając z doświadczonymi zawodnikai a w sumie to chyba drugi sezon profesjonalnego rajdowania.
  Co na to Vivaldi?

  2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 mar 2014
  2 3 Odpowiedz

Zobacz więcej