Okolice

Fryzjerstwo: Przemysław Kania Mistrzem Polski za stylizację dziecięcą

Fryzjerstwo: Przemysław Kania Mistrzem Polski za stylizację dziecięcą

Przemysław Kania zajął pierwsze miejsce w kat. Kids Crazy Hair za stylizację fryzury dziecięcej podczas Mistrzostw Polski we fryzjerstwie w Poznaniu

Konkurs Kreator odbył się w ramach największych w Polsce targów fryzjerskich i kosmetycznych LOOK i beautyVISION. Kreator to konkurs, który otwiera drogę do kariery młodym, zdolnym stylistom. Startują w nim pełni pasji adepci sztuki fryzjerskiej, którzy popisują się swoją kreatywnością, nowatorstwem i świeżym spojrzeniem na stylizację. Uczestnicy konkursu rywalizowali w sześciu kategoriach. 

Nową kategorią od ubiegłego roku jest Kids Crazy Hair. Wariacje na temat fryzury dziecięcej z udziałem modeli w wielu 6-11 lat spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. To właśnie w niej postanowił wystartować Przemysław Kania z Biertowic. Jak się okazało z powodzeniem, bowiem za swoją stylizację zajął pierwsze miejsce.

Przemek to jedyny fryzjer w Polsce, który posiada tytuł Kreatora Roku w kat. kobiet i mężczyzn. W 2012 roku  został Kreatorem w konkurencji New Look, a w 2013 otrzymał tytuł Kreatora w kategorii stylizacji damskiej  . 

Jego codzienną pracę można śledzić na facebooku.
Fot. look.mtp.pl

Powiązane tematy

Biertowice: Przemek Kania Mistrzem Polski we fryzjerstwie
Miasto 8

Biertowice: Przemek Kania Mistrzem Polski we fryzjerstwie

Przemek Kania, 19-latek z Biertowic, zdobył mistrzostwo we fryzjerstwie. - Po gimnazjum chciałem zostać kucharzem. Jednakże przed samym złożeniem dokumentów coś mi się odmieniło i stwierdziłem, że chcę się zająć fryzjerstwem - mówi Przemek

Komentarze (4)

Zobacz więcej