Miasto

Myślenice: Złamał szereg przepisów. Wylądował pod ciężarówką

Myślenice: Złamał szereg przepisów. Wylądował pod ciężarówką

Motocyklista zignorował ograniczenie prędkości i wyprzedzając kolumnę samochodów na podwójnej ciągłej uderzył w samochód ciężarowy

W sobotę (7 czerwca), przed godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Ujejskiego, na odcinku w którym prowadzone są roboty drogowe, z ograniczeniem prędkości do 40 km/h, w miejscu oznaczonym „podwójną ciągłą”, jadący w kierunku Borzęty motocyklista wyprzedzał kolumnę pojazdów. Podczas manewru, wpadł na skręcającą w lewo ciężarówkę. 

Motocykl suzuki wylądował w rowie, a prowadzący go 21-latek z gminy Raciechowice, upadając na jezdnię, doznał poważnych obrażeń ciała. fot. KPP Myślenice

 

 

Komentarze

 • 10 cze 2014

  Następny któremu jak wyjdzie cały ze szpitala powinni zabrać kategorie A i zamienić na A1. na 2 lata.
  O ile miał uprawnienia do kierowania motocyklem. Bo zachowanie na drodze o tym nie świadczy za bardzo.
  Dzięki Bogu nie że miał za sobą "plecaka"

  23 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 cze 2014

  a trzeba mieć prawko żeby jeździć motocyklami? przecież połowa tych imbecyli jeździ bez uprawnień i skutki widać gołym okiem....

  11 12 Odpowiedz
  • Anna 11 cze 2014

   A ty tez jesteś imbecylem i latasz z maczetą? Bo przecież każdy kibic to pseudokibic, bandyta z maczetą za pasem i nożem w kieszeni a i z działką amfy bądź koki w skarpecie. Zastanów się zanim kogoś zaszufladkujesz bo łatwo można kogoś obrazić.

   9 3 Odpowiedz
 • bozena5771 10 cze 2014

  znowu Raciechowice sławne :/

  4 7 Odpowiedz
 • 10 cze 2014

  Dawcy są potrzebni a kolejka długa

  7 8 Odpowiedz
 • 10 cze 2014

  Może Gnał do tej Co miała 4 Promile :P

  14 Odpowiedz
 • 11 cze 2014

  selekcja naturalna ....

  3 5 Odpowiedz
 • 12 cze 2014

  Krótki artykuł, a już pokazaliście co macie w głowach. Wbijcie to sobie w końcu, nie każdy na motocyklu jest motocyklistom.

  5 2 Odpowiedz
  • profesor profesor 12 cze 2014

   Ty również pokazujesz co masz w głowie. Drogi Cygnusie: w liczbie pojedynczej piszemy "motocyklistą", natomiast w mnogiej "motocyklistom". Zapraszam na zajęcia wyrównawcze.

   2 3 Odpowiedz
 • 12 cze 2014

  A możesz tak w temacie czy będziesz się mądrzył jak to masz w zwyczaju? Bijesz piane, którą pewnie spijasz czytając swój wpis po raz enty, to jak.... jeździsz, jeździłeś czy może siedzisz tylko nad słownikiem. Nie odpisuj, nie interesuje mnie co masz do powiedzenia.

  1 2 Odpowiedz
 • profesor profesor 14 cze 2014

  Temat dotyczy motocykli i przecież o nich napisałem; o ich występowaniu w liczbie pojedynczej i mnogiej. Nie przepadam za piciem, a tym bardziej biciem piany. Uważam, że trochę Cię jednak interesuje moja osoba, skoro postanowiłeś do mnie napisać. W dobrym zwyczaju jest odpowiedzieć, dlatego dziękuję za zainteresowanie, mam również nadzieję, że sięgniesz po słownik, albo po naszej wymianie postów będziesz sprawdzał swoje wpisy. Pozdrawiam serdecznie - Twój profesor.

  2 2 Odpowiedz
 • 14 cze 2014

  Mimo ogromu serdeczności jakie płyną z Twoich postów i wagi jaką starasz się przyłożyć do mojej zbyt późnej edukacji, pragnę Cie poinformować, iż nie zamierzam sięgać po słownik. Być może zranię też Twoje aspiracje czy też ambicje do "bycia prawdziwym profesorem", ale nie zamierzam instalować na komputerze programu wyłapującego błędy w pisowni. Żeby pozostać w temacie nadmienię tylko iż planuje w najbliższy ciepły weekend wybrać się motocyklem dookoła Tatr. Profesor tej rangi pewnie w tym czasie wysiedzi kolejnego hemoroida.
  Serdecznie pozdrawiam- Motocyklista

  2 3 Odpowiedz
 • Joanna Mruk 17 cze 2014

  Niektórzy, podkreślam - NIEKTÓRZY, kierowcy jednośladów uważają, że droga należy do nich. Naprawdę, strach się bać jeździć, kiedy w kolo jest mnóstwo mało rozgarniętych kierowców-przejadę, przecież się zmieszczę.

  1 2 Odpowiedz

Zobacz więcej