Miasto

REAGUJECIE: Tak się parkuje na Zarabiu

REAGUJECIE: Tak się parkuje na Zarabiu

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy zdjęcie na którym jeden z kierowców zaparkował na alejce spacerowej na Zarabiu

To nie pierwszy raz, kiedy zwracacie uwagę na pozostawione w mieście samochody.  Jak udowodniliście już niejednokrotnie: w Myślenicach kierowcy potrafią zaparkować na chodnikach, trawnikach, a nawet na pasach dla pieszych. 

Przesłane zdjęcie trafiło do wspólnie z wami tworzonej mapy miejsc, gdzie najczęściej parkuje się niezgodnie z przepisami. Czekamy na Wasze zdjęcia, informacje i opinie dotyczące sposobów parkowania.

Powiązane tematy

Komentarze (17)

 • OKOKI 28 cze 2014

  Po wyborach w 2015 roku Tusk podniesie ceny paliwa na 7 zł za litr to będą dymać na nogach i problem się skończy.

  24 3 Odpowiedz
 • Tomasz 28 cze 2014

  Fajna mamuśka:)

  19 3 Odpowiedz
 • 28 cze 2014

  wręczać karne kut**y

  16 9 Odpowiedz
 • 29 cze 2014

  parkingów w Myślenicach jest za mało ale nie zwalnia to od przestrzegania przepisów,a z drugiej strony ludzie są wygodni i wnet to by do sklepu wjechali autami jakby mogli.Przykład parking pod urzędem miasta stoi pusty bo płatny,kawałek dalej na placu targowym parking w większości pusty,a bydło parkuje niemalże na skrzyżowaniu.Reakcja Straży Miejskiej,żadna nawet po 2 telefonach do nich,to po co ta SM jak im przed oknami zle parkują a oni nic nie robią(acha robią ostrzegli kierowcę który zaparkował na skrzyżowaniu żeby wżiął auto-pracownik urzędu).Do Pana burmistrza proszę kupić SM metrówki żeby mogli zmierzyć odległości od samochodów a nie pytali ludzi jaka odległość(koszt 5 zł)

  11 4 Odpowiedz
 • 29 cze 2014

  To nie znaczy , że można parkować gdzie popadnie! To właśnie buraki parkują tak jak na załączonym obrazku. Czyżbyś Murzynie był jednym z nich? Straż miejska zamiast ruszyć tyłki i przejść się po chodnikach to samochodem po parku jeździ , a jeśli nawet ktoś stoi nieprawidłowo samochodem to SM tego nie widzi , dopiero trzeba dzwonić po nich. Bajzel totalny.

  10 3 Odpowiedz

Zobacz więcej