Sport

Odbudowali samochód i zajęli 4 miejsce w Mistrzostwach Polski [WIDEO]

Odbudowali samochód i zajęli 4 miejsce w Mistrzostwach Polski [WIDEO]

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty wywalczyli 4 miejsce w klasyfikacji generalnej 60. Rajdu Wisły. Jeszcze niedawno podczas rajdu w Rzeszowie skasowali swój samochód

Dla załogi TIGER Rally Team był to trzeci w karierze występ w tych zawodach, a pierwszy w samochodzie czteronapędowym. Krakowsko-bielski duet po nieudanym rajdzie Rzeszowskim, gdzie w wypadku rozbił samochód dobrze zaprezentował się już w czasie pierwszych odcinków, notując czasy na podium Mistrzostw Polski. 

Tomasz Kasperczyk: - Rajd Wisły był najtrudniejszym rajdem w jakim do tej pory jechałem. Odcinki, które przejechaliśmy miały bardzo wysoki poziom trudności, wymagały nieustannej koncentracji i uwagi. Mimo tak wysoko zawieszonej poprzeczki, zdobyliśmy świetne miejsce. Życiowy wynik, mój i Damiana. Cieszę się podwójnie, że po tak  ciężkim dla nas wypadku podczas Rajdu Rzeszowskiego, daliśmy radę pojechać szybkim i bezpiecznym tempem nie pamiętając o tamtej przygodzie. Już na 3 odcinku Zamarski zanotowaliśmy 3 czas, wyprzedzając dużo bardziej doświadczonych kierowców od nas. Generalnie cały rajd oceniam na duży plus. Już nie mogę doczekać się kolejnej rundy Mistrzostw Polski. 

Tak wyglądał wypadek i odbudowa samochodu TIGER RALLY TEAMU:

Przejazd w I Etapie Rajdu Wisły w nowym samochodzie: 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

Zobacz więcej