Siatkówka: Turniej drużyn mieszanych wygrali Lidersi

Po blisko pięciu godzinach sportowej rywalizacji zwycięzcą turnieju została drużyna LIDERSÓW, która wyprzedziła drugi zespół BUZDYGANÓW o dosłownie włos, wygrywając lepszym stosunkiem "małych punktów" 1,190 do 1,114.

Była to VII odsłona turniejowych zmagań siatkarzy amatorów drużyn mieszanych zorganizowana przez Stowarzyszenie "Las pod Dalinem" . Tym razem do Hali GOKiS przy SP w Sieprawiu grudnia zjechały się dziesiątki zawodników i zawodniczek z dziewięciu drużyn z Myślenic, Pcimia a także z Krakowa.

Organizatorzy turnieju ponownie postawili na otwartą formułę turnieju, której jedynym, ale jakże dobrze znanym wymogiem była jednoczesna obecność na boisku w składzie jednej drużyny minimum dwóch kobiet oraz minimum dwóch mężczyzn.

Na trzecim, najniższym stopniu podium uplasowała się TKKF UKLEJNA. Kolejne miejsca w turnieju zajęli: 4. JANUSZE, 5. CZWARTKI, 6. KARRAMBA, 7. DRINK TEAM, 8. PzW, 9. SMMK