Piłka nożna kobiet: Respekt - Novi Narama 11:0

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła drużyna Respektu Myślenice w sezonie III ligi. Tym razem pokonała na wyjeździe beniaminka rozgrywek Novi Narama 11:0 (6:0)

Dziewczęta z Respektu przez cały mecz przeważały i nie pozwolił gospodarzom na zdobycie honorowego gola. Festiwal strzelecki rozpoczęła już w 5 minucie, kiedy Karolina Topa wykorzystując dobrze bity rzut wolny przez Marię Dziadkowiec. Lewoskrzydłowa Respektu była następną zawodniczką myślenickiej drużyny, która w 14 minucie wykorzystując zamieszanie w polu karnym przeciwniczek podwyższyła wynik na 2:0.

Następnie do bramki gospodarzy trafiały jeszcze Katarzyna Jamrozik, Kamila Topa i dwukrotnie Anna Jania. Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił, jednak zawodniczki Respektu nie atakował już tak odważnie i miejscowe rywalki stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia honorowej bramki.

Jednak w bramce dobrze spisywała się Anna Król, kapitan zespołu a po zmianie jej zmienniczka Natalia Motyka. Na boisku pojawiły się również kolejne zawodniczki, w tym po raz pierwszy po dłuższej przerwie w treningach Katarzyna Lenart, jedna z bardziej doświadczonych zawodniczek z Myślenic.

Na listę strzelców w drugiej połowie wpisały się kolejno Katarzyna Jamrozik i wprowadzone rezerwowe wcześniej wspomniana Katarzyna Lenart, Angelika Czarnota, Oliwia Łętocha. Wynik końcowy meczu w 67 minucie ustaliła ponownie Katarzyna Jamrozik, która po meczu mogła pochwalić się hat-trickiem.

Następne spotkanie podopieczne trenera Jarosława Szewczyka rozegrają jako gospodarze na boisku LKS Mogilany 22 września o godz. 17.00 z Wandą II Kraków na które zapraszamy wszystkich