Sport

Noworoczne Derby: Orzeł zremisował z oldboyami Dalinu

Noworoczne Derby: Orzeł zremisował z oldboyami Dalinu
fot. AMAX

W historii myślenickich derbów zawodnikom Orła nie udało się jeszcze wygrać z Dalinem. Tym razem było podobnie, a mecz zakończył się remisem

To były 6 Noworoczne Derby Myślenic. Na boisko wybiegli zawodnicy Orła Myślenice i Oldboye Dalinu. W pierwszej połowie Dalin reprezentowali oldboye młodsi, którzy po bramkach braci Góreckich wygrali pierwszą połowę 2:1. W tej części gry gola dla Orła zdobył Rafał Kański.

W drugiej połowie Dalin reprezentowali oldboye starsi, którzy występowali w klubie nawet kilkanaście lat temu. W tej części gry bramkę dla Orła zdobył Adrian Kasprzyk i ustalił nią wynik na 2:2. 

Jak na razie bilans po sześciu spotkaniach jest korzystny dla Dalinu. Piłkarze tej drużyny wygrywali 3 razy i 3 razy remisowali. Bez zwycięstwa ciągle pozostaje Orzeł.

Tradycja rozpoczęcia Nowego Roku derbami myślenickich drużyn narodziła się w 2010 roku. W pierwszych noworocznych derbach Myślenic w 2010 roku Dalin wygrał z Orłem 9:4 , rok później przywitano rok remisem 3:3. W 2012 roku o zwycięstwie zadecydowałzłoty gol na korzyść Dalinu (1:0), rok temu mecz zakończył się wynikiem 1:1 , również remisem rozpoczął się rok 2015. 

 

Powiązane tematy

Komentarze (7)

 • Brak zdjęcia
  2 sty 2015

  Czekamy w tym roku na seniorską drużynę Dalinu, wychowankowie do roboty i będzie za rok mecz Dalin -Orzeł

  18 3 Odpowiedz
 • OKOKI 2 sty 2015

  O wiele ciekawsze derby były w pobliskiej knajpce gdzie bigos zremisował z grzanym winem:-)

  11 8 Odpowiedz
 • Bartek Bartkowski 4 sty 2015

  fajjnie bylo zobaczyc starych zawodnikow dalinu na boisku - chceli udowodnic ze potrafia a mlodzi z orla nie mieli zamiaru im odpuszczac ostry mecz, szkoda ze oldboje w drugiej polowie nie mieli sily dobiec do bramki przeciwnika

  6 Odpowiedz
 • 5 sty 2015

  wszystko ok, tylko na futbolu wypowiada się były kierownik spn.niejaki pan K.K i mówi non stop : chcemy by Dalin rozpoczą rozgrywki od V ligi ,chcemy to ,chcemy tamto- a my już temu Panu powiedzieliśmy wypad ,co znowu będzie to samo ,znowu ci sami ludzie? ..........bez sensu.

  1 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  5 sty 2015

  wolę już Pana K.K niż Pana A. J który wprowadził klub w to bagno...bo innej alternatywy niema.

  4 2 Odpowiedz
 • 6 sty 2015

  Nie na temat. Dzisiaj w dniu 06.01.2015, jacyś pseudo wyczynowcy przed otwarciem stacji narciarskiej w Myślenicach, urządzili sobie pseudo zawody, stok został przez niech przeorany. Amatorzy za pieniądze będą jeździć po muldach, prawa do właściciela !!!!!!!!

  1 Odpowiedz
 • 6 sty 2015

  Tomal - porównanie z czekoladą ,oprócz tego że był kierownikiem dróżyny nic pożytycznego do klubu nie wniósł.

  1 1 Odpowiedz

Zobacz więcej