Okolice

Dobczyce: Paweł Machnicki burmistrzem

Dobczyce: Paweł Machnicki burmistrzem

Różnicą 178 głosów przedterminowe wybory na stanowisko burmistrza Dobczyc wygrał Paweł Machnicki

W drugiej turze na Pawła Machnickiego zagłosowało 2665 osób (51,73%), natomiast Tomasza Susia poparło 2487 osób (48,27%). 

Frekwencja wyniosła 44,1%.

Powiązane tematy

Komentarze (8)

 • 27 kwi 2015

  Zwróćcie uwagę na frekwencję wyborczą. Społeczeństwo ma w 4 literach losy jego otoczenia i to w tym wszystkim jest przykre.

  26 5 Odpowiedz
 • 27 kwi 2015

  pan Suś na fejsiku rzuca się, że slupki, które mają przedstawiać liczbę głosów zostały nieproporcjonalnie narysowane. Czyżby miał ludzi za analfabetów, nieczytatych i niepisatych? Przecież czarno na białym jest napisane kto ile miał głósów. Panie Suś, nie miej ludzi za idiotów, którzy patrzą tylko na wykresy, ludzi umieją czytać i mają swój rozum. Nie wszyscy to, jak pan zakałada, wzrokowcy i lenie, którzy nie czytają wyników. Prosze nie doszukiwac się manipulacji. Nie ma Pan się czego przyczepić? Wystarczy rozwinąć informacje na stronie UGiM Dobczyce. Człowiek na takim stanowisku ma pretensje o jakieś tam słupki? Paranoja i dziecinada.

  34 22 Odpowiedz
 • 27 kwi 2015

  bardzo dobrze że pan Paweł Machnicki burmistrzem Suś i tak już ma dobrą posadke w starostwie

  26 12 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2015

  Cóż za fantastyczna wiadomość.
  Zwłaszcza dla zdrajców z pisu w powiecie.
  No i jak teraz podzielić stołeczki jak tyłków dużo a stanowisk ni ma?
  Może cudotwórca poseł coś znów wymyśli?
  Nie dla psa kiełbasa a dla innych stanowiska.

  28 16 Odpowiedz
 • 28 kwi 2015

  "Afera wykresowa", bo niewątpliwie można już o niej mówić, potwierdza moim zdaniem jedynie brak podstawowych kompetencji kandydata i jego sztabu. Rozpętana na facebooku awantura pokazuje, że żadna z osób pomawiających dobczyckich urzędników o zmanipulowanie wykresów, nie ma pojęcia o obsłudze podstawowego w dzisiejszych czasach programu jakim jest Excel. Gdyby choć jedna z nich zadała sobie "trud" wpisania dwóch liczb i stworzenia wykresu (czynności te zajmują ok. 10 sekund) zobaczyłaby, że to program z automatu ustawia skalę i dlatego wykresy tak wyglądały. Zamiast publikować na swoim fb informacje o zwycięskiej batalii z Urzędem Gminy, Tomek powinien przeprosić urzędników za bezpodstawne oskarżanie ich. Burza w szklance wody, bo liczby były na wykresach uwzględnione. Ale po przegranej do czegoś się trzeba doczepić...

  14 5 Odpowiedz

Zobacz więcej