Miasto

Myślenice: Kto potrącił tego psa i wlókł go za samochodem prawie kilometr?

Myślenice: Kto potrącił tego psa i wlókł go za samochodem prawie kilometr?

Kierowca vw golfa w centrum miasta miał potrącić psa, a następnie przeciągnąć go za samochodem przez kilka ulic. Zwierzę trafiło do lokalnej lecznicy, a właściciel w internecie szuka sprawcy 


Informacja zamieszczona na facebooku VetmediciInformacje na ten temat przesłał nam jeden z czytelników. Jak wynika z jego relacji; w środę 4 maja ok. godz. 21:30 na ul. Niepodległości został potrącony pies rasy beagle.

Właściciel przechodził przez jezdnię w okolicy pubu Sowa, pies zerwał się ze smyczy i wpadł pod przejeżdżające auto. Kierowca miał się nie zatrzymać i wlec wyjącego psa pod samochodem ulicą Niepodległości, następnie skręcić w Słowackiego, dalej w Żwirki i Wigury i pod prąd ul. Szpitalną. Zmaltretowany pies wypadł pod Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Zwierzę trafiło do przychodni weterynaryjnej Vetmedica, gdzie weterynarze robili wszystko by go uratować. Po trwającym kilka godzin zabiegu, serce psa się zatrzymało.

Odkąd na profilu przychodni trafiły zdjęcia Borysa, internauci zaczęli przekazywać dodatkowe informacje.

„Dziękujemy za udostępnianie i prosimy o dalsze, dzięki temu zaczynają pojawiać się świadkowie. Wiemy już, że to był czarny golf 4, jechał ul. Niepodległości, następnie skręcił w ul. Słowackiego, jechał ul. Szpitalną pod prąd i skręcił w ul. Piłsudskiego w stronę centrum. Następnie wracał ul. Piłsudskiego w stronę Zarabie” – czytamy na facebooku lecznicy.

Powiązane tematy

Komentarze (58)

 • 8 maj 2016

  Odnaleźć zwyrodnialca,zapiąć za linkę i jazda po Zakopiance

  142 16 Odpowiedz
 • Marek Stoszek 8 maj 2016

  Jak zwykle w Myślenicach, jedna kamera akurat była skierowana w lewą stronę, druga w prawą a trzecie była w d....e ! I wszystko w temacie. Przypomina mi to sprawę psa z Zarabia ubranego w sukienkę i zakatowanego przez, jak podaje policja, nieznanych sprawców. Dziadostwo, syf i nieudolność w mieście objętym monitoringiem.

  130 6 Odpowiedz
 • 8 maj 2016

  CZY TY SIĘ KUR.A SŁYSZYSZ?
  Pod prąd od szpitala to też przez nieuwagę pojechał czy przez głośną muzykę? Przez stres? To skąd ma prawo jazdy skoro się nie nadaje?
  Kierowca ma zachować taką prędkość żeby się zatrzymać, po to ktoś wymyślił ograniczenia prędkości. Sam lubie głośną muzykę i nie mówię że jeżdże wolno ale nie mów że jadąc autem słuchanie muzyki jest w stanie uśpić Twoją czujność, jak słuchasz muzyki to już Cię przepisy nie obowiązują? "Może był pod wpływem niedozwolonych środów" to może mu jeszcze banie polać bo się zestresował??? Pies luzem właściciel winny? To znaczy że jakby dziecko wybiegło i je potrącił to też trzeba go zrozumieć z w/w powodów? No w końcu rodzic nie upilnował, tylko każdy kto ma dziecko wie że choćbyś jak pilnował to takie sytuacje się zdarzają.
  Wszystko sprowadza się do tego że "Błądzić rzeczą ludzką" każdemu zdarzy się dać d..y więc jeśli pies wbiegł to mógł/mogła to od razu wyjaśnić, pewnie zwierze by żyło.

  125 17 Odpowiedz
 • 11 maj 2016

  Rozumek to Ty masz faktycznie głupiutki. O ile w ogóle go masz...
  To, że Ty uśpiłabyś Swojego psa w takiej sytuacji nie oznacza, że każdy powinien tak zrobić. Większość osób ratowałaby swojego psa.
  A tak swoją drogą, nagle bardzo dużo obrońców ma ten " kierowca". Pewnie cała jego rodzina pisze tu komentarze. Albo nawet on sam pod różnymi nickami.
  Ciekawe...

  112 9 Odpowiedz
 • kasia 8 maj 2016

  nieczynny monitoring? akurat wtedy ? coś tu śmierdzi !!!

  102 10 Odpowiedz

Zobacz więcej