Kultura

Raperzy z Myślenic nagrali klip. Zobacz o czym rapuje Panaceum [WIDEO]

Raperzy z Myślenic nagrali klip. Zobacz o czym rapuje Panaceum [WIDEO]

 

Jesteśmy dwójką raperów z Myślenic i chcieliśmy się pochwalić pierwszym klipem zrealizowanym w w Krakowie – taką notkę na forum pozostawili młodzi raperzy z Myślenic

Najnowsza produkcja młodych muzyków z Myślenic działających pod szyldem Panaceum nosi tytuł "Arytmia". Track został nagrany w studiu SoundProve w Krakowie a mix/mastering zrobił Avens.

Muzyka rapowa w naszym mieście należy do rzadkości, dlatego jesteśmy ciekawi waszych opinii na temat tego utworu:

Powiązane tematy

Komentarze (20)

 • PANACEUM 26 gru 2016

  Wow... Nie wiedzieliśmy, że dostaniemy się na pierwszą stronę tutaj ale bardzo Nam miło :)

  Co do maskar w szkole, tematyki... Tematyka będzie różna, to pierwszy kawałek i na pewno nie ostatni więc proszę się tak bardzo nie oburzać. Klimat miał być klimatem horroru i inspiracji postacią Jokera więc wszystko jest takie jak miało być. A o czym jest ten kawałek? Wydaje mi się, że najlepiej jeśli każdy interpretuje muzykę na swój sposób. Dla mnie kawałek jest o tym, żeby swoje demony uwalniać choćby w muzyce.

  Co do masakr w szkołach... W Polsce nie było ich zbyt wiele ;) I NIGDY NIE BYŁY SPOWODOWANE MUZYKĄ. Nigdy.

  Ogólnie jeszcze raz dziękujemy, że ktoś nam chce pomóc i wrzucił to na miasto-info. Tworzenie muzyki i klipu było świetną frajdą i o to w tym chodzi. Osobom powyżej polecam trochę zluuuuzować, serio. Choćby w sposób jaki wspomniany Magik to robił ;)

  53 12 Odpowiedz
 • 26 gru 2016

  Całkiem fajna sprawa, chłopaki chcą coś zrobić, rozwijają się i pewnie dobrze się przy tym bawia. :) Ludzie trochę wsparcia dla młodych, a nie wszędzie pełno złośliwości ;)

  43 13 Odpowiedz
 • PANACEUM 27 gru 2016

  Znajomemu Księdzu się podoba i proszę nie mówić o żadnym "lewackim wychowaniu" - to nie miejsce na polityczne prowokacje. Nie ma też obrazy Kościoła i przypinanie takich łatek to czysta złośliwość ;) Czasem myślę, że w najbardziej wulgarnym i mrocznym rapie nie ma tyle złości, złośliwości i jadu co na zwykłym Internetowym forum. W pierwszym przypadku jednak trzeba się wysilić i zrobić coś więcej niż wystukać kilka liter na klawiaturze.

  Dziękujemy jednak tym, którzy nas docenili i spróbowali też zrozumieć naszą muzykę :) Nie spodziewaliśmy się takiego odbioru szczerze mówiąc. Ponad 1000 wyświetleń w jeden dzień to jak na początek sporo. Jesteście super! :D

  38 6 Odpowiedz
 • 26 gru 2016

  Czy warto obrażać kogoś, kto spełnia swoje marzenia i nie miał pojęcia, że trafi z tego powodu na główną? Wszędzie o Grypsie - który robi dobrą robotę, trzeba przyznać, ale jak o kimś innym - to już żenada. Ale dlaczego? Bo nie trafia w nasze gusta? W moje nie trafiło, ale to fajnie, że ktoś młody zamiast pić wódę i jarać bez umiaru, ma swoją pasję. ;) Pozdrawiam ;)

  39 10 Odpowiedz
 • 27 gru 2016

  Muzyka powinna łączyć, a nie dzielić. To co się dzieje w komentarzach tutaj to jakaś szopka. Ludzie, przeszkadza Wam to, że dwóch kolesi poświęciło swój wolny czas, napisało tekst, zaplanowali sesje nagraniową i wszystko to nagali. Krótko mówiąc - poświęcili szmat czasu, żeby się rozwijać, żeby móc się wykazać artystycznie, przez muzykę.
  Mówienie, że przez takie rzeczy dochodzi do masakr w szkołach i prowokuje to przemoc i nienawiść. To chyba jakiś żart jest, bo nie wierzę, że to na prawdę przeczytałem xddd Nienawiść to można najwyżej zobaczyć jak się te wszystkie bzdurne komentarze poczyta. A jeśli już mowa o rozbojach, przemocy etc. to jest to raczej powodowane przez brak nadzoru rodziców nad wychowywaniem ich dzieci, ale też przez zbyt dużo czasu wolnego, jak dziecko w nieodpowiednim towarzystwie siedzi a jego opiekunowie "mają go w poważaniu" co niestety często się zdarza. I wyrasta nam wtedy pokolenie "sebków" którzy jedyne co potrafią to spuszczać w***ol.

  24 4 Odpowiedz

Zobacz więcej