Rozrywka

DJs BROTHERs: "Wieczór, sobota, studniówka, bit". Będzie z tego hit? [WIDEO]

„Studniówka” to najnowszy utwór duetu muzycznego DJ BROTHERS pochodzącego z naszego regionu. Bracia w rytmie dance i electro starają się rozkręcić tegorocznych maturzystów. Czy ten numer ma potencjał na hit?

DJS BROTHERS to grupa muzyczna, która powstała 2012 roku. To połączenie pasji muzycznej dwóch braci Wojciecha i Roberta Bylicy eksperymentujących z brzmieniami dance i electro. Jak przyznają bracia zamysłem, który przyświecał im przy tworzeniu DJS BROTHERS była chęć profesjonalnej oprawy audiowizualnej wszelkiego rodzaju imprez kulturalno - rozrywkowych.

- Chcieliśmy prezentować wysoki poziom brzmienia i własną twórczość muzyczną wraz z bogatym zapleczem wizualnym. Początki oczywiście były trudne. Jednak nasza pomysłowość, kreatywność i przede wszystkim doświadczenie muzyczne i wiedza w zakresie technologii audiowizualnej i mixu sprawiły, że od samego początku daliśmy się poznać jako profesjonaliści – mówią.

Na swoim koncie mają wiele imprez rozrywkowych, kulturalnych, opraw muzyczno- wizualnych do przedsięwzięć kulturalnych i festiwali muzycznych. Na imprezach grają własny repertuar, a w dalszej kolejności polską scenę muzyczną, polskich DJ-ów i producentów.

Między innymi dlatego powstał ich najnowszy utwór pt. "Studniówka". Promują go klipem, który jest zarazem zapowiedzią balu maturalnego uczniów ze szkoły im. Andrzeja Średniawskiego z Myślenic. Do tej pory teledysk obejrzano ponad 5 tysięcy razy. 

Powiązane tematy

Komentarze

 • 9 sty 2017

  Super chłopaki!!! Tak trzymać, życzę dalszych sukcesów bo imprezy z Wami zawsze są udane!

  77 21 Odpowiedz
 • 9 sty 2017

  Swietne! Gratulacje !!!

  68 17 Odpowiedz
 • 11 sty 2017

  Bardzo utalentowani Bracia. Świetny warsztat muzyczny. Doskonale łączą style. I potrafią bawić się muzyką. Przy tak wybitnych umiejętnościach maja duży dystans do siebie tworząc numery tego typu. BRAVO!!!

  52 12 Odpowiedz
 • 15 sty 2017

  Panu Robertowi Lepiej wychodzi granie na organach w kościele i na tym bym mu proponował zaprzestać :)

  14 25 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc
Rozrywka 7

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc

Niedzielny koncert zespołu Lady Pank w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata zakończył miesiąc pełen koncertów i festiwali muzycznych. Która impreza wypadła najlepiej? Tradycyjnie lipiec to miesiąc w którym miasta powiatu myślenickiego obchodzą swoje imieniny, a stałym elementem lata od kilku sezonów stają się rozmaite festiwale. Swoimi imieninami f...

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?
Myślenice 5

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?

W najbliższy weekend w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata na Zarabiu zagra m.in. Zakopower i Lady Pank. Organizator w dzielnicy rekreacyjnej miasta spodziewa się tłumów i zaleca spacer. Zobacz, które ulice zostaną wyłączone z ruchu i gdzie najlepiej zaparkować Jeśli wybierasz się na jeden z koncertów w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni My...

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy
Dobczyce 0

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy

Po Sułkowicach swoje święto obchodziły Dobczyce, a na scenie ustawionej pod zaporą zagrał Gromee, Czadoman i Michał Leja Jako jedyne Dni Dobczyc trwają przez trzy dni, a weekendowe granie rozpoczął swoim występem zespół IMMERSJA, a następnie piątkowa gwiazda wieczoru Gromee, który zaserwował publiczności najpopularniejsze kawałki w zupełnie nowej...

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]
Rozrywka 3

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]

W tym roku lipiec to miesiąc imprez i festiwali. Swoimi imieninami rozpoczęły go Sułkowice, które świętowały 50-lecie przyznania praw miejskich. Gwiazdami tegorocznych Dni Sułkowic był Kordian i Feel