Kultura

DJs BROTHERs: "Wieczór, sobota, studniówka, bit". Będzie z tego hit? [WIDEO]

DJs BROTHERs: "Wieczór, sobota, studniówka, bit". Będzie z tego hit? [WIDEO]

„Studniówka” to najnowszy utwór duetu muzycznego DJ BROTHERS pochodzącego z naszego regionu. Bracia w rytmie dance i electro starają się rozkręcić tegorocznych maturzystów. Czy ten numer ma potencjał na hit?

DJS BROTHERS to grupa muzyczna, która powstała 2012 roku. To połączenie pasji muzycznej dwóch braci Wojciecha i Roberta Bylicy eksperymentujących z brzmieniami dance i electro. Jak przyznają bracia zamysłem, który przyświecał im przy tworzeniu DJS BROTHERS była chęć profesjonalnej oprawy audiowizualnej wszelkiego rodzaju imprez kulturalno - rozrywkowych.

- Chcieliśmy prezentować wysoki poziom brzmienia i własną twórczość muzyczną wraz z bogatym zapleczem wizualnym. Początki oczywiście były trudne. Jednak nasza pomysłowość, kreatywność i przede wszystkim doświadczenie muzyczne i wiedza w zakresie technologii audiowizualnej i mixu sprawiły, że od samego początku daliśmy się poznać jako profesjonaliści – mówią.

Na swoim koncie mają wiele imprez rozrywkowych, kulturalnych, opraw muzyczno- wizualnych do przedsięwzięć kulturalnych i festiwali muzycznych. Na imprezach grają własny repertuar, a w dalszej kolejności polską scenę muzyczną, polskich DJ-ów i producentów.

Między innymi dlatego powstał ich najnowszy utwór pt. "Studniówka". Promują go klipem, który jest zarazem zapowiedzią balu maturalnego uczniów ze szkoły im. Andrzeja Średniawskiego z Myślenic. Do tej pory teledysk obejrzano ponad 5 tysięcy razy. 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • Brak zdjęcia
  9 sty 2017

  Super chłopaki!!! Tak trzymać, życzę dalszych sukcesów bo imprezy z Wami zawsze są udane!

  77 21 Odpowiedz
 • 9 sty 2017

  Swietne! Gratulacje !!!

  68 17 Odpowiedz
 • 11 sty 2017

  Bardzo utalentowani Bracia. Świetny warsztat muzyczny. Doskonale łączą style. I potrafią bawić się muzyką. Przy tak wybitnych umiejętnościach maja duży dystans do siebie tworząc numery tego typu. BRAVO!!!

  52 12 Odpowiedz
 • 15 sty 2017

  Panu Robertowi Lepiej wychodzi granie na organach w kościele i na tym bym mu proponował zaprzestać :)

  14 25 Odpowiedz

Zobacz więcej