Kultura

The Voice of Poland: Małgorzata Hodurek wygrała pierwszą bitwę [WIDEO]

The Voice of Poland: Małgorzata Hodurek wygrała pierwszą bitwę [WIDEO]

Śpiewająca studentka stomatologii z Poręby występująca w programie muzycznym The Voice of Poland wygrała pierwszy wokalny pojedynek i została w grze o 50 tys. zł i kontrakt muzyczny

Niedawno pisaliśmy o Małgorzacie Hodurek z Poręby, która podczas przesłuchań w programie The Voice of Poland zachwyciła jurorów.

Trafiła do drużyny Marii Sadowskiej i w kolejnym odcinku 21-latka została wybrana do pojedynku wokalnego razem z 17-letnim Arturem Wołk-Lewanowiczem, który podobnie jak Gosia podczas przesłuchań obrócił wszystkie fotele. Ich opiekunka i zarazem trenerka – Maria Sadowska wybrała dla nich utwór „Everything Has Changed”, która w ich interpretacji wypadła następująco:

Małgosia zdobyła dwa głosy poparcia (duetu Thompson-Baron i Marii Sadowskiej), jej konkurenta poparł Andrzej Piaseczny, a Michał Szpak wstrzymał się od głosu.

Oceny jurorów:

Thomson&Baron: Wybornie kochani. Jak między wami można wartościować? Męski, fantastyczny soulowy głos kontra świetna Małgosia. Porywacie. Za wami można iść, biec, tuptać wszystko oby tylko was słuchać. Bardziej pewni byliśmy słuchając Małgosi - zrobiłaś na nas wielkie wrażenie.

Andrzej Piaseczny: Było pięknie. Natomiast mam wrażenie, że to było chłopięco – dziewczęce śpiewanie rodem z high school musical, a ja chciałbym w tym wykonaniu usłyszeć kobietę i mężczyznę. Przekornie zabrałbym Artura.

Michał Szpak: Nie wybiorę nikogo - to zbyt trudny wybór.

 

Maria Sadowska: Bardzo było ładnie, ale zabrakło pewności siebie, którą mieliście na próbach. Jestem z was dumna i mam problem w tej chwili. Zaśpiewaliście równo i w moim wyborze kieruję się tym, kto powinien iść dalej na pewniaka, dlatego dalej zabieram Małgosię.

Następnie Piasek oraz Thompson z Baronem wcisnęli przycisk "kradzież", co dało możliwość Arturowi wybrać do której drużyny chciałby dołączyć. Wybrał Andrzeja Piasecznego i w kolejnym odcinku wystąpi na krzesłach wśród rezerwowych wokalistów.

- Ustaliliśmy przed bitwą, że będziemy mogli mówić o zwycięstwie, jeżeli przejdziemy oboje. Udało się! – skomentowała Małgorzata Hodurek. Chwilę potem zamieściła post na facebooku: "Pierwszy raz w życiu śpiewając piosenkę zapomniałam o całym świecie, zapomniałam o kamerach, jurorach, stresie, byliśmy tam tylko we dwójkę. Wygraliśmy tę bitwę oboje, dziękuje Artur Wołk-Lewanowicz za bitwę, za ten cały czas przygotowań, teraz wszyscy trzymamy kciuki, żebyśmy mogli zobaczyć się w nokaucie! Nie pozwolimy zrzucić Cię z krzesła!"

 

The Voice of Poland to program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł Najlepszego głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

Zobacz więcej