Rozrywka

Maja Firek z Myślenic w finale internetowego talent show „Twoje 5 minut”

Maja Firek z Myślenic w finale internetowego talent show „Twoje 5 minut”
Fot. youtube.com/Karol Friz Wiśniewski

Maja Firek z Myślenic dotarła do finału internetowego programu "Twoje 5 minut", realizowanego przez Karola "Friza" Wiśniewskiego. Teraz będzie współpracować z najpopularniejszymi polskimi influencerami

 

Dobiegł końca drugi sezon internetowego programu talent show "Twoje 5 minut". To format prowadzony przez krakowskiego influencera Karola "Friza" Wiśniewskiego.

Uczestnicy programu w różnych zadaniach rywalizują o 100 tys. zł w kontraktach reklamowych oraz o możliwość współpracy z twórcami projektu "Genzie" i "Ekipa".

"Byłaś moją ulubienicą i ciągle jesteś. Uważam, że masz wszystkie cechy, które są potrzebne by cisnąć, próbować i dać radę. Uwielbiam twoją ekspresję, ona jest wspaniała.

Uważam, że na werdykcie przeważyło to, że jesteś czasami za cicha. Chowałaś się przed nami, to było dla nas zastanawiające. Ale jak mówię, uwielbiam twoją ekspresję i uważam, że to jeden z ważniejszych elementów w byciu twórcą.

Możesz być super fajnym człowiekiem, mieć pomysły, ale jak nie będzie się ciebie fajnie oglądało, to się nie uda. A ciebie dobrze się ogląda"

- przed ogłoszeniem werdyktu o myśleniczance mówił Karol "Friz" Wiśniewski. 

Maja Firek z Myślenic dotarła do finału, ale nie zdobyła głównej nagrody. To jednak nie przekreśla jej szans na zaistnienie na szerszą skalę w internetowym showbiznesie, dostała bowiem możliwość współpracy ze znanymi youtuberami. 

"Teraz od was zależy czy będziecie współpracować z nami już na zawsze, czy tylko na chwilę, ponieważ wszyscy wprowadzacie się do domu Genzie" - mówił jeden z jurorów, tzw. "Wujek Łuki".

"Nie mogę się doczekać, serio" - finałowy odcinek podsumowuje Maja.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Prezenty motoryzacyjne dla dużych i małych
Rozrywka 0

Prezenty motoryzacyjne dla dużych i małych

Jak zaskoczyć bliską osobę w czasach, kiedy światem rządzi konsumpcjonizm? Podarować jej możliwość przeżycia niezwykłej przygody. Emocje, przeżycia i zapisane...