Muzyka

„Niepotrzebne skreśl” to nowy singiel Gosi Hodurek

„Niepotrzebne skreśl” to nowy singiel Gosi Hodurek

Znana z programów talent – show, na co dzień pani stomatolog Gosia Hodurek prezentuje kolejny singiel pt. „Niepotrzebne skreśl”

 

Singiel jest swego rodzaju momentem podsumowania i wyciszenia. Wokalistka zostawia za sobą wszystkie negatywne emocje, by skupić się na tym co tu i teraz, bez rozpamiętywania tego co było.

„Przeszłość jest nam potrzebna, ponieważ powinniśmy się uczyć na własnych błędach. Jednak istotnym jest to, aby tym co w przeszłości było niepotrzebne – nie zaprzątać naszych myśli” – mówi wokalistka.

To drugi singiel, za którego produkcję odpowiada wokalista i kompozytor Krzysztof Iwaneczko. Wcześniej ich współpraca zaowocowała utworem „Pięć piosenek”, który ujrzał światło dzienne w czerwcu ubiegłego roku.

Drugi singiel Gosi zapowiada jej debiutancką ep’kę, która ukaże się na przełomie 2022/23 roku.

Małgorzata Hodurek w 2012 roku wygrała „Szansę na sukces” i tym akcentem dała o sobie znać. Miała wtedy 16 lat. W programie zaśpiewała utwór "Nomada" z repertuaru Katarzyny Nosowskiej. 

Lokalnie występowała m.in. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, na scenie Myślenickiego Festiwalu Lata w 2018 r. i na wielu okolicznych wydarzeniach. Po sukcesie w programie emitowanym przez TVP, w 2014 r. wystąpiła w „Must Be The Music - Tylko Muzyka” telewizji Polsat, a trzy lata później o piosenkarce pochodzącej z Poręby głośno zrobiło się m.in. dzięki udziałowi w programie „The Voice of Poland”  emitowanym przez TVN. Od tego czasu skończyła liceum, a następnie stomatologię.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...