Muzyka

Pamiętacie Gosię Hodurek? Nie przestaje śpiewać i wraca z singlem „Pięć piosenek”

Pamiętacie Gosię Hodurek? Nie przestaje śpiewać i wraca z singlem „Pięć piosenek”

Wokalistka z Poręby szerszej publiczności dała się poznać m.in. udziałem w programach takich jak „Szansa na sukces”, „Must be the Music” i „Voice of Poland”. Dzisiaj przypomina o sobie singlem „Pięć piosenek”

 

 

Małgorzata Hodurek w 2012 roku wygrała „Szansę na sukces” i tym akcentem dała o sobie znać. Miała wtedy 16 lat. W programie zaśpiewała utwór "Nomada" z repertuaru Katarzyny Nosowskiej. 

Lokalnie występowała m.in. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, na scenie Myślenickiego Festiwalu Lata w 2018 r. i na wielu okolicznych wydarzeniach. Po sukcesie w programie emitowanym przez TVP, w 2014 r. wystąpiła w „Must Be The Music - Tylko Muzyka” telewizji Polsat, a trzy lata później o piosenkarce pochodzącej z Poręby głośno zrobiło się m.in. dzięki udziałowi w programie „The Voice of Poland”  emitowanym przez TVN.

Od tego czasu skończyła liceum, a następnie stomatologię. Teraz wraca z nowym singlem.

Powrót i "nowy rozdział" 

Z kolei „Pięć piosenek” to debiutancki singiel, który dla wokalistki jest rozpoczęciem zupełnie nowego rozdziału i jednocześnie zapowiedzią dalszej muzycznej drogi. Singiel opowiada o ciągłej podróży pomiędzy dwoma zupełnie różnymi światami, które przeplatają się wzajemnie. Te światy choć wydają się wykluczać, mają wspólny element, który scala je i pozwala im równolegle funkcjonować.

- Przychodzę do Was dzisiaj z zupełnie nowym otwarciem! To bardzo wyczekiwany przeze mnie moment - światło dzienne ujrzy mój singiel „Pięć piosenek” – przed premierą utworu w mediach społecznościowych pisała wokalistka.

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej