Miasto

Wybory Samorządowe 2018: Kto wójtem, kto burmistrzem? Typujecie zwycięzców

Wybory Samorządowe 2018: Kto wójtem, kto burmistrzem? Typujecie zwycięzców

Na tydzień przed wyborami publikujemy wasze typy dotyczące zwycięzców na stanowiska gospodarzy gmin w powiecie myślenickim.

Według waszych prognoz druga tura zapowiada się w Myślenicach i Dobczycach, a w pozostałych miejscowościach walka o każdy głos powinna trwać do ostatnich godzin kampanii 

W 9 gminach powiatu myślenickiego o stanowiska wójtów i burmistrzów ubiega się 22 kandydatów. O tym kto pokieruje każdą z nich zdecydujemy już 21 października. W naszych sondażach* zapytaliśmy was o to, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Oto wasze typy:

 

Myślenice

W największej gminie jaką są Myślenice o stanowisko burmistrza ubiega się trzech kandydatów. Według waszych prognoz o wyniku wyborów w stolicy powiatu przesądzi druga tura, jednak nie wskazujecie ostatecznie, kto oprócz Jarosława Szlachetki miałby do niej przejść. Kandydat PiS uzyskał 36% głosów, natomiast pomiędzy Krzysztofem Halkiem (KWW Macieja Ostrowskiego) i Grażyną Ambroży (KWW "Bez układów) wskazujecie na remis.  

 

Sułkowice

W Sułkowicach przewidujecie zmianę na stanowisku burmistrza. Do tej pory funkcję tę nieprzerwanie od 12 lat pełni Piotr Pułka (KWW Piotra Pułki Gmina dla ludzi). Gdyby wynik wyborów pokrył się z waszymi przewidywaniami przez najbliższe 5 lat gospodarzem Sułkowic będzie Artur Grabczyk (KWW Artura Grabczyka) na którego zagłosowało 53% ankietowanych. 

 

Dobczyce

W Dobczycach podobnie jak w Myślenicach przewidujecie drugą turę, a różnice między kandydatami również są minimalne. W dogrywce zmierzyć mieliby się obecny burmistrz Paweł Machnicki (35%) z Robertem Kaweckim z PiS (33%). Natomiast obecny wicestarosta Tomasz Suś (KWW Tomasza Susia) zyskał 32% poparcia. Jak widać, różnice są minimalne i każdy głos może wpłynąć na wynik wyborów. 

 

Siepraw

W Sieprawiu mieszkańcy gminy wybierać będą między Tadeuszem Pitalą (KWW Samorządny Siepraw), który mandat wójta sprawuje od 24 lat a Dawidem Lenczowskim z PiS. Tu - podobnie jak w Sułkowicach przewidujecie zmianę na stanowisku gospodarza. 

 

Raciechowice

Raciechowice to gmina w której gospodarzem od 6 kadencji jest Marek Gabzdyl (KWW Nasza Gmina Raciechowice). W tegorocznych wyborach wieszczycie mu jednak porażkę, a wynik wyborów przy trzech kandydatach miałby rozstrzygnąć się w pierwszej turze. Gdyby tak się stało wójtem zostałby Wacław Żarski z PiS (55%), obecny gospodarz mógłby liczyć na poparcie 33%, natomiast Zofia Długopolska (KWW Zofii Długopolskiej) zaledwie na 12%.

 

Wiśniowa

Tutaj podobnie jak w Raciechowicach przewidujecie rozstrzygnięcie wyborów w pierwszej turze. Miejsce dotychczasowego wójta Wiesława Stalmacha z KW Polskie Stronnictwo Ludowe (18%) miałaby zająć Stanisława Kasprzycka z PiS  z poparciem 51%. Na drugim miejscu widzicie Bogumiła Pawlaka (KWW Bogumiła Pawlaka) z poparciem na poziomie 31%. 

 

Pcim

W Pcimiu czeka nas pojedynek sprawującego od dwóch lat funkcję wójta Piotra Hajduka (PiS) ze Zbigniewem Bylicą (KWW Zbigniewa Bylicy „Dla mieszkańców Gminy Pcim”). Nie dajecie szans obecnemu wójtowi na gospodarza typując tego drugiego.

 

Tokarnia

W gminie Tokarnia przewidujecie, że z przyszłotygodniowego głosowania obronną ręką wyjdzie obecny wójt Władysław Piaściak (PiS) wygrywając z Markiem Kluską (KWW Nasza Gmina Tokarnia) przewagą 4%. 

 

Lubień

W Lubniu pojedynek o stanowisko wójta rozegra się pomiędzy Kazimierzem Szczepańcem (KWW Samorządna Gmina) i Wiesławem Słowiakiem (KW Prawo i Sprawiedliwość). Obecny wójt w waszych prognozach powinien wygrać tę potyczkę stosunkiem 58% do 42%.

 

Weźmiesz udział w wyborach samorządowych 2018?

 • tak tak 79%
 • nie nie 14%
 • nie wiem nie wiem 8%
 • Głosów: 2490

PRZYPOMINAMY! Od północy w piątek 19 października do momentu zamknięcia wszystkich lokali wyborczych (niedziela, 21 października, godz. 21.00) obowiązuje cisza wyborcza. 

 

* UWAGA: Wyniki sondaży to nie profesjonalne badanie opinii publicznej, ma charakter orientacyjny i jest odzwierciedleniem poglądów czytelników portalu miasto-info.pl.

Powiązane tematy

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa
Miasto 117

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

Mobilne billboardy, banery, plakaty, ulotki, biuletyny umieszczane w przestrzeni publicznej jedne na drugich. Tak będzie do piątku do godz. 24 – kto ostatni przed ciszą wyborczą powiesi plakat, tego wyborcy zobaczą idąc do urn… na tym polega wojna plakatowa na finiszu kampanii

Komentarze

 • 14 paź 2018

  Mam wielką nadzieję, że Myślenice nie dla J. (yyyyy) Szlachetki i nie dla K. (no mentor) Halka.
  W Radzie Miejskiej? Mam nadzieję, że będą wszystkie nowe twarze.

  27 50 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 14 paź 2018

  czas decyzji, jestem z Myślenic głosuje na HALKA!

  34 106 Odpowiedz
  • 14 paź 2018

   czas decyzji, jestem z Myślenic dlatego nie głosuje na HALKA......chyba, że powie skąd będzie miał pieniądze na wór obietnic z kosmosu, albo skąd i od kogo dostanie zgodę na grzebanie w Rabie.
   O solary ankietowano już kilka razy później olali, za Halka o zachodnią obwodnicę też ankietowali i nic, ankietowali także o parkingi i transport, generalnie oni potrafią....ankietować :-)

   59 21 Odpowiedz
 • 14 paź 2018

  Krzysztof Halek!????

  21 90 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  14 paź 2018

  czas decyzji , jestem z Myślenic głosuje na SZLACHETKĘ !

  123 47 Odpowiedz
 • 14 paź 2018

  Najciekawsze jest to, że sąsiednia gmina zdaje się nie chcie być dłużej służebnicą partii, co na tych wizytach oficyjeli gmina zyskała? Trza było jeszcze ucztę wystawić dla mości pań i panów z Warszawy.

  Nadzieja wszystkich partyjnych na pozyskanie choćby jednego awaryjnego przyczółka dla lokalnych kadr "dojnej zmiany", gdzie by się z kolesiami można było wykarmić. Najlepszym kąskiem dla pisowskiej braci zdają się być Myślenice. Mam cichą nadzieję, że Myślenice okażą się mądre 'przed' a nie 'po'.

  29 56 Odpowiedz
 • mirek@ 14 paź 2018

  ja na halka! znam niektore osoby z pis - nie zasluguja na moj glos

  32 68 Odpowiedz
 • 14 paź 2018

  Czy redakcja ma swiadomosc ze przedstawianie takich wynikow na stronie bez odpowiednich protokolow zabezpieczen do ankiet, moze byc manipulacja ? Przy odrobinie wiedzy mozna wam przyspamowac dowolna liczbe glosow na dowolnego kandydata.

  35 9 Odpowiedz
  • 14 paź 2018

   W tekście podkreślamy, że sondaże mają charakter rozrywkowy oraz są odzwierciedleniem poglądów czytelników portalu miasto-info.pl. To nie profesjonalne badanie opinii publicznej i nie powinno być za takie uważane.

   20 16 Odpowiedz
   • 14 paź 2018

    Może i miałaby rozrywkowy charakter gdyby nie manipulacja wynikami. Przykładowo przy 600 głosach Machnicki miał 28% nagle przy 624 ma 36 % śmierdzi to na kilometr.

    24 7 Odpowiedz
 • 14 paź 2018

  Nie jestem za PiS

  29 51 Odpowiedz
 • 14 paź 2018

  Ale raczej zagłosuje na kolegę Jarka, umig potrzebuje zmian z czym chyba raczej wszyscy się zgodzą

  51 27 Odpowiedz
  • mirek@ 14 paź 2018

   Skoro kolega to nie dziwota - co masz obiecane ? ;)

   35 45 Odpowiedz
   • 17 paź 2018

    Wszyscy mają obiecane, że wreszcie w mieście będzie NORMALNIE!

    Tańsza i LEPSZA woda, tańsze śmieci. To są priorytety 90% mieszkańców!

    15 3 Odpowiedz
    • Beata 17 paź 2018

     Dokładnie tak właśnie jest.

     Te obietnice są priorytetowe wg posła Szlachetki i dotyczą one wszystkich.

     26 9 Odpowiedz
 • 14 paź 2018

  Jeżeliby się te sondaże sprawdziły to Wójt p. Pitala w Sieprawiu, Machnicki w Dobczycach, Hajduk w Pcimiu , p.Gabzdyl w Raciechowicach p.Pułka w Sułkowicach no i oczywiście przegrana Halka w pierwszej turze z panią Ambroży . To byłaby to bardzo ciekawie.

  16 7 Odpowiedz
 • Beata 14 paź 2018

  21 X otrząśniecie się z letargu.
  Żadnych Halków i Grażyn Myslenice nie potrzebują.
  Czas skończyć z układami i nepotyzmem w Gminie.

  61 29 Odpowiedz
  • 14 paź 2018

   Dojne Państwo PiS już mamy.
   Spółki skarbu państwa też dojone są przez specjalistów pis.
   Czas zamienić samorządy w dojne gminy.

   Lepszy sort specjalistą od dojenia.

   Chcesz takiej Polski - głosuj na pis.

   20 44 Odpowiedz
 • Beata 14 paź 2018

  Przykład demokracji sitwy myślenickiej

  NIESMACZNA AGITACJA przy szkołach podstawowych

  Jednemu z kandydatów oraz jego suflerowi już chyba brakuje tablic wyborczych ? Wmurowano więc na potrzeby ich kampanii nowe i to przed wejściami na teren szkół podstawowych. Niech dzieci i rodzice czytają czego oczekuje od nich władza.

  Tablice mają już oczywiście oznaczenia, iż są do dyspozycji tylko dla komitetów tych dwóch panów, to jakby pozostali kandydaci wpadli na kuriozalny pomysł, żeby się tam czasem promować. Na marginesie to również jeden ze spotów wyborczych wspomnianego na wstępie kandydata kręcony był chyba na wydzielonym terenie ochrony wodociągów ? Jak informują tablice ostrzegawcze wstęp na ten teren zakładu jest wzbroniony ? No ale przecież miejscowy PAN prezes może wszystko bo kandydat gwarantuje, że zostanie po staremu ? ;)

  63 16 Odpowiedz
  • 15 paź 2018

   Zapomniałaś dodać, że tablice znajdują się przed wejściami na teren gdzie będą lokale wyborcze.

   A tak na marginesie, czy mogę w jakiś sposób zabronić wszystkim kandydatom wrzucania ulotek do mojej skrzynki na listy?

   21 17 Odpowiedz
 • 15 paź 2018

  zdjecie

  20 33 Odpowiedz
 • 15 paź 2018

  Już nawet w TVPIS mówią jak Szlachetka poukładął stanowiska dla Kolesiów w gminie.

  To zwykłu układ PISowaty. Chcecie mieć samych nieudaczników w gminie i misiewiczów ?

  zdjecie

  22 50 Odpowiedz
 • Beata 15 paź 2018

  Może zaczniemy obstawiać wyniki wyborów?
  Jak myślicie.
  Gdy Halek przegra i Ostrowski wraz z całą nomenklaturą będzie musiał opuścić urząd, postąpi tak jak Komorowski opuszczający Pałac Prezydencki?

  30 18 Odpowiedz
  • 15 paź 2018

   Przeniosą się do Sovy...

   30 3 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   15 paź 2018

   Ja bym obstawiania z ilu obietnic wywiaze się P. Szlachetka bo patrząc wstecz to hmmm....np. otwarcie zbiornika Dobczyckiego

   17 22 Odpowiedz
   • 16 paź 2018

    Przypomnij sobie obietnice MO, a pamiętaj, że Halek to tylko marionetka

    33 11 Odpowiedz
    • Brak zdjęcia
     16 paź 2018

     Prawda jest taka,że nie ma na kogo głosować. Oddać całkowitą władzę PiS to widzę to w szarych kolorach.

     14 26 Odpowiedz
     • Beata 16 paź 2018

      Obecnie pełną władzę mieli oni.
      Niech teraz będą ją mieć drudzy.
      Za 5 lat znowu przyjdzie kartka do głosowania i będzie czas na ocenę.
      Nie dając komuś szansy nie ma się prawa go oceniać z tego co zrobi/zrobił.

      Ja wiem, że jest to strach dla takich Urbańskich, Kęsków, Ostrowskich, Halków, Poradziszów, Kurdzieli, Trolek i innych, ale co oni nas obchodzą? Czy ktoś im dał umowy na dożywotnie intratne stanowiska z naszych podatków?
      Tak samo jak każdy zwykły pracownik, raz na wozie raz pod wozem. Takie życie.
      Na pewno nie będę płakała, że jeden z drugim straci swoją posadkę bo nikt nie płakał gdy ja traciłam swoją pierwszą i druga pracę.
      Nie są dziećmi. Wezmą swoje graty i może wreszcie zobaczą jak wygląda praca. Myślę, że jeszcze potrafią ;)

      26 12 Odpowiedz
  • Raphaell 19 paź 2018

   Wydaje mi się że tak tylko żyrandole trzeba będzie pilnować:)

   1 1 Odpowiedz
 • Paweł 15 paź 2018

  Byle nie PIS

  15 27 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  16 paź 2018

  Chodzi mi o całkowitą władzę w kraju...

  9 15 Odpowiedz
  • Beata 16 paź 2018

   Ta też nie jest nadana na zawsze. Obala się ją w sposób analogiczny jak samorządową.
   I w tym przypadku myślę podobnie. Przewietrzenie i rozwałkowanie tego co zacementowano po PRLu przez prawie 30 lat.
   Polska nie zginie. Nie takie rzeczy przez ten kraj przechodziły ;)

   Różnica jest tylko w tym, kto obecnie jest w strachu. Boją się o stołki, o dostęp do kasy publicznej, o synekury z których doili nas wszystkich.
   Czy zwykły szary pracujący człowiek ma się czego bać? Nie.
   Ci co się boją wiedzą, że sami nic nie poradzą na zmiany dlatego straszą zwykłych ludzi. Wiedzą, że tylko duże protesty mogą im pomóc w odkręceniu zmian.
   Nakręcają społeczeństwo, wmawiając mu, że coś traci, że demokracja, Konstytucja, a to jest tylko manipulacja by chronić siebie samego. Tęsknią za tym co było wcześniej gdy mieli władzę, możliwości i pieniądze.
   Szukają cały czas jakichkolwiek argumentów by wprowadzić społeczeństwo w stan rewolucyjny. Korzystają z każdej byle okazji a nawet manipulacji faktami. Robili to już tyle razy, że sami nie wiedzieli kiedy uodpornili społeczeństwo jak szczepionką.
   Mają jeszcze o wiele większe możliwości wpływania na ludzi i dlatego tak to wygląda. Bardzo pozytywne jest to, że z takimi możliwościami medialnymi jakie mają i tak społeczeństwo coraz więcej rozumie. Jeszcze na początku 2016 roku bardzo łatwo było im wyciągnąć kilkanaście tysięcy ludzi na ulice a obecnie? Sami wielokrotnie udowodnili, że nie chodzi o demokrację ani Konstytucję. Chodzi o to, że oni coś tracą a ludzie głupi nie są i nie cierpią być wykorzystywani. Widzą, że te "elity" chcą walczyć ich rękoma bo sami nie mają żadnych szans, pomimo, że obecnie rządzący wygrali w demokratycznych wyborach.
   Ludzie wiedzą, że nic na tym tak naprawdę nie zyskają.
   Co ja się będę biła za jakiegoś Kijowskiego czy Rzeplińskiego? Ten drugi pozwolił by ukradziono mi pieniądze z OFE a ten pierwszy okradał tych co wrzucali do puszek na KOD.

   Nic im nie zawdzięczam i nigdy nie będę im zawdzięczać.

   25 11 Odpowiedz
 • 16 paź 2018

  A czy user @Bagietka być może należy do prominentów "dobrej zmiany", rewelacji politycznej ostatnich lat, prawej sprawiedliwej i z PRL'em nic a nic wspólnego nie mającej? I już włosy rosną na nosie:-d. Jest tak dobrze. O jakże Bagietka służy "dobrej zmianie", w dzień i noc, w noc i dzień, 24/24.

  https://m.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY

  8 17 Odpowiedz
  • Beata 16 paź 2018

   Oczekiwałam jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji, chociaż próby polemiki ale na jakimś poziomie a Ty jak zwykle tanimi zakurzonymi chwytami rodem z esbeckich teczek.
   To tak tanie i tandetne zabiegi propagandowe, że sama mogłabym podobnymi lecieć jak z rękawka. Pytanie tylko po co? Chcesz rozmawiać to rozmawiaj. Tamto już się zużyło 10 lat temu. czyżbyś jeszcze tego nie zauważył?

   Żyjesz przeszłością to sobie żyj, ale mnie na te depresje swoich obsesji nie sprowadzaj.

   15 9 Odpowiedz
  • 16 paź 2018

   Powiem znowu tak @prywatnie i "Bez ogródek" Twój czas już minął, a jak zechcesz jakieś swoje "Złote myśli wypisywać, to zanim zaczniesz włącz sobie
   https://m.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
   i odnieś to do siebie.

   W Pcimiu Cię już nikt nie chce słuchać, to mieszasz nam tu na myślenickim forum. :(

   20 6 Odpowiedz
 • 16 paź 2018

  PiS szybko się starzeje; oczywiście że mający zapewne kontakty z komunistami ojciec Kaczyńskich oraz sam Jarosław który zdał egzamin doktorski z państwa i prawa ora,z filozofii MARKSISTOWSKIEJ --> ci od komunizmu są czyściutcy jak łezka, buhahahahahaha. To jakaś parodia. @Bagietka, idź sprawę obmodlić do kościoła. "Kler" już obejrzała?

  10 18 Odpowiedz
 • Beata 17 paź 2018

  Mamy decyzję ministerstwa w sprawie budowy połączenia kolejowego Kraków - Myślenice.

  Tak się działa dla dobra mieszkańców.
  Jeszcze tylko tańsze śmieci, woda, ścieki i KAŻDY mieszkaniec gminy będzie zadowolony :)

  zdjecie

  18 10 Odpowiedz
  • mirek@ 17 paź 2018

   buahahah no czego jeszcze nie opublikuja kandydaci przed tymi wyborami???? :)

   8 14 Odpowiedz
   • Beata 17 paź 2018

    Decyzja zapadła przy udziale Ministra Adamczyka i Premiera Morawieckiego na dzisiejszym spotkaniu w Jasienicy.

    20 6 Odpowiedz
    • mirek@ 17 paź 2018

     piszesz o tym zaraz po zapadnieciu deczyji, wiesz kto, gdzie z kim i jak - Panie Jarek - nie wyglupiaj sie Pan nie wypada :)

     9 17 Odpowiedz
     • Beata 17 paź 2018

      Spotkanie było transmitowane. TVN go nie pokazał? Ja dostałam powiadomienie jako Hot News.

      Nie wygłupiaj się Pan :)

      Trollujesz za Halek & Ostrowki więc rozumiem, że takie fakty są dla Ciebie niewygodne.

      16 9 Odpowiedz
      • mirek@ 17 paź 2018

       jedyna osoba ktora trolluje na tym forum to ty. fakt jest taki ze skoro posel zalatwil kolejke to znaczy ze jest skuteczny jako POSEL za co mu gratuluje ale jednoczesnie twierdze ze nie potrzebny jest na stanowisku burmistrza - bo bedzie sie na nim marnowal jego potencjal

       8 14 Odpowiedz
       • Beata 17 paź 2018

        Wręcz przeciwnie. Obecnie będzie mógł znacznie łatwiej załatwiać sprawy w interesie gminy mając pełen wgląd w potrzeby, możliwości i oczekiwania mieszkańców z akcentem na to trzecie co jasno wypunktował w swoich obietnicach.

        14 8 Odpowiedz
        • mysleniczaninzdziada 17 paź 2018

         mnie to nie przekonuje. czas bedzie plynal posel bedzie siedzial na stolku burmistrza a ludzie w warszawce sie beda zmieniac... za jakis czas juz nie przywiezie znanych osob zeby blyszczec w ich blasku i coraz mniej beda o nim pamietac. a co jesli za rok zmieni sie wladza? z tak jednowymiarowym mysleniem jakie dzisiaj prezentuje lokalny pis myslenice zostana same sobie i z totalnie nieskutecznym burmistrzem ktory oparl wszystko na rzadzie

         7 8 Odpowiedz
         • Beata 17 paź 2018

          Przy obecnej opozycji totalnej to w przyszłych wyborach parlamentarnych PiS wygra jeszcze wyżej niz w 2015. jestem o to spokojna więc się nie denerwuj o możliwości :)

          3 8 Odpowiedz
          • Brak zdjęcia
           17 paź 2018

           Nie byłabym taka pewna....

           5 2 Odpowiedz
     • Beata 17 paź 2018

      Trzeba coś robić by były tego efekty a nie tylko stawiać "prywatne" tablice propagandowe przed szkołami z wyłącznością na Halek & Przyjaciele. Jeszcze się pewnie okaże, że zapłaciliśmy za to z pieniędzy gminnych :)

      #DotrzymujemySłowa

      zdjecie

      6 10 Odpowiedz
      • 17 paź 2018

       Pokazówka zrobiona typowo pod wybory, opublikowana na parę dni przed. Morawiecki jeździ po kraju i robi kampanię lokalnym kandydatom, zamiast koncentrować się na swoich obowiązkach jako premiera. A sorrki, zapomniałem, że przecież to tylko marionetka od wykonywania rozkazów...

       Podobnego kolesiostwa nie było od czasów PRL. Nagle przed wyborami publikują coś na stronie - toż Polacy potrafili już iść dalej, choćby zbudować prototypy samochodów nigdy nie produkowanych. Wpis na stronie? - Buhahah. Gdzie te pociągi, na papierze? -Aha :-D.

       Uważajcie na układy, to nasza zguba.

       7 3 Odpowiedz
      • 17 paź 2018

       A Szlachetka i reszta poPisu wynajeła sobie tablice pod kościołem w Jaworniku za szkłem? co o tym powiesz? a banery na ogrodzeniu policyjnym? zdjete bo zdjete ale po interwencji dopiero, ale sam fakt wywieszania nielegalnego.
       Ty już masz takie klapki na oczach, że dziwie się, że jeszcze coś widzisz jak piszesz te bzdury...

       5 3 Odpowiedz
       • 18 paź 2018

        W sprawie tablic Ostrowski&Halek przed szkołami była interwencja z kuratorium oświaty. Ale Ostrowski wytłumaczył, że stoją w pasie drogowym a nie na terenie szkoły. Może i zgodnie z prawem, ale nie etycznie.
        Przecież te szkoły zamienią się w niedzielę w lokale wyborcze

        2 Odpowiedz
       • Raphaell 19 paź 2018

        Podejdź i zobacz gdzie kończy się działka Policji a potem udawaj fachowca:)

        1 1 Odpowiedz
 • 17 paź 2018

  Proponuję puścić trasę pociągu przez otwarty zalew w Dobczycach :)

  Zaraz dowiemy się że Szlachetka da 10 000+ dla każdego i jeszcze będzie ojcem chcestnym każdego dziecka w gminie Myślenice .

  8 16 Odpowiedz
 • 17 paź 2018

  To powiedz Bagietko - Pośle !

  Co zaoferowaliście swoim na listach ?

  U was wszyscy startują bo mają coś obiecane ; p. Kobiałka co ma dostać dyrektora w znienawidzonym przez Was muzeum niepodległości ? Czy dyrektora w GOKIS Pcim jako przechowalni dla PISiorów ?
  Szczurek będzie dyrektorem Sport Myślenice ? Fita - Wodociągi czy Straż Miejska, Topa - Inwestycje ? bo koparką śmiga ? Horecka - sekretariat burmistrza bo robi kawę i lody ? Suder - wice burmistrza na otarcie łez po kampani której nie miał ? itd itd

  Drużyna "dobrej zmiany" - szkoda tylko że Myślenice będa płakać a nie śmiać się ! Teraz przynajmniej było zabawnie - teraz będzie tragicznie !

  Słyszałem że Państwo Hołuj Katarzyna i Maciej to już sprawdzają jak działa Gazeta Myślenicka, nie są na listach no ale skład "bibułek" PISowskich to też trochę roboty.

  A to może podskoczymy do Powiatu Pitala czy Kurowski, jeden aby się mścić drugi by kolejny raz pokazać totalny brak kompetencji. Moża kolejnośc zmienić opis - pozostaje i nawet nadal zgodny.

  11 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 paź 2018

  wszyscy rzadzacy zachowuja sie tak

  https://m.youtube.com/watch?v=AV8h4wx3sX0

  2 1 Odpowiedz

Zobacz więcej