Wydarzenia

Wpadł w bariery ochronne przy Zakopiance. Jeden z drogowców trafił do szpitala

W Mogilanach na Zakopiance samochód jadący z dużą prędkością wypadł z jezdni, zniszczył bariery ochronne przy jezdni i dachował za rowem przydrożnym

W tym czasie trzech pracowników podwykonawcy, zajmującego się pracami utrzymaniowymi dla GDDKiA Oddziału w Krakowie, w tym miejscu naprawiali zniszczone w poprzednim wypadku płyty ażurowe, które znajdowały się w rowie przydrożnym.

Dwóch pracowników firmy Orfin z Wrocławia odskoczyło w bok, natomiast trzeci, znajdujący się najbliżej zdarzenia, w czasie uderzenia samochodu w bariery wpadł do rowu. Został przewieziony do szpitala w Myślenicach. Najbardziej poszkodowany kierowca został przetransportowany do szpitala helikopterem. Przyczyny wypadku bada policja.

Komentarze

 • kar war 18 lut

  Wypadek był na drodze od Krk do Myślenic a korek około 3km w kierunku Krakowa.

  4 Odpowiedz
 • 18 lut

  Nawet na zdjęciu widac że na pasie w kierunku Krakowa ladował helikopter. To raczej przejechac sie nie dało

  5 Odpowiedz
  • kar war 18 lut

   Zgadza się że tam lądował ale godzinę go już nie było a korek większy niż w drugą stronę.

   2 1 Odpowiedz
   • 18 lut

    Bzdury kolego wypisujesz , natychmiast po starcie helikoptera puszczono ruch w stronę Krakowa . Stałem 200 m od zdarzenia .

    2 2 Odpowiedz
 • 18 lut

  Bzdury to Ty opowiadasz jeszcze około godziny 12.40 w strone Krakowa nie dalo się przejechać bo korek już był w Glogoczowie i dopiero trzeba było jechać przez glogoczow. Mimo że pisali RMF że ich redaktor dowiedział się że o 11 już puścili dwa pasy w kierunku Krk. Tak się właśnie dowiedział że o 13 stania bylo na okolo1h.

  2 Odpowiedz
 • 19 lut

  No i znowu temat kolizji wypadkow... ludzie nauczcie się jeździć a nie ile fabryka dala i jazda na zderzaku.. jak to czesto mam kiedy wracam z Krakowa.. myślę ze odcinkowy pomiar relacji Myślenice-Kraków rozwiazalby sytuacje. Droga kreta, duzo przelaczek.. ludzie zwolnijcie troche!!

  2 1 Odpowiedz
 • kar war 19 lut

  [cytat=piękny maryjan]
  Godzina 11.26 korek od skrętu na Bielsko do podjazdu pod górę Mogilany gdzie był wypadek. Więc jak to jest 200m to brawo ty.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Awantura na rondzie w centrum. W ruch poszły siekiery
Myślenice 2

Awantura na rondzie w centrum. W ruch poszły siekiery

Na rondzie przy OSP Śródmieście dwóch mężczyzn siekierami zaatakowało grupę przechodniów Na redakcja@miasto-info.pl nasi czytelnicy informują, że w czwartek 15 sierpnia pomiędzy godz. 22:30 a 23 na rondzie Śródmieście w Myślenicach miało dojść do napadu z użyciem siekier. Informacje potwierdza Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji...

Dokładnie 77 lat temu Niemcy wywieźli i zamordowali 1200 żydowskich mieszkańców Myślenic
Historia 0

Dokładnie 77 lat temu Niemcy wywieźli i zamordowali 1200 żydowskich mieszkańców Myślenic

W czwartek 22 sierpnia mija 77 lat od chwili, kiedy Niemcy wywieźli, a następnie zamordowali około 1200 żydowskich mieszkańców Myślenic W jednej z kamienicy znajdującej się na myślenickim Rynku znajduje się tablica upamiętniająca te wydarzenia. Od 15 lat spotykają się pod nią mieszkańcy Myślenic, aby uczcić pamięć jednego z najtragiczniejszych wyd...

Kiedy zobaczył film, na którym niszczy szlaban, sam zgłosił się na policję
Myślenice 0

Kiedy zobaczył film, na którym niszczy szlaban, sam zgłosił się na policję

Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach opublikowała nagranie, na którym widać, jak młody mężczyzna niszczy szlaban przy ul. Mickiewicza. Kiedy sprawca zobaczył film, sam zgłosił się na policję Film zamieszczony przez policję na facebooku szybko obiegł również lokalne media, a jego odsłony rosły w imponującym tempie. Na filmie widać było j...