Wydarzenia

Wpadł w bariery ochronne przy Zakopiance. Jeden z drogowców trafił do szpitala

Wpadł w bariery ochronne przy Zakopiance. Jeden z drogowców trafił do szpitala

W Mogilanach na Zakopiance samochód jadący z dużą prędkością wypadł z jezdni, zniszczył bariery ochronne przy jezdni i dachował za rowem przydrożnym

W tym czasie trzech pracowników podwykonawcy, zajmującego się pracami utrzymaniowymi dla GDDKiA Oddziału w Krakowie, w tym miejscu naprawiali zniszczone w poprzednim wypadku płyty ażurowe, które znajdowały się w rowie przydrożnym.

Dwóch pracowników firmy Orfin z Wrocławia odskoczyło w bok, natomiast trzeci, znajdujący się najbliżej zdarzenia, w czasie uderzenia samochodu w bariery wpadł do rowu. Został przewieziony do szpitala w Myślenicach. Najbardziej poszkodowany kierowca został przetransportowany do szpitala helikopterem. Przyczyny wypadku bada policja.

Komentarze (7)

 • Brak zdjęcia
  18 lut 2019

  Wypadek był na drodze od Krk do Myślenic a korek około 3km w kierunku Krakowa.

  4 Odpowiedz
 • 18 lut 2019

  Nawet na zdjęciu widac że na pasie w kierunku Krakowa ladował helikopter. To raczej przejechac sie nie dało

  5 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   18 lut 2019

   Zgadza się że tam lądował ale godzinę go już nie było a korek większy niż w drugą stronę.

   2 1 Odpowiedz
   • 18 lut 2019

    Bzdury kolego wypisujesz , natychmiast po starcie helikoptera puszczono ruch w stronę Krakowa . Stałem 200 m od zdarzenia .

    2 2 Odpowiedz
 • 18 lut 2019

  Bzdury to Ty opowiadasz jeszcze około godziny 12.40 w strone Krakowa nie dalo się przejechać bo korek już był w Glogoczowie i dopiero trzeba było jechać przez glogoczow. Mimo że pisali RMF że ich redaktor dowiedział się że o 11 już puścili dwa pasy w kierunku Krk. Tak się właśnie dowiedział że o 13 stania bylo na okolo1h.

  2 Odpowiedz
 • 19 lut 2019

  No i znowu temat kolizji wypadkow... ludzie nauczcie się jeździć a nie ile fabryka dala i jazda na zderzaku.. jak to czesto mam kiedy wracam z Krakowa.. myślę ze odcinkowy pomiar relacji Myślenice-Kraków rozwiazalby sytuacje. Droga kreta, duzo przelaczek.. ludzie zwolnijcie troche!!

  2 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 lut 2019

  [cytat=piękny maryjan]
  Godzina 11.26 korek od skrętu na Bielsko do podjazdu pod górę Mogilany gdzie był wypadek. Więc jak to jest 200m to brawo ty.

  Odpowiedz

Zobacz więcej