Miasto

Miasto-info.pl: Twój fragment sieci

Miasto-info.pl: Twój fragment sieci

Nowe Miasto-info.pl pozwala na stworzenie własnego fragmentu w sieci. Wizytówka  z możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły, takie jak FotoArt, Blog, Albumy ze zdjęciami to zaledwie początek zmian...Pierwsza różnica, którą zauważycie po zalogowaniu, dotyczy panelu zarządzania Waszym kontem. Z jego pomocą możecie korzystać z poczty wewnętrznej, przeglądać artykuły, śledzone przez Was wydarzenia, wpisy i komentarze na forum, blogach, czy zdjęcia i oceny  pojawiające się w FotoArcie. Panel pozwala na zarządzenie dodawanymi przez Was treściami oraz poszukiwanie znajomych Użytkowników.

Nowe działy to: FotoArt, do którego możecie dodawać swoje fotografie oraz oceniać i komentować zdjęcia innych, a także wspomniane wcześniej Blogi dające możliwość formułowania Waszych myśli nie tylko na forum, ale w jednym miejscu.

Organizatorzy imprez mogą korzystać z nowych możliwości promocji ich wydarzenia w ramach patronatu medialnego Miasto-info.pl . Teraz Waszej imprezy nie sposób będzie przegapić. Do dyspozycji oddajemy Wam kalendarz wydarzeń, stronę główną i mapę.

Dział ogłoszenia został rozbudowany o możliwość dodawania zdjęć, a katalog firm posiada teraz trzy poziomy wpisów, pozwalające nie tylko na zamieszczenie informacji o prowadzonej przez Was działalności, ale również dające możliwość stworzenia własnej strony internetowej w przeciągu 20 minut.

Zaplanowaliśmy także nowe powierzchnie reklamowe i rodzaje nośników  dla firm zainteresowanych promocją swojej działalności w ramach naszego portalu.

Wspomniane nowości, to zaledwie garstka narzędzi  jakie oddajemy w Wasze ręce. Resztę poznacie w trakcie użytkowania strony. Jest to wersja próbna, dlatego prosimy o zgłaszanie sugestii i ewentualnych błędów za pomocą zakładki "Twoja sugestia" znajdującej się po prawej stronie ekranu. Od każdego z Nas zależy w jaki sposób zagospodarujemy fragment sieci, jakim jest portal Miasto-info.pl.

Do przeglądania portalu Miasto-info.pl zalecamy przeglądarkę Google Chrome lub Firefox.

Komentarze (23)

 • Brak zdjęcia
  26 lis 2010

  tez bylem przekonany ze wczoraj były jakieś czystki w miasto-info po wyborach :D

  A tak poza tym, jestem spoza Myślenic z gminy Tokarnia, ale często odwiedzam Wasza stronę żeby widzieć "co w trawie piszczy", a nowy wzór (trochę onetowski ;P) bardzo przypadł mi do gustu.

  pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Wacław Nowak 25 lis 2010

  Ja pomyślałem że Zdzichó z Suwałk zabrał serwis do Suwałk i po ptokach ;)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lis 2010

  to racja, rozne teorie spiskowe ludzie potrafili od wczoraj wysnuc, a najwiecej tych o zabarwieniu politycznym

  Odpowiedz
 • basia 25 lis 2010

  No nie powiem, że wczorj nie wpadłam w panikę. Najgorsze myśli do głowy mi przychodziły, a tu taka niespodzianka - no super!!!

  Odpowiedz
 • 25 lis 2010

  [quote=Mierzej] Mysleniczanin007 napisał/a: Jest jeszcze dyżo "bugów" tu i ówdzie. Najbardziej dotyczy to blogow. Nie można nic wpisać. Możecie to poprawić?
  Jak to bywa z starszymi wersjami przeglądarką IE, przysparzają wielu problemów... Zalecam Chrome albo Firefox, pod nimi głównie jest testowana strona.

  Ale postaramy się popoprawiać od tego jesteśmy :) [/quote]

  Odpowiedz

Zobacz więcej