Kultura

Myśleniczanin Vasilis Tomazos w drugiej edycji programu Big Brother

Myśleniczanin Vasilis Tomazos w drugiej edycji programu Big Brother
To nie pierwszy występ myśleniczanina przed kamerami. Wcześniej widzowie telewizji TTV mogli zobaczyć go w programie "Nauka Jazdy". Dzisiaj ma szansę stać się gwiazdą Big Brothera. Fot. player.pl

Na co dzień piłkarz Górek Myślenice, a od kilku dni uczestnik drugiej edycji programu rozrywkowego Big Brother. Czy Vasilis Tomazos z Myślenic dotrze do finału telewizyjnego show?

Vasilis ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako… animator czasu wolnego na Rodos.

Jak mówił w filmie promującym kocha piłkę nożna, a na co dzień występuje w barwach Górek Myślenice.

Vasilis Tomazos: W życiu jest jak w piłce nożnej, liczy się gra zespołowa. Nie wiem czy w tym programie będę potrafił grać przeciw innym. Jestem smakoszem, lubię dobre jedzenie, wino i piękne kobiety. Mam południowy temperament i wielkie polskie serce, a to stanowi wybuchową mieszankę. Chciałbym osiągnąć coś dzięki temu programowi, pokazać swoją osobę, spełnić swoje marzenia. Nie chcę siedzieć w miejscu, lubię dobrą zabawę i lubię bawić ludzi, tak zarabiam na życie. Liczę, że w domu Wielkiego Brata też rozkręcę dobrą zabawę – mówi w filmie promocyjny.

Okazję do tego miał w jednym z pierwszych odcinków programu. Kiedy zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, jedno z zadań jakie musieli wykonać polegało na tym, aby w przebraniach zwierząt popijając wodę, jak najdłużej wytrzymać na oponie zawieszonej pod sufitem. Vasilis w stroju pingwina wytrzymał 4 godziny i został jednym z dwóch zwycięzców tej konkurencji.

"Vasilis? Fajna osobowość, fajny facet. Odczuwa się przy nim ciepłą energię, taką pozytywną falę" – jeden z uczestników.

"Fajna osobowość, fajny facet. Odczuwa się przy nim ciepłą energię, taką pozytywną falę" – takie opinie o myśleniczaninie wyrażali uczestnicy w pierwszym odcinku. Kolejne dni w domu Wielkiego Brata pokażą, czy Vasilis zaskarbi sobie sympatię współlokatorów i przede wszystkim widzów. 

Program Big Brother powrócił na antenę po 11 latach przerwy i jest emitowany w telewizji TVN7 oraz TVN. Pierwsza edycja programu miała swoja premierę w 2001 roku na antenie TVN. Nagroda za zwycięstwo w polskiej edycji wynosiła 500 000 zł. Zwycięzcą został Janusz Dzięcioł. Druga edycja show miała premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od 13 września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji TVN7 przez trzy miesiące, a dodatkowe materiały oraz transmisje na żywo można śledzić na stronie player.pl.

Czy Vasilis Tomazos z Myślenic dotrze do finału programu Big Brother 2?

 • TAK TAK 45%
 • NIE NIE 55%
 • Głosów: 654

O co w tym chodzi? 

Program polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Ci wprowadzają się do domu Wielkiego Brata wypełnionego kamerami i odciętego od świata zewnętrznego. Rytm życia i zadania dyktuje tytułowy Wielki Brat, który wydaje polecenia przez głośniki.

Co pewien czas (najpierw co dwa, a potem co tydzień) odbywają się nominacje w czasie których każdy z uczestników typuje dwie osoby do odejścia z programu. Dwóch zawodników z największą liczbą nominacji poddają się weryfikacji widzów, którzy ostatecznie decydują kto opuści dom.

W poprzedniej edycji show zwycięzca miał otrzymać 100 000 zł oraz samochód Mitsubishi Space Star. Jak dotąd producent nie zdradził jaka nagroda czeka na triumfatora drugiej edycji.  

Powiązane tematy

Komentarze

 • Jacek Karwatowski 18 wrz 2019

  powodzenia chłopie! nie przynieś miastu wstydu i daj tam czadu auuU!

  17 15 Odpowiedz
 • Zofia 18 wrz 2019

  trzymam kciuki

  12 14 Odpowiedz
 • 18 wrz 2019

  BIG brater. Mam to codziennie w pracy bo wszędzie kamery. 15 osób w firmie a kamer ok 20. Także z wielkim bratem jestem obyty i szkoda tylko że nie ogląda tego parę mln ludzi bo czasem mieliby większy ubaw niż w tvn.

  33 Odpowiedz
 • 18 wrz 2019

  Rambo? ...Żal..

  13 12 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 18 wrz 2019

  nie znam takiego nazwiska... na pewno z myslenic?

  16 23 Odpowiedz
  • 23 wrz 2019

   W piątej klasie podstawówki byliśmy razem w drużynie harcerskiej, więc typ jak najbardziej z Myślenic ;)

   2 2 Odpowiedz
 • mirek@ 18 wrz 2019

  ooo za 3..2..1 zacznie sie hejt na goscia ;) już niektore komentarze idą w tym kierunku. nie znam, ale zycze powodzenia, a wygraj sobie czemu nie?! kimkolwiek jesteś zycze ci dobrze

  17 8 Odpowiedz
 • 18 wrz 2019

  Hmmmmm... niezłe ciacho !!))

  5 12 Odpowiedz
 • Artur 19 wrz 2019

  Zawsze mnie dziwiła popularność tego typu serii - wydają się conajmniej prymitywne, ale za 100 tys. zł też rozważyłbym sprzedanie swojej prywatności. Nie mniej powodzenia, marzenia zawsze należy spełniać :)

  7 7 Odpowiedz
 • 19 wrz 2019

  Aktor z tvn, dowód na to że takie programy są ustawione

  11 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 wrz 2019

  Ma na pewno 27? Wyglada na 37. Za dużo opalania w genach.

  10 7 Odpowiedz
 • 19 wrz 2019

  Ale po co i dla kogo robi się tak głupie, prymitywne, odmóżdżające sieczkowate programy. Nie żal życie żeby je tracić na oglądaniu takich gniotów? Zresztą ........mi mojego szkoda, dlatego nie oglądam tego typu "show".

  29 2 Odpowiedz
 • 2 paź 2019

  uczestnictwo w programie dla prymitywnych widzów to wątpliwy powód do dumy

  3 1 Odpowiedz
 • 27 paź 2019

  Vasilis,jeżeli masz olej w głowie, to odejdź z tego programu. Zajmij się pożytecznym cokolwiek.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Umarł dziś Towarzysz Stalin
Historia Lekkostrawna 1

Umarł dziś Towarzysz Stalin

Myślenice, rok 1953. Poniedziałkowy wieczór zgasił światło i tak przykrótkiego marcowego dnia. Jest zimno. Strach skuł miasto cienką warstwą lodu. Trwa epidem...