Rozrywka

Myśleniczanin Vasilis Tomazos w drugiej edycji programu Big Brother

To nie pierwszy występ myśleniczanina przed kamerami. Wcześniej widzowie telewizji TTV mogli zobaczyć go w programie "Nauka Jazdy". Dzisiaj ma szansę stać się gwiazdą Big Brothera. Fot. player.pl

Na co dzień piłkarz Górek Myślenice, a od kilku dni uczestnik drugiej edycji programu rozrywkowego Big Brother. Czy Vasilis Tomazos z Myślenic dotrze do finału telewizyjnego show?

Vasilis ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako… animator czasu wolnego na Rodos.

Jak mówił w filmie promującym kocha piłkę nożna, a na co dzień występuje w barwach Górek Myślenice.

Vasilis Tomazos: W życiu jest jak w piłce nożnej, liczy się gra zespołowa. Nie wiem czy w tym programie będę potrafił grać przeciw innym. Jestem smakoszem, lubię dobre jedzenie, wino i piękne kobiety. Mam południowy temperament i wielkie polskie serce, a to stanowi wybuchową mieszankę. Chciałbym osiągnąć coś dzięki temu programowi, pokazać swoją osobę, spełnić swoje marzenia. Nie chcę siedzieć w miejscu, lubię dobrą zabawę i lubię bawić ludzi, tak zarabiam na życie. Liczę, że w domu Wielkiego Brata też rozkręcę dobrą zabawę – mówi w filmie promocyjny.

Okazję do tego miał w jednym z pierwszych odcinków programu. Kiedy zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, jedno z zadań jakie musieli wykonać polegało na tym, aby w przebraniach zwierząt popijając wodę, jak najdłużej wytrzymać na oponie zawieszonej pod sufitem. Vasilis w stroju pingwina wytrzymał 4 godziny i został jednym z dwóch zwycięzców tej konkurencji.

"Vasilis? Fajna osobowość, fajny facet. Odczuwa się przy nim ciepłą energię, taką pozytywną falę" – jeden z uczestników.

"Fajna osobowość, fajny facet. Odczuwa się przy nim ciepłą energię, taką pozytywną falę" – takie opinie o myśleniczaninie wyrażali uczestnicy w pierwszym odcinku. Kolejne dni w domu Wielkiego Brata pokażą, czy Vasilis zaskarbi sobie sympatię współlokatorów i przede wszystkim widzów. 

Program Big Brother powrócił na antenę po 11 latach przerwy i jest emitowany w telewizji TVN7 oraz TVN. Pierwsza edycja programu miała swoja premierę w 2001 roku na antenie TVN. Nagroda za zwycięstwo w polskiej edycji wynosiła 500 000 zł. Zwycięzcą został Janusz Dzięcioł. Druga edycja show miała premierę w marcu 2019 roku, a kolejną można oglądać od 13 września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji TVN7 przez trzy miesiące, a dodatkowe materiały oraz transmisje na żywo można śledzić na stronie player.pl.

Czy Vasilis Tomazos z Myślenic dotrze do finału programu Big Brother 2?

 • TAK TAK 45%
 • NIE NIE 55%
 • Głosów: 654

O co w tym chodzi? 

Program polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Ci wprowadzają się do domu Wielkiego Brata wypełnionego kamerami i odciętego od świata zewnętrznego. Rytm życia i zadania dyktuje tytułowy Wielki Brat, który wydaje polecenia przez głośniki.

Co pewien czas (najpierw co dwa, a potem co tydzień) odbywają się nominacje w czasie których każdy z uczestników typuje dwie osoby do odejścia z programu. Dwóch zawodników z największą liczbą nominacji poddają się weryfikacji widzów, którzy ostatecznie decydują kto opuści dom.

W poprzedniej edycji show zwycięzca miał otrzymać 100 000 zł oraz samochód Mitsubishi Space Star. Jak dotąd producent nie zdradził jaka nagroda czeka na triumfatora drugiej edycji.  

Powiązane tematy

Vasilis Tomazos odpadł z programu Big Brother. Widzowie nie chcieli go dłużej oglądać
Rozrywka 16

Vasilis Tomazos odpadł z programu Big Brother. Widzowie nie chcieli go dłużej oglądać

Po dwóch miesiącach jakie myśleniczanin spędził w domu Wielkiego Brata, widzowie zdecydowali, że musi opuścić program. - Cieszę się, naprawdę się cieszę, nie ma smutku – mówił zaraz wyjściu z domu  Vasilis szczególnie znany jest mieszkańcom Górnego Przedmieścia i kibicom Górek Myślenice, w których występuje na pozycji pomocnika. W domu Wielkiego B...

Vasilis Tomazos: „Nie chce mi się tu siedzieć”. To koniec przygody z telewizyjnym show?
Rozrywka 4

Vasilis Tomazos: „Nie chce mi się tu siedzieć”. To koniec przygody z telewizyjnym show?

Myśleniczanin Vasilis Tomazos od ponad miesiąca bierze udział w telewizyjnym show Big Brother. Po raz pierwszy został nominowany i może odpaść z gry Vasilis szczególnie znany jest mieszkańcom Górnego Przedmieścia i kibicom Górek Myślenice, w których występuje na pozycji pomocnika. W domu Wielkiego Brata spędził już kilka tygodni, mimo że od począt...

Komentarze

 • Jacek Karwatowski 18 wrz

  powodzenia chłopie! nie przynieś miastu wstydu i daj tam czadu auuU!

  17 15 Odpowiedz
 • Zofia 18 wrz

  trzymam kciuki

  12 14 Odpowiedz
 • 18 wrz

  BIG brater. Mam to codziennie w pracy bo wszędzie kamery. 15 osób w firmie a kamer ok 20. Także z wielkim bratem jestem obyty i szkoda tylko że nie ogląda tego parę mln ludzi bo czasem mieliby większy ubaw niż w tvn.

  33 Odpowiedz
 • 18 wrz

  Rambo? ...Żal..

  13 12 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 18 wrz

  nie znam takiego nazwiska... na pewno z myslenic?

  16 23 Odpowiedz
  • 23 wrz

   W piątej klasie podstawówki byliśmy razem w drużynie harcerskiej, więc typ jak najbardziej z Myślenic ;)

   2 2 Odpowiedz
 • mirek@ 18 wrz

  ooo za 3..2..1 zacznie sie hejt na goscia ;) już niektore komentarze idą w tym kierunku. nie znam, ale zycze powodzenia, a wygraj sobie czemu nie?! kimkolwiek jesteś zycze ci dobrze

  17 8 Odpowiedz
 • 18 wrz

  Hmmmmm... niezłe ciacho !!))

  5 12 Odpowiedz
 • Artur 19 wrz

  Zawsze mnie dziwiła popularność tego typu serii - wydają się conajmniej prymitywne, ale za 100 tys. zł też rozważyłbym sprzedanie swojej prywatności. Nie mniej powodzenia, marzenia zawsze należy spełniać :)

  7 7 Odpowiedz
 • 19 wrz

  Aktor z tvn, dowód na to że takie programy są ustawione

  11 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 wrz

  Ma na pewno 27? Wyglada na 37. Za dużo opalania w genach.

  10 7 Odpowiedz
 • 19 wrz

  Ale po co i dla kogo robi się tak głupie, prymitywne, odmóżdżające sieczkowate programy. Nie żal życie żeby je tracić na oglądaniu takich gniotów? Zresztą ........mi mojego szkoda, dlatego nie oglądam tego typu "show".

  29 2 Odpowiedz
 • 2 paź

  uczestnictwo w programie dla prymitywnych widzów to wątpliwy powód do dumy

  3 1 Odpowiedz
 • 27 paź

  Vasilis,jeżeli masz olej w głowie, to odejdź z tego programu. Zajmij się pożytecznym cokolwiek.

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Morsy rozpoczęły sezon. A ty dasz się namówić na zimową kąpiel w Rabie?
Myślenice 5

Morsy rozpoczęły sezon. A ty dasz się namówić na zimową kąpiel w Rabie?

Myślenickie morsy zainaugurowały sezon na kąpiele w zimnej wodzie. Spotykają się co tydzień na Dolnym Jazie na Zarabiu. Przyłączyć się może każdy Choć inauguracja sezonu rozpoczęła się podczas Święta Niepodległości, to spotkania morsów odbywać się będą w każdą sobotę i niedzielę aż do wiosny. - Morsujemy dla zdrowia, oraz by się spotkać w sympaty...

Kubańska Hawana - co warto zobaczyć?
Turystyka 0

Kubańska Hawana - co warto zobaczyć?

Kuba – wyspa na Morzu Karaibskim owiana licznymi legendami. Lata rządów braci Castro sprawiły, że czas stanął w miejscu, zwłaszcza w Hawanie. Tu można poczuć się jak w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Zapraszamy na wycieczkę po stolicy Kuby.

Panaceum dorasta. "Ukryty w mieście szept" jest tego najlepszym dowodem
Rozrywka 12

Panaceum dorasta. "Ukryty w mieście szept" jest tego najlepszym dowodem

W naszym regionie ten gatunek należy do rzadkości, a jeśli ktoś po niego sięga, najczęściej opowiada o twardych zasadach i szkole życia lub imprezach. Podobną drogę przeszli bracia tworzący zespół Panaceum. Jej zwieńczeniem jest najnowsza płyta, na której opowiadają o tym jak dzisiaj zderzenie z dorosłością odbierają młodzi ludzie. Czy stanie się g...

SMYK Fest 2019: Podczas koncertu dla potrzebujących zebrano 45 459,05 zł
Myślenice 1

SMYK Fest 2019: Podczas koncertu dla potrzebujących zebrano 45 459,05 zł

45 459,05 zł to kwota jaką udało się zebrać podczas Smyk Festu im. Kacperka Chodurka, który odbył się na myślenickim Rynku - Podczas tegorocznego koncertu charytatywnego Smyk Fest 2019 do puszek naszych wolontariuszy trafiło 45 411, 40zł, 25,5 euro i 6 funtów, co daje łączną kwotę 45 459,05 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabili...

"Jurki" zagrają w Myślenicach
Myślenice 0

"Jurki" zagrają w Myślenicach

Zapraszamy na występ Kabaretu „Jurki", który odbędzie się 5 października o godzinie 20:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu oraz na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl i www.biletyna.pl Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 roku bawi publiczność....

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc
Rozrywka 7

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc

Niedzielny koncert zespołu Lady Pank w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata zakończył miesiąc pełen koncertów i festiwali muzycznych. Która impreza wypadła najlepiej? Tradycyjnie lipiec to miesiąc w którym miasta powiatu myślenickiego obchodzą swoje imieniny, a stałym elementem lata od kilku sezonów stają się rozmaite festiwale. Swoimi imieninami f...