Kultura

Dni Myślenic 2011: Zagra Dżem i Feel?

Dni Myślenic 2011: Zagra Dżem i Feel?

Dni Myślenic 2011 planowane są na dni 30-31 lipca.  Impreza w porównaniu do lat ubiegłych będzie dwudniowa, a jako gwiazdy wieczoru na scenie najprawdopodobniej pojawią się zespoły Dżem i Feel

Obecnie trwają przygotowania programowe i uzgodnienia kontraktów z wykonawcami. - O wszystkich ustaleniach będziemy informować na bieżąco – czytamy w komunikacie otrzymanym z Wydziału Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji z UMiG.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że tegorocznymi gwiazdami Dni Myślenic mają być zespoły Feel i Dżem. Nie potwierdza tego Urząd Miasta. W odpowiedzi otrzymanej z działu promocji czytamy: "Obecnie trwają ustalenia z wykonawcami". Na stronie zespołu Feel w dziale koncerty, zespół ma zarezerwowany termin 31 lipca (niedziela) na koncert w Myślenicach.  Nie udało nam się znaleźć potwierdzenia występu Dżemu.

Dlaczego plenerowa impreza, organizowana od kilku lat od piątku do niedzieli, w tym roku będzie dwudniową? - Taką decyzje podjęto na skutek  mniejszych możliwości finansowych, zarówno ze strony gminy jak i sponsorów oraz po rozmowach z radnymi – czytamy dalej w komunikacie.

W poprzednim roku Dni Myślenic zostały odwołane z powodu wielkiej wody jaka przeszła przez Zarabie w dniach 16,17 maja.

Powiązane tematy

Dni Myślenic 2011: Sobota - gwiazdą Dżem [galeria i wideo]
Kultura 68

Dni Myślenic 2011: Sobota - gwiazdą Dżem [galeria i wideo]

Dobiegł końca pierwszy dzień święta miasta. W sobotę na scenie zagrał zespół Radio Propaganda, a po pojedynku DJ-ów wystąpiła grupa My Way, która wygrała Przegląd Muzyczny Kwadrat. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół Dżem

Dni Dobczyc 2011: Brathanki gwiazdą imprezy [wideo]
Kultura 18

Dni Dobczyc 2011: Brathanki gwiazdą imprezy [wideo]

Dni Dobczyc 2011 za nami. Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy był zespół Brathanki. W repertuarze, oprócz standardowych utworów jak „Czerwone korale” i „Wesele”, znalazły się również piosenki Skaldów, które pochodzą z nagranej ostatnio przez zespół płyty

Komentarze (161)

 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  byłam w zeszłym roku na koncercie Dzemu i powiem wam że to już zupełnie inny Dzem, Maciek zaspiewal tylko kilka starych utworów a pozatym to promowal swoje nowe piosenk, .juz nie wspomne o tym ze chyba z 1,5 godziny sie spoznili na koncert a my stalismy jak cymbały przed sceną.
  Nie podniecajcie sie Dzemem, to co było nie wróci..

  9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  Na Dżem wybiorę się z chęcią
  ale feel... bez jajów...

  10 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  HAHAHAHA!!! feel?? no to ostro pojechali. Żenada... aczkolwiek zjadą się wszystkie małolaty to zarobek będzie i to niezły. Już to widze hahah setki małolat piszczących pod sceną... za taką impreze dziękuje dobranoc ;)

  11 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  Czy Dni Myślenic w 2011 roku to jakiś żart ? Co do zespołów nie mam zastrzeżeń ale .... dziś byłem na Zarabiu. Przez rok zrobiono 50 m muru oraz ścięto kilka drzew !!! Dni Myślenic miały by się odbyć na tym klepisku ? Wreszcie może ktoś ruszy d...e i zrobi coś z Zarabiem.

  6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  A dlaczego piątek nie mógł być zarezerwowany dla zespołów z Myślenic i okolic ? Nie trzeba od razu zapraszać jakiejś gwiazdy, wystarczyłoby udostępnić scenę, to chyba nie byłby znowu taki ogromny koszt, a podejrzewam że muzyka prezentowana przez "nasze" zespoły cieszyłaby się większym powodzeniem niż tegorocznych "gwiazd" :-)

  7 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Muzeum Niepodległości otwarte nocą
Kultura 0

Muzeum Niepodległości otwarte nocą

Noc Muzeów to okres w którym placówki otwarte są do późnych godzin nocnych. Co w tym roku mieszkańcom zaoferowało Muzuem Niepodległości?   Obchody Nocy Muze...