Zakliczyn

„Stracił panowanie nad samochodem”. Dwie osoby nie żyją

„Stracił panowanie nad samochodem”. Dwie osoby nie żyją

Na miejscu zginął 24-letni pasażer, natomiast kierowca zmarł w szpitalu. To wynik czołowego zderzenia do jakiego doszło w Zakliczynie, gdzie kierowca forda stracił panowanie nad samochodem i wpadł w poślizg

Tragicznie zakończyła się jazda dwóch mężczyzn podróżujących fordem, który zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka mercedesem. Do wypadku doszło tuż przed południem, 5 stycznia w Zakliczynie na drodze powiatowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że; „kierujący fordem jadąc w kierunku Myślenic, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka mercedesem”.

Śmierć na miejscu poniósł 24-letni pasażer forda, 19-letni kierowca zmarł w szpitalu 6 stycznia.

- Kierowca forda był trzeźwy, nie posiadał jednak uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowca mercedesa odniósł niegroźne obrażenia. Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu myślenickiego. Apelujemy o rozsądek i rozwagę, szczególnie w zimowych warunkach drogowych brak wyobraźni kończy się tragicznie – mówi Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Komentarze (20)

 • OKOKI 7 sty 2020

  Zabił siebie ,kumpla ,dobrze że nie zabił kierowcy mercedesa /którego urtowało to że mercedesem jechał/i jakiegoś bogu ducha winnego pieszego ,który mógł tamtędy przechodzić .

  67 5 Odpowiedz
 • 7 sty 2020

  Kierowca forda byl trzezwy, nie posiadl jednak uprawnien do kierowania pojazdami. To duzo mowi.

  46 4 Odpowiedz
 • 7 sty 2020

  selekcja naturalna...

  38 16 Odpowiedz
 • 8 sty 2020

  Straszne. Wyrazy współczucia dla Rodzin i Przyjaciół.
  "Lepiej się witać niż żegnać ..."

  26 1 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 8 sty 2020

  Obszar zabudowany, czyli 50,,, ile jechał ? Po drugie dlaczego po drodze publicznej jechał ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu samochodu i nie zna przepisów ruchu drogowego ? Po trzecie , wcześniej przejechało tamtędy X samochodów ( którymi kierowali ludzie z uprawnieniami ) i jakoś nikt nie wpadł w poślizg. Co tu więcej pisać....

  24 4 Odpowiedz

Zobacz więcej