Kultura

Antek Szydłowski nie przestaje zachwycać. To nie wystarczyło. Odpadł z The Voice of Kids

Antek Szydłowski nie przestaje zachwycać. To nie wystarczyło. Odpadł z The Voice of Kids

Czternastolatek z Myślenic w kolejnym odcinku The Voice of Kids wziął udział w bitwie o finał. Tym razem z dwiema innymi uczestniczkami śpiewał utwór Beyonce „Spirit”. „Zostałem wbity w fotel” – mówił Dawid Kwiatkowski. Pomimo pochwał, jego występ nie przekonał jurorów, a Antek odpadł z programu

W programie dzieci najpierw prezentują się podczas przesłuchań w ciemno, następnie po wyłonieniu drużyn następują bitwy. W pierwszym etapie Antek Szydłowski zachwycił wszystkich jurorów, trafił do drużyny Barona i Tomsona. W ostatnim odcinku śpiewał wspólnie z Hanną Sztachańską i Larą Hidane . Podopieczni Tomsona i Barona wykonali hit Beyonce z filmu "Król" Lew" i oczarowali publiczność oraz jury.

- Antoni słychać, że słuchasz Adelle na co dzień, bo przemycasz wiele smaczków. To niesamowite co robisz z głosem, to jest przepiękne – mówiła Cleo. Dawid Kwiatkowski stwierdził, że został wbity w fotel, a Tomson Baron dziękowali Antoniemu „za inteligencję w słowach, dźwiękach i w ruchach”. Panowie do dalszego udziału w programie wybrali Hannę Sztachańską.

W finale, w głosowaniu widzów, zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce The Voice Kids i nagrodę w wysokości 50 000 złotych.

Powiązane tematy

Komentarze

  • 10 lut 2020

    Dawid Kwiatkowski stwierdził, że został wbity w fotel, a Tomson Baron dziękowali Antoniemu „za inteligencję w słowach, dźwiękach i w ruchach”. Przepraszam bardzo. Ale czy az TAKIE emocje moga byc przy spiewaniu?? Tozto zwykly tekst napisany przez kogos dla kogos nie dla "emocji wrazen" tylko hajsu!!!! Kurde czy naprawde trzeba sie rajcowac piosenkami?!?! Jezu serio? "Piosenkarzem" sie dzis jest a jutro cie nie ma..

    12 5 Odpowiedz
  • 15 lut 2020

    No i na wbiciu w fotele się skończyło.

    7 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Umarł dziś Towarzysz Stalin
Historia Lekkostrawna 1

Umarł dziś Towarzysz Stalin

Myślenice, rok 1953. Poniedziałkowy wieczór zgasił światło i tak przykrótkiego marcowego dnia. Jest zimno. Strach skuł miasto cienką warstwą lodu. Trwa epidem...