Edukacja

Myślenice: Zmiana na stanowisku naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu

Myślenice: Zmiana na stanowisku naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu

Małgorzata Ciemińska została naczelnikiem Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice. Wcześniej to stanowisko pełniła Renata Marzec

Jak czytamy na stronie urzędu; będzie m.in. sprawować nadzór administracyjno-finansowy nad działalnością szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę.

- Pani Małgorzata Ciemińska została naczelnikiem po wygranym konkursie na to stanowisko. Spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze i doceniając jej bogate wykształcenie i doświadczenie, zdecydowaliśmy się powierzyć kierowanie gminną oświatą – zmianę komentuje Jarosław Szlachetka, burmistrz MiG Myślenice.

Małgorzata Ciemińska z wykształcenia jest nauczycielem, posiada 33-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z zakresu edukacji, będąc między innymi dyrektorem w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, czy dyrektorem ds. promocji i reklamy Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.

Powiązane tematy

Komentarze

 • mirek@ 3 wrz

  nie bylo specjalistow z myslenic? przeciez to urzad miasta o gminy myslenice

  20 5 Odpowiedz
 • 3 wrz
  mirekm napisał/a:

  nie bylo specjalistow z myslenic? przeciez to urzad miasta i gminy myslenice (pisownia oryginalna)

  Burmistrz Szlachetka napisał/a:

  Pani Małgorzata Ciemińska została naczelnikiem po wygranym konkursie na to stanowisko. Spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze i doceniając jej bogate wykształcenie i doświadczenie, zdecydowaliśmy się powierzyć kierowanie gminną oświatą – zmianę komentuje Jarosław Szlachetka, burmistrz MiG Myślenice.

  Czyli, nikt z Myślenic nie przebił Pani Małgorzaty doświadczeniem. Przecież sam domagałeś się "fachowców" a jak już się ich zatrudnia to masz z tym problem. Zastanów się nad tym.

  8 12 Odpowiedz
 • 3 wrz

  Dodam na marginesie:
  Jakby Szlachetka po konkursie przyjął lokalną personę to płakałbyś że "kolesiowstwo", Gdzieżeś był Waszmość jak Mieczysław zostawał vice, piastując równocześnie etat w Powiecie?
  Taki myślenicki Stańczyk - kompresja etatów.
  Tylko że ani nie był śmieszny, ani pożyteczny. Jak to wytłumaczysz?

  8 8 Odpowiedz
  • mirek@ 4 wrz

   Gdzie byłem? Pewnie w pracy, a jakie to ma dzisiaj znaczenie? A o zatrudnienie jakiegoś Mieczysława pytaj tego kto go zatrudniał

   5 6 Odpowiedz
  • 8 wrz

   Odpowiedz sam sobie. Myślę, że bedziesz zadowolony. A przecież o to chodzi.

   1 2 Odpowiedz
 • 8 wrz

  I wszystko może być jasne. Wcześniej była to szkoła Mistrzostwa Sportowego. Pani jest piękna. Żeby była jasność, nie mam nic do Niej. Gdybym była mężczyzną rozwiodłąbym się dla Niej. Sport i Pan Burmistrz cuchnie mi to bardziej niż CZAJKA.

  5 2 Odpowiedz
 • 15 wrz

  Poprzednia pani naczelnik pozbyła się kogo trzeba a później pozbyto się jej.... Szkoda bo dobrze sobie radziła. Takie czasy .... Nowej życzymy sukcesów w każdym razie bo tu o nasze dzieci jednak chodzi.

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej