Myślenice

Rozpoczął się remont ulicy Kniaziewicza. Kierowcy już mogą go odczuć

Rozpoczął się remont ulicy Kniaziewicza. Kierowcy już mogą go odczuć

Rozpoczął się remont ulicy Kniaziewicza w Myślenicach. Połowa jezdni wyłączona z ruchu, utrudnienia potrwają do 31 listopada

Wymiana nawierzchni obejmie odcinek drogi gminnej od skrzyżowania z drogą powiatową przy ul. Dąbrowskiego w kierunku skrzyżowania z ul. Średniawskiego. W ramach prac powstanie chodnik po prawej stronie drogi i przebudowane zostaną zjazdy oraz zamontowane zostanie nowe oświetlenie.

Jak zapowiada UMiG Myślenice „Po zakończeniu prac wprowadzona zostanie nowa stała organizacja ruchu uwzględniająca nowe miejsce parkingowe”. Gmina nie precyzuje czy miejsca parkingowe będą płatne. Do tej pory mieszkańcy wykorzystywali szerokość drogi do tego, aby parkować samochody wzdłuż jednego z jej poboczy.  

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 14 paź 2020

  Przeciez toblogiczne ze na razie nic nie napisza o strefie płatnego parkowania... najpierw niech sie ludzie przyzwyczaja a po miesiącu cyk parkomat i 2 znaki wiecej ze strefa płatna... ktos sie jeszcze ludzi ze bedzie za darmo?

  7 1 Odpowiedz
  • 15 paź 2020

   Taka kolej rzeczy, jak nie odpowiada miejskie życie to na wieś zapraszam. Ewentualnie auto poza centrum i przejść się kawałek :) dla zdrowia to nawet z korzyścią będzie :)

   5 2 Odpowiedz
 • 15 paź 2020

  A doczekamy się remontu drogi na Chełm przez powiat? Gmina działa na kilku frontach a ci chyba siedzą i kawe piją

  3 2 Odpowiedz
 • 16 paź 2020

  Nie wiem co to za firma prowadzi tam prace, ale to jakaś porażka. Po pierwszym dniu słupki ustawione na 1/4 jezdni, a wykopy do połowy. Ciekaw jestem, czy ktoś urwał tam zawieszenie.

  2 1 Odpowiedz
 • 16 paź 2020

  Dziwny termin zakonczenia... w normalnym kalendarz listopad ma 30 dni. Tu chca zakonczyc 31. listopada. Czyli kiedy to jest?

  5 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach
Myślenice 0

Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach

Największa franczyzowa sieć pizzerii w kraju ogłosiła kolejną inwestycję. Już od 20 września do grona miejscowości z ofertą Da Grasso dołączą Myślenice. Resta...